Програми для створення поштових конвертів

Зазвичай для відправки листів досить купити спеціальний конверт зі стандартним оформленням і скористатися ним за призначенням. Однак якщо вам потрібно як-небудь підкреслити індивідуальність і разом з тим важливість посилки, найкраще зробити його вручну. У цій статті ми розповімо про декілька найбільш зручних у використанні програмах для створення конвертів.

Софт для створення конвертів

Ми розглянемо тільки чотири програми, так як на сьогоднішній день софт, що дозволяє створювати і друкувати конверти, не такий популярний. Велика частина людей вважає за краще використовувати спеціальні онлайн-сервіси, наприклад, LOGASTER , розглянутий нами в окремому матеріалі на сайті.

Поштові Конверти

З усього існуючого софта, який в тій чи іншій мірі спрямований на створення і роздруківку конвертів, Ця програма є безумовним лідером.

Основной интерфейс программы Почтовые Конверты

У вашому розпорядженні після установки буде зручний інтерфейс, засіб друку, можливість збереження інформації про конвертах, а також велика кількість готових шаблонів на будь-який випадок.

Пример шаблона конверта в программе Почтовые Конверты

Не меншу роль в поштових Конвертах грає невелика вага, підтримка будь-яких версій ОС Windows і необмежені функції для створення нових дизайнів.

Сообщение о лицензии в программе Почтовые Конверты

Єдиним неприємним аспектом стала Ліцензія, оплатити яку можна за бажанням на офіційному сайті.

Завантажити Поштові Конверти

Друк конвертів!

Основним призначенням даного софта не є створення і друк конвертів, але все ж подібна функція є. Вдатися до неї можна як безкоштовно з невеликою рекламою, так і після придбання ліцензії, отримавши масу інших переваг.

Пример интерфейса программы Печать конвертов

Частково незручна тут форма створення нових шаблонів, в той час як стандартних варіантів вистачить для будь-яких завдань.

Редактор шаблона в программе Печать конвертов

Програма має приємний російськомовним інтерфейсом і не викличе проблем на етапі освоєння наявних функцій. До того ж, ви можете вивчити довідку по можливостям на сайті По нижче представленої посиланням.

Завантажити друк конвертів!

Microsoft Word

На відміну від попередніх програм, Microsoft Word не націлений на створення конвертів, проте зважаючи на велику кількість функцій і можливості друку даний софт також можна використовувати для досягнення поставленої мети. Для цього потрібно перейти в розділ «конверти» з меню »створити" на вкладці «розсилки» .

Создание почтовых конвертов в программе Microsoft Word

Більше деталей про програму ви можете дізнатися із загальної статті та деяких інших інструкцій, які можна знайти на нашому сайті або в Інтернеті.

Завантажити Microsoft Word

Висновок

Розглянутих програм, або навіть однієї з них, буде цілком достатньо для створення як простих, так і складно оформлених конвертів незалежно від мети їх застосування. На цьому ми завершуємо статтю і пропонуємо вам звертатися з будь-якими питаннями в коментарях нижче.

Читайте також: Програми для створення листівок

більше статей на цю тему: