налаштування DPI на комп'ютерній мишці

Спосіб 1: Кнопка на самій мишці

Якщо мова йде про ігровий миші або просунутої офісної, швидше за все, на її корпусі повинна знаходитися спеціально відведена кнопка, що дозволяє міняти dpi. За замовчуванням з кожним натисканням вона буде збільшувати швидкість до кінця циклу, а потім поверне її на саме мінімальне значення, тому ви можете зробити одне або кілька натискань і поводити курсор по робочому столу, щоб оцінити зміни. У більшості випадків розглянута кнопка знаходиться трохи нижче колеса, що ви можете побачити на наведеній далі ілюстрації.

Использование кнопки на мышке для настройки DPI

При використанні фірмового програмного забезпечення від виробників миші, що найчастіше стосується власників геймерських девайсів, після зміни часто чутливості спливає повідомлення, що відображає поточне значення в dpi.

Отображение уведомления при настройке DPI через кнопку на компьютерной мышке

Спосіб 2: ПО від виробника пристрою

Цей варіант підходить власникам ігрових мишей, оскільки офісні рідко сумісні з програмами від розробників, а деякі навіть не створюють їх, так як настройка чутливості не передбачена. Якщо ви ще не встановили графічну складову драйвера пристрою, потрібно зробити це, про що більш детально на прикладі мишей від Logitech читайте в окремій статті на нашому сайті за посиланням нижче.

Детальніше: завантаження драйверів для комп'ютерної мишки Logitech

Після успішної настройки операційної системи для роботи з периферійним обладнанням, можна сміливо переходити до зміни DPI. Знову ж на прикладі фірмового програмного забезпечення від Logitech розглянемо, як виконується цей процес.

  1. Зазвичай драйвер функціонує фоном, а відкрити вікно управління їм можна через значок на панелі завдань.
  2. Переход к программному обеспечению для настройки DPI компьютерной мыши
  3. При використанні декількох пристроїв від однієї компанії, наприклад, клавіатури і миші, потрібно спочатку вибрати настроюється девайс, а потім перейти в його властивості.
  4. Открытие меню настройки мыши через фирменное ПО для изменения DPI
  5. В окремому блоці будуть відображатися Налаштування покажчика. Там ви можете вказати перемикаються рівні чутливості, встановити поточне значення і задати зрушення, які відбуваються при натисканні по згаданій раніше кнопці. Пам'ятайте, що завжди можна повернути всі значення за замовчуванням, натиснувши кнопку Скидання змін.
  6. Настройка DPI компьютерной мыши через фирменное ПО разработчиков
  7. Саму кнопку, що відповідає за зміну DPI, теж можна налаштувати через меню драйвера. Просто двічі клацніть по її рядку.
  8. Переход к изменению действия кнопки настройки DPI через фирменное ПО мыши
  9. В її редакторі відзначте маркером функцію, яку буде виконувати кнопка. Їх перелік змінюється в залежності від по розробників.
  10. Настройка кнопки изменения DPI через фирменное ПО компьютерной мыши

Спосіб 3: штатні засоби Windows

Цей варіант стане єдиним доступним для тих користувачів, хто не має можливості змінити DPI миші через відсутність відповідного ПЗ або коли сам виробник не передбачив таку настройку. Однак через стандартні можливості операційної системи не вийде відстежити показник dpi &8212; можна лише відрегулювати швидкість руху покажчика. Детальніше про це читайте далі.

Детальніше: зміна чутливості миші в Windows

Изменение чувствительности мыши при помощи встроенных в Windows средств

більше статей на цю тему: