Виправлення помилки» підтримувана відеокарта не знайдена (0xe0070160) " в Overwatch

Іноді при спробі запустити популярну гру Overwatch може виникнути помилка &171;підтримувана відеокарта не знайдена (0xe0070160)&187;, навіть якщо ще вчора все відбувалося без перебоїв. Нескладно здогадатися, що проблема полягає в графічному адаптері, проте далеко не завжди можна легко визначити конкретну причину і метод її вирішення.

Причина 1: застарілий драйвер відеокарти

Найбільш очевидна і легко вирішувана причина &8212; стара версія драйверів відеокарти. Для стабільної роботи будь-яких сучасних комп'ютерних ігор необхідно своєчасно оновлювати ПО для заліза. Ми вже не раз детально розповідали про цю процедуру в окремих статтях.

Поиск драйвера для AMD Radeon Диспетчер устройств

Детальніше:
визначення версії драйвера графічного адаптера в Windows
Як оновити драйвер відеокарти NVIDIA
Як оновити драйвер відеокарти AMD
Як оновити драйвер відеокарти автоматично

Причина 2: некоректна установка драйвера

Як не дивно, навіть якщо встановлена ОСТАННЯ версія драйверів, далеко не факт, що проблема полягає не в них. Особливо це актуально для випадків, коли відповідне забезпечення встановлювалося не з офіційного сайту виробника, а за допомогою стороннього софта. На щастя, вбудовані засоби Windows дозволяють легко відкотити драйвер до попередньої версії, коли все працювало належним чином. Після цього є два варіанти дій: або залишити все як є, або встановити його правильно, скачавши з офіційного сайту AMD або NVIDIA, в залежності від самої карти.

Откат драйвера видеокарты в Диспетчере устройств Windows 10

Детальніше:
Як відкотити драйвер відеокарти NVIDIA
що робити, якщо ПК став працювати гірше після оновлення драйверів GPU

Причина 3: конфлікт налаштувань дозволу

Іноді трапляється, що в іграх встановлюється конфліктне дозвіл, після чого вони можуть не запускатися. Причин виникнення такої ситуації існує чимало, проте виправити її максимально просто. Для цього дотримуйтеся наступного алгоритму:

  1. Запустіть Battle.net і авторизуйтесь в своєму профілі, якщо цього не було зроблено раніше.
  2. Натисніть на іконку &171;Blizzard&187; у верхньому лівому куті інтерфейсу і виберіть пункт &171; Налаштування&187; .
  3. Переходим в настройки Battle.net
  4. Перейдіть до розділу &171;налаштування гри & 187; і знайдіть Overwatch.
  5. Клікніть по меню & 171; скинути налаштування в грі&187; і погодьтеся зі змінами.
  6. Сбрасываем внутриигровые настройки игры в Battle.net

На скріншоті показана процедура Скидання налаштувань для Hearthstone, іншого проекту Blizzard, однак для Overwatch вона повністю ідентична.

Відразу після цього можна знову запускати гру і перевіряти її працездатність. Якщо вона запуститься, всі настройки будуть відновлені до стандартних. Рекомендується міняти їх обережно, щоб не викликати помилку знову.

Причина 4: DirectX

Не можна виключати, що проблему спричинила застаріла версія бібліотеки DirectX . При установці Overwatch вона повинна оновлюватися автоматично, однак іноді цього не відбувається або в процесі виникає помилка. Якщо ви дійшли до цього пункту, варто перевірити працездатність інших відеоігор на комп'ютері. Якщо вони також не запускаються (необов'язково з тією ж помилкою), цілком ймовірно, що проблема в DirectX.

Версия DirectX в окне средства диагностики DirectX в Windows 7

Детальніше: Як оновити бібліотеки DirectX

Причина 5: конфлікт відеокарт

Цей розділ актуальний для тих, у кого на комп'ютері встановлено більше одного графічного адаптера. Деякі користувачі, які зіткнулися з такою помилкою, відзначають, що їм допомогло перемикання активної відеокарти. Зробити це можна як за допомогою стандартних засобів Windows, наприклад, & 171; диспетчера пристроїв & 187; , так і за допомогою додаткового софта, про що ми розповідали в статтях нижче.

Конфликт видеокарт при ошибке «Поддерживаемая видеокарта не найдена (0xe0070160)» в Overwatch

Детальніше:
визначення активної відеокарти на ноутбуці
перемикання відеокарти в ноутбуці
як включити або відключити вбудовану відеокарту на комп'ютері

Причина 6: гра встановлена неправильно

Якщо нічого з вищеописаного не допомагає, варто спробувати перевстановити гру. Для цього повністю видаліть її з жорсткого диска за допомогою Battle.net і встановіть заново. Малоймовірно, що це зможе виправити проблему, але спробувати все-таки варто.

Причина 7: невідповідність відеокарти

Нарешті, проблема може критися в самому графічному адаптері. При цьому неважливо, не запускається тільки Overwatch або будь-які інші ігри. У першому випадку карта може не відповідати мінімальним системним вимогам, а в другому вийти з ладу. Природно, не варто відразу бігти купувати новий пристрій. Для початку слід звернутися в сервісний центр, де фахівці ретельно перевірять його і озвучать можливі варіанти вирішення.

Проверка подключения видеокарты на компьютере

Детальніше: як зрозуміти, що відеокарта»вмирає"

Ми розглянули всі причини, за якими може виникнути помилка &171;підтримувана відеокарта не знайдена (0xe0070160)&187; в популярному екшн-шутере Овервотч, а також методи вирішення проблеми для кожної з них.

більше статей на цю тему: