Вхід в BIOS на ноутбуках Dell

Спосіб 1: завантаження ноутбука

На ноутбуках марки Dell в UEFI або BIOS можна увійти, коли пристрій знаходиться в стадії включення. Вам потрібно натиснути певну клавішу у себе на клавіатурі, щоб замість завантаження операційної системи відкрилося меню базової настройки. На різних серіях цієї моделі за вхід в BIOS відповідати можуть наступні клавіші:

Модель клавіша
Dell 400 «F1» або «F3»
Dell Inspiron та Dell Precision «F2»
Dell Dimension та Dell Optiplex «F2» або «Del» (Delete)
Dell Latitude «Fn» + «F1» або «F2»

Модель і версію вашого ноутбука можна з'ясувати за допомогою етикетки на корпусі пристрою або методами, передбаченими розробником ОС.

Детальніше: Як дізнатися модель ноутбука Dell

 1. Для входу в BIOS запустіть ноутбук, а як тільки відобразиться екран з логотипом виробника, в залежності від моделі вашого лептопа, натискайте одну з представлених вище клавіш.
 2. Как зайти в биос на ноутбуке dell-1
 3. Перед вами повинен з'явитися один з типів інтерфейсу BIOS. Його вигляд різниться, залежачи від версії прошивки материнської плати, але в цілому розташування вкладок і інструментів складено за однаковими принципами.
 4. Как зайти в биос на ноутбуке dell-16
 5. Ще в багатьох версіях ноутбуків Dell замість виклику BIOS можна використовувати клавішу «F12» , щоб відкрити &171;Boot Mode&187; . Звідси точно вийде запустити комп'ютер як захочеться.
 6. Как зайти в биос на ноутбуке dell-3

Спосіб 2: Інтерфейс Windows 10

Починаючи з Windows 8, в ноутбуках Dell параметри UEFI доступні прямо з операційної системи. Для цього тип Вашого жорсткого диска повинен бути GPT.

 1. Перейдіть до налаштувань Windows. Зробити це можна через бічну панель меню & 171; Пуск & 187; , натиснувши кнопку »Параметри" .
 2. Как зайти в биос на ноутбуке dell-4
 3. Виберіть останній пункт у цьому вікні &8212; " оновлення та безпека» .
 4. Как зайти в биос на ноутбуке dell-5
 5. У списку ліворуч перейдіть на вкладку»відновлення" і в відкрилася формі клацніть по кнопці " Перезавантажити зараз» .
 6. Как зайти в биос на ноутбуке dell-6
 7. Зачекайте, поки на комп'ютері загориться екран параметрів перезавантаження, і натисніть " усунення несправностей» .
 8. Как зайти в биос на ноутбуке dell-8
 9. Тепер клікніть по плитці " Додаткові параметри» .
 10. Как зайти в биос на ноутбуке dell-9
 11. Тут вам буде потрібно вибрати " параметри вбудованого ПЗ UEFI» .
 12. Как зайти в биос на ноутбуке dell-10
 13. На наступній сторінці натисніть кнопку " перезавантажити» , і ноутбук запустить налаштування BIOS/UEFI.
 14. Как зайти в биос на ноутбуке dell-11

Спосіб 3:&171; командний рядок & 187;

Як і попередній варіант, «командний рядок» може відкрити екран вибору дії, щоб визначити режим завантаження системи. Знову ж буде потрібно GPT-тип жорсткого диска.

 1. Відкрийте у себе на комп'ютері&171; командний рядок & 187; : для цього натисніть комбінацію клавіш «WIN» + «R» і у вікні напишіть cmd , а потім клацніть на «ОК» .
 2. Как зайти в биос на ноутбуке dell-12
 3. Коли системна програма відкриється, введіть команду shutdown.exe /r /o /t 0 .
 4. Как зайти в биос на ноутбуке dell-13
 5. На екрані перезавантаження перейдіть до " усунення несправностей» , потім " Додаткові параметри» , " параметри вбудованого ПЗ UEFI» і клікніть " перезавантажити» - комп'ютер запуститься в режимі налаштування BIOS.

Будьте уважні, неправильні зміни в цьому режимі можуть вплинути на працездатність системи, тому перш ніж щось змінювати, детально вивчіть, за що відповідає та чи інша функція.

більше статей на цю тему: