Підключення спікера до материнської плати

Комп'ютерний спікер, хоч і не необхідний пристрій, все-таки досить важливе в плані визначення характеру поломки або несправності при включенні ПК. У даній статті ми розглянемо, як підключити спікер до материнської плати.

Підключаємо спікер до материнської плати

Спікер є пристроєм, що подає звукові сигнали, які повідомляють Користувачеві про виниклі збої при включенні комп'ютера. Відповідно до специфікацій різних материнських плат такі сигнали можуть бути різними. Підключається цей девайс до материнке безпосередньо. Для з'єднання спікера з платою необхідно провести два нескладних дії:

  1. Візьміть штекер спікера.
  2. Компьютерный спикер
  3. Вставте його у відповідний роз'єм на сегменті материнської плати підписаного як «F_PANEL» під штирі з написом «+SPEAK-» так, щоб сторона з написом була видна вам (дивилася вниз).
  4. Разъём спикера на F_PANEL материнской платы

    Або в спеціально відведене місце, підписане «SPEAKER» :

    Отдельный разъем для спикера на материнской плате

Зверніть увагу, що деякі материнські плати, особливо старі, не мають відповідного роз'єму. Це означає, що спікер там впаяний (як на скріншоті нижче) і вам не потрібно встановлювати окремий. Якщо ж він не подає сигнали при збоях, то це привід звернутися в сервісний центр.

Встроенный спикер на материнской плате

У даній статті було розглянуто, як підключити спікер до материнської плати. Як бачите, це досить просто, потрібно лише знайти потрібний роз'єм на материнській платі.

більше статей на цю тему: