Налаштування комп'ютерних мишей Bloody

Спосіб 1: Засоби Windows

На сьогоднішній день можна говорити про те, що будь-яка комп'ютерна миша, і геймерські маніпулятори з модельної лінійки Bloody від a4tech тут не виняток, фактично не вимагають настройки, щоб працювати в звичайному (офісному) режимі. Всі необхідні конфігураційні маніпуляції проводяться ОС Windows автоматично, варто тільки підключити пристрій до ПК. При цьому користувачеві доступні лише деякі можливості по зміні поведінки мишки системними засобами, але в деяких випадках незайвим буде їх задіяти.

Детальніше: Як налаштувати комп'ютерну мишку вбудованими засобами ОС Windows


Настройка мыши Bloody средствами ОС Windows

Спосіб 2: ПО ВІД ВИРОБНИКА миші (Bloody 7)

Не просто забезпечити працездатність миші Бладі в системі, а в широкому діапазоні відрегулювати всі характеризують її параметри і таким чином точно налаштувати маніпулятор для реалізації індивідуальних цілей дозволяє спеціалізоване однойменне з модельною лінійкою програмне забезпечення, що надається виробником. На момент написання статті актуальну версію софта Bloody представляють збірки з номером 7.

Установка софта і драйвера

 1. Підключіть мишу або її бездротовий контролер до ПК/ноутбука, дочекайтеся, поки маніпулятор визначитися в системі і почне працювати.
 2. Перейдіть на офіційний сайт виробника пристрою з метою завантаження дистрибутива по Bloody, а потім інсталюйте софт на десктоп або ноутбук. Детальна інструкція по реалізації зазначеного доступна в наступній статті:

  Детальніше: завантаження та встановлення програмного забезпечення для налаштування комп'ютерних мишей Bloody

 3. Bloody 7 Bloody 7 Установка программного обеспечения для настройки мышей бренда на ПК

Запуск ПЗ, режими роботи

За замовчуванням програма Бладі 7 запуститься автоматично по завершенні її розгортання в системі. Надалі ви можете в будь-який момент відкрити софт з системного трея Windows, головного меню ОС, а також з робочого столу, впливавши на з'явився тут ярлик.

Bloody 7 запуск программы для настройки мышей с Рабочего стола ОС Windows

Після запуску Bloody 7 демонструє вікно вибору режиму роботи (сукупності параметрів) маніпулятора. Тут наявні 4 варіанти предустановок: «CORE 1» (вибрано за замовчуванням), «CORE 2» , «ULTRA CORE 3» , «ULTRA CORE 4» . Наведення курсору на найменування режиму призведе до відображення його опису.

Bloody 7 главное окно программы, режимы работы

Перехід до установки передбачених тим чи іншим режимом налаштувань здійснюється шляхом кліка по відповідній кнопці. Зміна конфігурації займає кілька секунд, протягом яких миша не реагує на дії користувача.

Bloody 7 смена режима (core) работы мыши в программе

Режими роботи «1» і «2» функціонують без обмежень, а надається в їх рамках можливостей настройки досить переважній кількості користувачів розглянутих пристроїв. Далі в статті описана настройка девайса Бладі в режимі «CORE 1» як найбільш простого в конфігуруванні, але при цьому цілком універсального рішення.

«ULTRA CORE 3» , «ULTRA CORE 4» , хоча і надають найширші можливості з програмування поведінки мишей Bloody, не розглядаються в рамках цього матеріалу. Це обумовлено тим, що зазначені режими вимагають плати за своє використання, задіюються в основному професійними геймерами, мають на увазі наявність досить глибоких знань про принципи роботи маніпуляторів, а також індивідуального підходу при конфігуруванні з точки зору поставлених користувачем цілей і конкретного софта (в основному ігор), де ці цілі потрібно реалізувати.

Перепризначення кнопок

Умовно на перше місце за важливістю в справі досягнення максимального рівня ефективності використання мишей Бладі можна поставити призначення викликаються кнопками маніпулятора функцій. У фірмовому Софті від виробника передбачений спеціальний розділ, через який можна перепризначити будь-які кнопки, крім основної (лівої), а також створити кілька легко обираних в процесі експлуатації девайса предустановок.

 1. Перейдіть на вкладку «Button» у програмі Bloody 7.
 2. Bloody 7 вкладка Button в программе для переназначения кнопок мыши
 3. Розкрийте список " вибрати профіль» , клікніть по найменуванню поєднання кнопок миші і призначаються на них дій, яке збираєтеся змінити. Як бачите, всього доступно шість профілів (крім «Standart» , який змінювати не рекомендується), що дозволяє вам створити кілька предустановок і згодом перемикатися між ними «на льоту» обраним при виконанні наступного пункту цієї Інструкції способом.
 4. Bloody 7 вкладка Button выбор настраиваемого профиля кнопок мыши
 5. Натисніть на переливається різними кольорами круглу кнопку з логотипом «Bloody» , щоб визначити метод переходу між вищеописаними профілями. Bloody 7 элемент, вызывающий окно выбора конфигурации переключения профилей кнопок мыши

  У віконці розгорніть список " конфігурація перемикання» .

  Bloody 7 раскрывающийся список Конфигурация переключения профилей

  Виберіть і налаштуйте один із способів зміни сукупності встановлених на кнопки миші функцій:

  • " працюючий додаток» . & 8212; профіль буде активовано під час запуску певної програми на ПК. Клацніть по найменуванню конфігурації кнопок, встановіть позначку в чекбоксі »включити" праворуч.
   Bloody 7 выбор метода переключения профилей кнопок мыши - Работающее приложение

   Далі клацніть " огляд» внизу вікна поруч із полем »додаток" ,

   Bloody 7 переход к указанию программы (игры), при запуске которой будет активироваться определенный профиль кнопок мыши

   Перейдіть по шляху розташування виконуваного файлу використовує конфігурацію кнопок програми і двічі клацніть по відкриває її об'єкту.

   Bloody 7 привязка программы (игры) к определенному профилю конфигурации кнопок мыши завершена

   Аналогічним описаному вище шляхом виберіть програми, що прив'язуються до інших профілів, якщо вони будуть використовуватися.

  • " гаряча кнопка клавіатури» . У такому варіанті перемикання заздалегідь налаштованих конфігурацій роботи кнопок миші здійснюється шляхом натискання комбінації клавіш на клавіатурі. Після вибору опції цілком прийнятним дією буде залишити пропоновані софтом за замовчуванням комбінації клавіш ( «Ctrl» + «Alt» + " ЦИФРА» ) без змін. Bloody 7 выбор режима переключения профилей кнопок - Горячая кнопка клавиатуры

   Якщо є необхідність замінити комбінацію клавіш для перемикання на який-небудь профіль, виділіть його клацанням. Далі натисніть на значок»Клавіатура" у нижній частині вікна праворуч від поля " гаряча кнопка» .
   Bloody 7 переход к выбору комбинации клавиш для переключения профиля кнопок мыши

   Введіть встановлену комбінацію

   Bloody 7 ввод новой комбинации клавиш для смены профиля кнопок мыши

   З віртуальної клавіатури.

  • Bloody 7 установка комбинации клавиш для переключения на определенный профиль кнопок мыши завершена
  • " спеціальна кнопка миші» &8212; мабуть, найбільш зручний метод перемикання профілів, але тільки в тому випадку, якщо одним з керуючих елементів маніпулятора ви готові «пожертвувати».
   Bloody 7 настройка конфигурации переключения профилей кнопок мыши Специальная кнопка мыши

   Переключившись на вказаний спосіб зміни профілю, розгорніть розташований внизу вікна список " Профайл кнопки» і виберіть з нього призначається для зміни конфігурації елемент.

  • Bloody 7 назначение Специальной кнопки мыши для переключения профилей комбинаций кнопок завершено

  Завершивши вибір і настройку методу переходу з однієї сукупності прив'язаних до кнопок миші функцій на іншу, клікніть «ОК» у вікні " конфігурація перемикання» .

 6. Bloody 7 завершение настройки конфигурации переключения профилей кнопок мыши
 7. Для настройки одного окремого і обраного при виконанні пункту 2 цієї Інструкції профілю роботи кнопок маніпулятора:
  • Перемістіться в праву частину вікна, Наведіть курсор на будь-який з пунктів стовпця»Кнопки" в таблиці. В результаті зліва на зображенні підсвітиться відповідна кнопка миші, щоб ви могли переконатися в правильності вибору елемента, призначення якого передбачається змінити.
  • Bloody 7 выбор кнопки мыши, назначение которой нужно изменить
  • Розгорніть відповідне настроюється кнопці меню в другому за рахунком стовпці конфігураційної таблиці, клікніть по найменуванню категорії доступних для призначення дій.
  • Bloody 7 выбор категории действий, которые можно назначить на кнопку мыши
  • Виберіть у випадаючому списку або, як в прикладі на наступному скріншоті, визначте за допомогою віртуальної клавіатури дію або комбінацію дій, що викликаються налаштованим елементом управління.
  • Bloody 7 назначение комбинации клавиш на кнопку мыши
  • Виконавши три вищеописаних кроки щодо інших кнопок миші, призначте на них виклик потрібних Вам функцій в системі і/або додатках.
  • Bloody 7 переназначение кнопки мыши завершено
 8. Завершивши конфігурування всіх передбачуваних для використання профілів, натисніть «APPLY» у вікні Бладі 7 – це ініціює збереження внесених в Налаштування маніпулятора змін.
 9. Bloody 7 завершение создания профилей кнопок мыши и их переназначения

Налаштування роздільної здатності датчика( CPI)

Одним з головних факторів, що сприяють ефективному використанню геймерської миші, є можливість вибору прийнятною в тій чи іншій ситуації швидкості реакції покажчика на дії користувача, а також швидкого перемикання цього параметра при необхідності. Зазначене регулюється шляхом зміни дозволу сенсора (CPI) маніпулятора.

Bloody 7 вкладка Sensitivity в программе для настройки мышей бренда

Щоб виконати налаштування &171;CPI&187; , перейдіть на вкладку «Sensitivity» у Bloody 7 і налаштуйте параметри відповідно до ваших потреб. Детальні рекомендації щодо вирішення даного завдання викладені в наступній статті:

Детальніше: регулювання dpi (CPI) комп'ютерних мишей A4Tech Bloody

Bloody 7 как настроить разрешение CPI (DPI) сенсора мыши в программе

Калібрування датчика

У більшості випадків заводські значення окремих параметрів датчика миші Бладі і виконана при виробництві калібрування є найбільш прийнятними з точки зору ефективної експлуатації пристрою, але при бажанні або необхідності за допомогою софта Bloody 7 ви можете перевизначити і ці настройки, перемістившись на вкладку «Sensitivity» .

 1. Область " перевірка швидкості миші» отримала свою назву, ймовірно, в результаті некоректного перекладу назви змінюваного з її допомогою параметра &8212; " Частота опитування» . Bloody 7 область выбора параметра Частота опроса мыши на вкладке Sensitivity в программе

  Виберіть тут кількість опитувань датчика миші в секунду, клікнувши по одному з чекбоксів над значеннями. Чим вище показник, тим більш плавним буде рух курсору, але врахуйте, що більш високе число опитувань призведе до підвищення навантаження на ЦП комп'ютера і контролер маніпулятора. (У більшості випадків оптимальним вибором буде " 500 Гц» ).

 2. Bloody 7 переключение частоты опроса датчика мыши с помощью программы
 3. Блок з бігунком «Key response» дозволяє регулювати час відгуку кнопок. Зміна параметра в бік збільшення його значення шляхом зсуву бігунка вправо здатне допомогти в усуненні проблеми подвійного кліка при одиничному натисканні на кнопку маніпулятора. Bloody 7 область регулировки времени отклика клавиш мыши в программе

  Зазначене явище може спостерігатися у інтенсивно експлуатованих тривалий термін мишей Bloody, так як з плином часу неминучий механічний знос відповідальних за передачу в ОС даних про натискання на кнопки девайса мікроперемикачів.

 4. Bloody 7 выбор времени отклика клавиш мыши в разделе Sensitivity программы
 5. Область " калібрування датчиків» дозволяє виконати вручну або напівавтоматично однойменну процедуру, яка зводиться до вибору та встановлення значення висоти відриву миші від робочої поверхні при якому сенсор перестане реагувати на переміщення маніпулятора Користувачем. Bloody 7 область Калибровка датчиков на вкладке Sensitivity в программе

  Для автоматичного калібрування:

  • Клікніть по кнопці «калібрування» ;
  • Bloody 7 переход к автоматической калибровке датчика мыши (высоты отрыва)
  • Клацніть»почати" у віконці, що з'явилося;
  • Bloody 7 начало калибровки датчика мыши в полуавтоматическом режиме через программу
  • Виконайте демонстровані програмою у вікні калібрування вказівки;
  • Bloody 7 процесс калибровки (определение оптимальной высоты отрыва) датчика мыши
  • Клікніть «ОК» після завершення процедури.
  • Bloody 7 завершение калибровки датчика мыши в программе

  Для вибору максимального значення висоти відриву вручну:

  • Натисніть на чекбокс «калібрування» , підсвітивши його таким чином червоним кольором;
  • Bloody 7 переход к выбору максимальной высоты отрыва мыши вручную

  • Пересуваючи розташований між блоком з вибором режиму калібрування і зображенням миші вертикальний бігунок вниз/вгору, підберіть оптимальне значення настроюється параметра.
  • Bloody 7 выбор максимального значения высоты отрыва мыши от рабочей поверхности вручную
  • Клацніть»Залишилося" в з'являється після затримки бігунка в тому чи іншому положенні віконці.
  • Bloody 7 сохранение выбранного вручную значения параметра максимальная высота отрыва мыши от рабочей поверхности

 6. Завершивши визначення налаштувань на вкладці «Sensitivity» , натисніть на кнопку «APPLY» ,

  Bloody 7 сохранение изменений, внесенных в настройки мыши на вкладке Sensitivity

  А потім «EXIT» у віконці, що оповідає про збереження змін конфігурації в пам'яті мишки Bloody.

Bloody 7 подтверждение сохранения внесенных в настройки мыши изменений в ее памяти

Налаштування підсвічування

Підсвічування миші Bloody і/або її окремих конструктивних елементів – це практично не впливає на основну функціональність маніпулятора, але, з точки зору його естетичного сприйняття, безумовно, важлива опція. Розглянуті девайси і призначений для їх налаштування софт представляють своїм користувачам широкий вибір моделей поведінки прихованих в корпусі миші кольорових світлодіодів.

 1. Незалежно від відкритого в По Бладі 7 розділу налаштувань, клікніть по кнопці із зображенням лампочки в правому верхньому куті вікна.
 2. Bloody 7 переход к настройке подсветки мыши через программу
 3. В відобразиться віконці шляхом клацання по одному з чекбоксів в області " яскравість підсвічування» визначте однойменний параметр. Bloody 7 элемент регулировки яркости подсветки мыши в программе

  Зміна яскравості здійснюється миттєво, тому вибрати найбільш прийнятне для візуального сприйняття її значення не складе труднощів – просто подивіться на корпус миші і оціните результат виробленої вами маніпуляції.

 4. Bloody 7 изменение яркости подсветки мыши
 5. Клацніть на спадному списку»ефект підсвічування" а потім (можливо, як і у випадку з яскравістю &8212; шляхом грубої сили) Bloody 7 выбор эффекта подсветки мыши в программе

  Виберіть найбільш прийнятний для себе варіант роботи опції. Для завершення роботи з діалоговим вікном і збереження зроблених з його допомогою змін в Налаштуваннях маніпулятора клікніть «ОК» .

 6. Bloody 7 переопределение эффекта подсветки мыши и завершение этой процедуры

Крім вищеописаного, в Бладі 7 є вказівка конкретного кольору підсвічування маніпулятора, який буде діяти поки обраний той чи інший профіль конфігурації його кнопок:

 1. Перейдіть на вкладку «Button» , клікніть по круглому переливається різними кольорами елементу із зображенням руки вгорі робочої області вікна праворуч.
 2. Bloody 7 вкладка Button, элемент выбора метода переключения конфигураций кнопок и соответствующих им цветов подсветки

 3. Перший стовпець наявної в віконці таблиці профілів кнопок миші містить всі призначені їм на поточний момент кольору. Клацніть по забарвленню, яку потрібно змінити.
 4. Bloody 7 переход к выбору цвета подсветки мыши для определенного профиля кнопок
 5. Виберіть новий варіант підсвічування з пропонованого програмою набору, рухаючи покажчик в спектрі або шляхом введення кодування кольору у відповідні поля. Миша буде реагувати на ваші дії миттєво.
 6. Bloody 7 выбор цвета подсветки мыши для определенного профиля ее кнопок
 7. Досягнувши оптимального результату, двічі клацніть «ОК» & 8212; у віконці вибору кольору Bloody 7 установка выбранного самостоятельно цвета подсветки мыши при работе отдельного профиля кнопок

  І потім у вікні визначення методу перемикання профілів кнопок миші.

 8. Bloody 7 завершение замены цвета подсветки мыши при активации определенного профиля кнопок

Скидання налаштувань

Цілком ймовірно, що коли-небудь у вас виникне потреба повернути впливають на поведінку миші в системі значення параметрів до їх початкового стану, наприклад, з метою конфігурування маніпулятора &171;з нуля&187; або використання пропонованих виробником стандартних налаштувань. Для цього через По Bloody 7 потрібно зробити наступне:

 1. Перейдіть на вкладку &171;Button&187; у програмі.
 2. Bloody 7 переход на вкладку Button для сброса настроек мыши к значениям по умолчанию

 3. Клікніть по розташованої в нижньому кутку праворуч кнопці &171;Reset&187; .
 4. Bloody 7 кнопка сброса всех параметров мыши к значениям по умолчанию
 5. Підтвердіть свої наміри повернути значення характеризують роботу маніпулятора параметрів в & 171; Заводське & 187; стан & 8212; клікніть &171;ОК&187; у віконці-запиті. Потім почекайте кілька секунд, поки настройки девайса будуть скинуті і він знову почне реагувати на ваші дії.
 6. Bloody 7 подтверждение инициации процедуры установки всех параметров мыши в заводское состояние

більше статей на цю тему: