накладання музики на відео на телефоні

Android

На абсолютній більшості Андроїд-девайсів відсутній встановлений редактор відеофайлів, за допомогою якого можна було б накласти музику на відео, тому для виконання даної операції потрібно звернутися до Гугл Плей Маркету або його аналогу від виробника (наприклад, Апп Галерея Хуавей), де мобільний софт даного типу представлений у великій кількості.


Переход к созданию видео в InShot на Android
Вибір відповідного додатка, в першу чергу, залежить від складності поставленого завдання. Так, одні з них дозволяють поєднати два файли, за необхідності виконавши обрізку і додавши шаблонні ефекти, інші ж являють собою повнофункціональні редактори, наділені великим інструментарієм для монтажу і рядом додаткових функцій. Алгоритм використання найбільш популярних представників обох груп такого роду програм раніше був розглянутий одним з наших авторів в окремій інструкції.

Детальніше: як накласти музику на відео на Android
Изменение громкости видео в InShot на Android

IPhone

Для того щоб поєднати музику з відео на Айфоне , зазвичай досить скористатися фірмовим рішенням від Еппл – безкоштовним відеоредактором аймуві. У його бібліотеці є велика добірка аудіодоріжок, правда, вельми шаблонних. Виправити цей недолік можна завдяки можливості додавання композицій з власної медіатеки Айтюнс , звичайно, за умови, що раніше такі були придбані. Якщо ж пропонованого даним додатком інструментарію недостатньо, потрібно звернутися за пошуком альтернативи в Апп Стор.

Детальніше: як накласти музику на відео на iPhone
Приложение для наложения музыки на видео на iPhone Splice
У представленій за посиланням вище інструкції продемонстровано всього два приклади рішення задачі з заголовка статті, але цим доступні методи не обмежуються. У статті нижче-огляд найбільш популярних, як простих у використанні і мінімально (але досить) функціональних, так і, навпаки, орієнтованих на досвідчених користувачів з високими вимогами відеоредакторів.

Детальніше: додатки для накладання музики на відео на Афоні
Приложение для наложения музыки на видео на iPhone Movavi Clips

більше статей на цю тему: