Як поділитися історією в Instagram

Спосіб 1: надсилання в Приватні повідомлення

Найпростіший метод створення репосту історій в Instagram зводиться до використання функції " Поділитися в» , доступною під час перегляду потрібного контенту в офіційному мобільному додатку або на веб-сайті соціальної мережі. В якості місця розміщення буде в будь-якому випадку використовуватися особиста або групова переписка в Директі, де велику роль відіграють параметри приватності.

Варіант 1: Додаток

 1. При використанні мобільного клієнта, в якому сторіс реалізовані на порядок краще настільної версії, для початку необхідно будь-яким зручним чином провести відкриття потрібного матеріалу. Як правило, робиться це за допомогою окремого блоку на стартовій сторінці, але також цілком можна торкнутися фотографії на особистій сторінці профілю.
 2. Как сделать репост сторис в Инстаграме_001
 3. Опинившись на екрані перегляду історії, в правому верхньому куті натисніть по значку з трьома крапками і у спливаючому вікні скористайтеся опцією " Поділитися в» . В якості альтернативи потрібне меню можете викликати шляхом натискання по значку літачка поруч з текстовим полем " Надіслати повідомлення» .
 4. Как сделать репост сторис в Инстаграме_002
 5. Який би з доступних варіантів ви не вибрали, після цього залишається лише тапнуть по значку «Chats» зі списку доступних місць і підтвердити пересилання вмісту за допомогою кнопки »надіслати" навпроти імені користувача. У тому ж розділі можуть бути представлені самі по собі діалоги, що дозволяють отруїти повідомлення без додаткового підтвердження.
 6. Как сделать репост сторис в Инстаграме_003

Варіант 2: Веб-сайт

 1. Щоб виконати поставлене завдання на веб-сайті відповідної соціальної мережі, відкрийте засіб перегляду потрібного контакту. За аналогією з додатком, для цих цілей можете використовувати блок на головній сторінці або фотографію користувача при відвідуванні персонального профілю.
 2. Как сделать репост сторис в Инстаграме_004
 3. Розгорнути вікно створення репоста в даному випадку можна виключно за допомогою значка із зображенням літачка в правому нижньому кутку екрану. В цілому, незважаючи на розташування, кнопка ніяк не пов'язана з текстовим полем.
 4. Как сделать репост сторис в Инстаграме_005
 5. У спливаючому вікні»поділитися" заповніть текстове поле »Кому" відповідно до імен користувачів, яким потрібно переслати вибрану публікацію. Головною відмінністю від програми тут виступає можливість перерахування сторінок, що в майбутньому призведе до одночасної розсилці повідомлень, гарантуючи відсутність навіть незначних розбіжностей за часом.
 6. Как сделать репост сторис в Инстаграме_006
 7. Перед відправкою публікації можете додати звичайний текстовий коментар в поле " напишіть повідомлення» . Для завершення процедури скористайтеся розташованої в самому низу кнопкою »надіслати" і обов'язково переконайтеся в появі нового запису в обраному чаті Директа.
 8. Как сделать репост сторис в Инстаграме_007

  Якщо ви не можете виконати представлений порядок дій через відсутність значка із зображенням літачка і пункту в додатковому меню, швидше за все, причиною цього виступають настройки приватності автора. Такого роду обмеження, на жаль, в даний час обійти неможливо, не рахуючи досить-таки специфічного рішення з останнього методу інструкції.

Спосіб 2: Створення історії відповіді

Через офіційний додаток Instagram робити репости можна і в зворотному порядку, використовуючи за основу історію, отриману в рамках особистого листування. При цьому доступна така можливість буде тільки при роботі з автоматичними повідомленнями, що приходять за фактом виявлення згадки вашого профілю в рамках чужої публікації.

 1. Перебуваючи на стартовій сторінці мобільного клієнта соціальної мережі, в правому верхньому куті екрану Натисніть по значку Директа і виберіть діалог з автором потрібної історії. Повідомлення, що містять згадку, завжди мають відповідну мітку.
 2. Как сделать репост сторис в Инстаграме_008
 3. Для моментального переходу до створення відповідної публікації можете натиснути велику кнопку " доповнити історію» або утримати запис протягом декількох секунд. Також можливий і звичайний перегляд історії за аналогією з блоком на домашній вкладці, якщо одного разу тапнуть по вмісту, де в самому низу буде доступна ідентична опція.
 4. Как сделать репост сторис в Инстаграме_009
 5. Окремим варіантом відзначимо, що оповіщення приходить не тільки у внутрішньому месенджері, але також відображається і на сторінці з будь-якими іншими повідомленнями. Це також можна використовувати для швидкого відкриття історії.
 6. Как сделать репост сторис в Инстаграме_010
 7. Після натискання зазначеної кнопки на екрані відобразиться звичний редактор нової історії, але з уже інтегрованою публікацією. Дана запис легко редагується звичними жестами, тоді як сам по собі фон, на жаль, змінити неможливо, але при цьому можна доповнити стікерами, включаючи додаткові зображення.
 8. Как сделать репост сторис в Инстаграме_011

  Завершивши внесення змін, зробіть публікацію за допомогою кнопки»Ваша історія" або шляхом вибору користувачів зі списку «одержувачі» . В результаті автор оригінальної історії отримає зустрічне сповіщення, проте без можливості створення відповіді.

Спосіб 3: повторна публікація історії

Бувають ситуації, коли потрібно зробити репост історії, але Згадка вашого аккаунта або просто кнопка»поділитися" відсутні в оригінальній публікації, тим самим роблячи всі пов'язані функції недоступними. Єдиний спосіб обходу таких обмежень зводиться до простого копіювання запису за допомогою стандартних або сторонніх засобів на вибір.

Варіант 1: стандартні засоби

Додаток соціальної мережі дозволяє виконувати скачування і повторне розміщення історій незалежно від вмісту, але з деякими застереженнями. Зокрема, процедура завантаження чужого матеріалу в пам'ять пристрою, як правило, обмежена, і тому все ж будуть потрібні допоміжні інструменти у вигляді онлайн-сервісів.

Детальніше: збереження чужих історій в Instagram

Как сделать репост сторис в Инстаграме_012

В крайньому випадку завжди можна скористатися стандартними функціями смартфона для створення знімка екрану зі статичною історією, що на виході дасть приблизно такий же результат. Більш детально тема була розкрита в іншій інструкції на сайті.

Варіант 2: сторонні програми

Існує величезна кількість платних і безкоштовних програм для Instagram, що надають можливість створення репоста, що в повній мірі актуально для історій. На відміну від самостійної роботи з публікаціями, в даному випадку буде достатньо одного додатка, що підтримує одночасно копіювання і експорт.

Завантажити Repost It! з Google Play Маркета

 1. Як приклад ми зупинимося на додатку, в даний час доступному лише в Плей Маркеті , однак при бажанні ви легко знайдете альтернативні варіанти для iOS за запитом «Repost for Instagram» . Щоб скористатися основними можливостями програми, що працюють зі сторіс, в правому нижньому кутку натисніть кнопку з круговою стрілкою і виберіть розділ «Stories» .
 2. Как сделать репост сторис в Инстаграме_013
 3. При появі звичної форми авторизації Instagram введіть дані від власного аккаунта і натисніть»Увійти" . Якщо все зроблено правильно, відбудеться автоматичне перенаправлення на попередню сторінку, де в самому низу повинна буде відобразитися фотографія облікового запису.
 4. Как сделать репост сторис в Инстаграме_014
 5. Знову натисніть кнопку «Stories» в головному меню програми, щоб цього разу відобразити список всіх активних і доступних для обробки історій. Для продовження слід відкрити потрібний контент, по необхідності використовуючи поле «Search by username» для пошуку записів певного користувача. Как сделать репост сторис в Инстаграме_015

  На екрані «Story of» , де може бути представлена величезна кількість актуальних публікацій автора, виберіть потрібний варіант шляхом одиночного торкання. Зверніть увагу, що статичні зображення не мають спеціальних позначок, тоді як відео позначаються відповідною іконкою в правому куті.

 6. Как сделать репост сторис в Инстаграме_016
 7. Спочатку разом з публікацією на сторінці з'явиться невелика мітка зі згадкою автора, розташування і зовнішній вигляд якої можна змінювати за допомогою кнопок «Color» і «Position» . Також можете зовсім позбутися від даного блоку, якщо хочете створити точну копію матеріалу без змін. Как сделать репост сторис в Инстаграме_017

  Щоб розмістити запис в Instagram від свого обличчя, на нижній панелі скористайтеся кнопкою з круговими стрілками і у спливаючому вікні «Caption copied» натисніть «GOT IT» , в результаті чого повинно буде відобразитися меню експорту.

 8. Как сделать репост сторис в Инстаграме_018
 9. Торкніться пункту «Repost to Stories» і дочекайтеся завершення обробки. Дана процедура займає різний час в залежності від різновиду матеріалу і якості оригінальної публікації. Как сделать репост сторис в Инстаграме_019

  Вкажіть офіційний клієнт соціальної мережі зі списку " що використовувати» для швидкого експорту. Після цього залишиться лише внести остаточні зміни за допомогою стандартного редактора історій і провести розміщення.

 10. Как сделать репост сторис в Инстаграме_020

  Основний недолік рішення полягає в найпростішому порушенні правил соціальної мережі по частині авторських прав, що може спричинити за собою видалення контенту і блокування облікового запису. З цієї причини під час публікації можна не додавати жодних згадок, щоб уникнути скарги автора оригінального запису.

більше статей на цю тему: