відключення функції автовиправлення (Т9) на телефоні

Android

На мобільних пристроях з Андроїд існує два методи відключення функції автоматичного виправлення тексту, яку за звичкою багато користувачів все ще називають Т9. Це може бути виконано в Налаштуваннях використовуваного за замовчуванням в якості засобу введення додатки віртуальної клавіатури і в параметрах операційної системи – результат в обох випадках ідентичний. Більш детально дана процедура раніше розглядалася нами в окремій інструкції.

Детальніше: Як відключити Т9 на Android

Как отключить Т9 на телефоне_001

У випадку зі сторонніми додатками-клавіатурами, а також на мобільних девайсах брендів, що пропонують до використання відмінну від чистої ОС Android оболонку ( Samsung One UI, Huawei (Honor) EMUI, Xiaomi MIUI, Meizu Flyme OS і т.д.) і власні засоби введення, алгоритм дій, які потрібно виконати для вирішення озвученої задачі, може дещо відрізнятися від запропонованого вище. У статті за наступним посиланням-один з можливих прикладів.

Детальніше: як відключити Т9 на телефоні Самсунг

Как отключить Т9 на телефоне_002

IPhone

Багато з попередньо встановлених додатків, що функціонують в середовищі iOS , не мають власних засобів конфігурації, точніше, вони винесені в системні параметри. Один з них і потрібно змінити, для того щоб відключити автокорекцію в віртуальній клавіатурі від Apple . Якщо ж в якості модуля введення використовується рішення від сторонніх розробників, самостійно встановлене з App Store, відповідну деактивації опцію потрібно шукати в його меню. Детальніше про можливі варіанти дій можна дізнатися в окремій інструкції.

Детальніше: Як відключити Т9 на Айфоне

Как отключить Т9 на телефоне_003

більше статей на цю тему: