Як вийти з облікового запису Twitter

Как выйти из Твиттера
Створюючи будь-який обліковий запис в мережі, ви завжди повинні знати, яким чином з неї вийти. Немає різниці, чи необхідно це в цілях безпеки або ж ви просто бажаєте авторизувати інший аккаунт. Головне, що покинути Твіттер можна легко і швидко.

Виходимо з Twitter на будь-якій платформі

Процес деавторизації в Twitter максимально простий і зрозумілий. Інша справа, що на різних пристроях алгоритм дій в такому випадку може трохи відрізнятися. &171; Розлогінитися&187; у браузерної версії Твіттера нам пропонується одним способом, а, наприклад, в додатку для Windows 10 &8212; дещо іншим. Саме тому варто розглянути всі основні варіанти.

Браузерна версія Twitter

Вийти з облікового запису Twitter у браузері, мабуть, найпростіше. Однак алгоритм дій при деавторизації в веб-версії очевидний не для всіх.

 1. Отже, щоб &171;розлогінитися&187; в браузерної версії Твіттера, насамперед потрібно відкрити меню &171; профіль та налаштування&187; . Для цього просто натискаємо на наш аватар біля кнопки &171; Tweet&187; .
  Аватарка пользователя в Твиттере
 2. Далі в випадаючому меню тиснемо на пункт & 171; вийти&187; . Выпадающее меню в Twitter
 3. Якщо після цього ви потрапили на сторінку з наступним вмістом, а форма входу знову активна, це означає, що ви успішно покинули свій обліковий запис.
  Страница после выхода из Твиттера

Додаток Twitter для Windows 10

Як відомо, клієнт популярного сервісу мікроблогів також існує в якості додатку для мобільних і настільних пристроїв на Windows 10. При цьому не важливо, де використовується програма &8212; на смартфоні або ж на ПК – послідовність дій одна і та ж.

 1. Насамперед натискаємо на іконку, що зображає людину.
  Приложение Twitter для устройств на Windows 10
  Залежно від розміру екрану вашого пристрою, дана піктограма може бути розташована як внизу, так і у верхній частині інтерфейсу програми.
 2. Далі тиснемо на іконку з двома людьми біля кнопки &171;Налаштування&187; . Страница пользователя в приложении Twitter
 3. Після цього в випадаючому меню вибираємо пункт & 171; вийти&187; . Выпадающее меню на странице пользователя в приложении Twitter для Windows 10
 4. Потім підтверджуємо деавторизацію у спливаючому діалоговому вікні.
  Подтверждение деавторизации в приложении Твиттер для Windows 10

І це все! Вихід з облікового запису в додатку Twitter для Windows 10 успішно проведений.

Мобільний клієнт для iOS та Android

А ось в додатках для Android і iOS алгоритм деавторизації практично ідентичний. Тому, процес виходу з облікового запису в мобільному клієнті розглянемо саме на прикладі гаджета під управлінням &171;Зеленого Робота&187;.

 1. Отже, для початку нам потрібно перейти в бічне меню програми. Для цього, як і в разі браузерної версії сервісу, тиснемо на іконку нашого облікового запису, або ж свайпаем вправо з лівого краю екрану.Главная страница приложения Twitter для Android
 2. У цьому меню нас цікавить пункт & 171; налаштування та конфіденційність & 187; . Туди і йдемо.
  Боковое меню Твиттер-клиента для Андроид
 3. Потім слідуємо в розділ & 171; обліковий запис&187; і вибираємо пункт & 171; вийти&187; .
  Настройки учетной записи в приложении Twitter для Андроида
 4. І знову спостерігаємо сторінку авторизації з написом &171;Ласкаво просимо до Twitter&187; .
  Страница авторизации в приложении Твиттер для Андроид
  А це означає, що &171; розлогінилися&187; ми успішно.

Ось такі нехитрі дії необхідно виконати, щоб вийти з Твіттера на будь-якому пристрої. Як ви могли переконатися, абсолютно нічого складного в цьому немає.

більше статей на цю тему: