Перегляд фото на Facebook без реєстрації аккаунта

Спосіб 1: Перегляд фото на сторінці

На відміну від більшості соціальних мереж, на Facebook без реєстрації облікового запису практично неможливо що-небудь зробити, в тому числі і подивитися фотографії. Щоб вирішити проблему з відсутністю цієї можливості, пропонуємо вам скористатися прямим посиланням на потрібну людину, сторінку або групу.

Переход на страницу пользователя Facebook по прямой ссылке

Після вставки URL-адреси в адресний рядок Ви зможете швидко перейти до сторінки, минаючи весь описаний далі процес. Використовувати таким чином можна як основну настільну, так і мобільну версію веб-сайту.

Варіант 1: особисті фотографії

 1. Якщо ви не маєте посиланням на профіль потрібного користувача, але знаєте ім'я і встановлену на даний момент аватарку, можна скористатися ОБМЕЖЕНОЮ варіацією пошуку. Щоб отримати доступ до потрібного розділу, відкрийте Facebook, перегорніть вікно до самого низу і клікніть по посиланню «Люди» .
 2. Переход к разделу Люди на сайте Facebook без регистрации

 3. Після переходу на сторінку " Каталог користувачів» відкрийте вкладку «Люди» в блоці " перегляд по імені» і натисніть на текстове поле " Пошук людей» у верхньому правому куті. Заповніть графу відповідно до імені та прізвища користувача та натисніть клавішу «Enter» на клавіатурі.
 4. Переход к поиску пользователя на сайте Facebook без регистрации
 5. В результаті на сторінці відобразиться список, що складається з Імен і фотографій профілів. Коли знайдете потрібну обліковий запис, просто клацніть лівою кнопкою миші по імені, щоб відкрити її.Процесс поиска пользователя на сайте Facebook без регистрации

  Будьте уважні! використання кнопки " дивитися фото» не принесе результатів, але цілком може перекинути вас в початок списку, зводячи нанівець всі зусилля.

  Єдине, що даний метод дозволяє зробити, це ознайомитися з мініатюрами останніх доданих фотографій, позначених в якості»загальнодоступних" . Розташовуються картки в блоці »Фото" .

 6. Просмотр фотографий в профиле пользователя Facebook без регистрации

Варіант 2: сторінки та групи

 1. Куди більшої свободи дій в плані перегляду фотографій без реєстрації на Facebook можна домогтися, якщо ви хочете просто переглядати матеріал зі стрічки будь-якої загальнодоступної сторінки або групи. Якщо у вас немає прямого посилання, відкрийте Початковий екран соцмережі і в нижній частині вікна скористайтеся кнопкою»сторінки" або «групи» . Переход к разделу Страницы или Группы на сайте Facebook

  Примітка: хоча пошук і проводиться в різних розділах, відмінностей практично немає.

 2. Через загальний список найбільш популярних загальнодоступних спільнот виберіть потрібне. Для зручності можете використовувати сортування за алфавітом.
 3. Процесс выбора группы на сайте Facebook без регистрации
 4. В якості альтернативи тут також передбачена система пошуку, на жаль, не працює з групами, але стабільно відображає сторінки.
 5. Процесс поиска публичной страницы на сайте Facebook
 6. Опинившись у спільноті, за допомогою меню в лівій колонці відкрийте розділ»Фото" . Саме тут знаходяться всі завантажені зображення.
 7. Переход к разделу Фото на публичной странице на сайте Facebook
 8. Клікніть по мініатюрі будь-якої картинки, щоб перейти в режим перегляду. Без реєстрації не можна ставити лайки і коментувати, але вам буде доступна вся інформація про фото, включаючи коментарі.
 9. Просмотр фотографии с публичной страницы на сайте Facebook без регистрации

Через сильну обмеженість рішення, а також складнощів з пошуком, якщо у вас спочатку відсутнє посилання на потрібну сторінку, спосіб буде актуальний лише в особливих випадках. До того ж Мобільний додаток і зовсім не підтримує роботу без аккаунта, вимагаючи переходу на сайт.

Спосіб 2: Доступ до фото за посиланням

Ще один і разом з тим останній спосіб перегляду знімків на ФБ без реєстрації зводиться до використання прямого посилання відразу на потрібне зображення. Для цього візьміть URL-адресу, схожу на приклад зі скріншоту, і вставте в адресний рядок браузера. Після натискання клавіші «Enter» ви перейдете до засобу перегляду фотографій, хоча і досить обмеженого.

Пример просмотра фотографии по ссылке на сайте Facebook без регистрации

більше статей на цю тему: