Як змінити шпалери на iPhone та Android

Android

На мобільних пристроях, що працюють під управлінням ОС Андроїд , існує кілька способів встановлення шпалер на головний екран та екран блокування. Так, це може бути зроблено через налаштування робочого столу (найчастіше доступно і в стандартних, і в сторонніх лаунчерах), через налаштування системи, з галереї, а також за допомогою сторонніх додатків. Останні можуть надавати можливість вибору виключно фонових зображень або повноцінних тим оформлення, що включають в себе значки та інші елементи. Більш детально про всі доступні методи ми раніше розповідали в окремій статті, посилання на яку дана нижче.

Детальніше: Як поміняти шпалери на Android

Переход к изменению обоев в Настройках на Android
Крім статичних зображень, на екран андроїд-смартфона можна встановити динамічні – живі шпалери, по суті, представляють собою різновид анімації. Така можливість на багатьох пристроях доступна за замовчуванням – отримати до неї доступ, як і в розглянутому вище випадку, можна через налаштування робочого столу і/або операційної системи. Альтернативне рішення полягає у використанні сторонніх додатків, у великій кількості представлених в Google Play Маркеті. Обидва варіанти нами розглядалися раніше в представленій за посиланням нижче інструкції.

Детальніше: Як встановити живі шпалери на Android

Выбор категории картинок для установки живых обоев на Android системными средствами

IPhone

Часи, коли власники Айфона не могли змінити фонове зображення, давно пройшли, і зараз це може бути зроблено відразу декількома способами. Отримати доступ до встановлених в айОС шпалер можна через відповідний розділ налаштувань, але варто враховувати, що вміст цього набору відрізняється для різних моделей і версій ОС. В якості фону також можна використовувати самостійно зроблені фотографії і будь-які інші картинки, що зберігаються в галереї або Айклауд. Найбільш широкі можливості надають додатки від сторонніх розробників, які можна знайти в Апп Сторі. Дізнатися про всі доступні рішення можна з окремого матеріалу на нашому сайті.

Детальніше: Як поміняти шпалери на iPhone

Варианты установки новых обоев в настройках на iPhone

Оживити головний і/або Екран блокування можна і за допомогою динамічних шпалер, правда, доступна така можливість не для всіх пристроїв. Функція "живі шпалери" підтримується iPhone 6s і новішими моделями, в тому числі SE першого і другого покоління. Встановити анімовані зображення можна через» налаштування «iOS, з програми» Фото «або» iCloud", а також за допомогою безлічі сторонніх програм. Більш детально про все це розповідається в наступній статті.

Детальніше: Як поставити живі шпалери на Айфон

Установить живыми обоями изображение скачаное из стороннего приложения на iPhone

більше статей на цю тему: