Причини, чому принтер не включається

Спосіб 1: Перевірка подачі електрики

Цей метод корисний для тих, хто використовує принтер в офісі або іншому робочому приміщенні, розділеному на зони. Якщо вдома пропадає електрика, то це практично відразу зрозуміло, оскільки перестає працювати інша техніка або просто не включається освітлення. У робочих зонах справи йдуть трохи складніше, оскільки Електрика там розведена по фазним щитків. Якщо один з них, відповідальний за подачу електроенергії до певних розеток або кімнат, виб'є, ви не зможете включити принтер або будь-який інший пристрій. Тому радимо підключити до даної розетки будь-яке інше обладнання і, якщо воно теж не працює, перевірити щиток або звернутися до Електрика.

Проверка электрического щитка для решения проблемы с включением принтера

Спосіб 2: включення подовжувача

Деякі користувачі підключать свою периферію до подовжувача, що стосується і принтерів. Якщо сам кабель хоч і підключений до розетки, але може бути відключений за допомогою вбудованої на корпусі кнопки. Відповідно, в такому випадку жодне обладнання, чиє харчування пов'язане з цим подовжувачем, працювати не буде. Перевірте його та ввімкніть, якщо потрібно, а потім знову спробуйте натиснути кнопку живлення друкуючого пристрою, визначивши, чи запуститься він цього разу.

Проверка удлинителя для исправления проблемы с включением принтера

Спосіб 3: активація кнопки подачі напруги

Продовжимо тему з подовжувачами, на цей раз торкнувшись тільки деякі їх моделі, оснащені спеціальними запобіжниками від перепадів напруги. Якщо раптом така ситуація виникає, ця система спрацьовує і харчування перестає подаватися на Подовжувач, запобігаючи коротке замикання і виникнення поломок в підключеному обладнанні. Після того, як ситуація налагодиться, знадобиться натиснути спеціальну кнопку, яку ви бачите на наступному зображенні. Вона відповідає за відновлення подачі напруги, а значить, після її активації можна включати принтер.

Сброс напряжения на удлинителе для решения проблемы с включением принтера

Спосіб 4: Використання кнопки включення на принтері

Це може здивувати, але іноді кнопка живлення на друкуючому пристрої не спрацьовує відразу або вона трохи збоїть після екстреного вимкнення. Вам варто спробувати натиснути її кілька разів і дізнатися, чи допоможе це виправити виниклу труднощі. Іноді допомагає Тривале натискання протягом 10-15 секунд, після чого відбувається скидання живлення і принтер включається повторною активацією кнопки. Можна повністю відключити подачу електрики, затиснути кнопку на 10 секунд, скинувши напругу, підключити принтер і знову включити його. Використовуйте всі ці варіації, а якщо вони не принесуть результату, переходите до наступного способу.

Использование кнопки включения для решения проблемы с запуском принтера

Спосіб 5: Перевірка перемикача живлення

Деякі принтери мають внутрішній блок живлення з додатковим перемикачем, який відповідає за подачу напруги. Він не використовується замість кнопки включення на корпусі, а функціонує окремо, дозволяючи повністю обмежити подачу електрики в техніку. Зазвичай даний перемикач розташований ззаду поруч з самим кабелем, тому виявити його буде нескладно. Якщо перемикач знаходиться в стані O , значить, подача живлення відключена, I позначає ВКЛ.

Проверка переключателя питания на принтере для решения проблемы с его включением

Спосіб 6: зняття картриджа

Перейдемо до більш специфічним рішенням, які виявляються корисними в певних випадках, пов'язаних з апаратними несправностями друкуючого пристрою. Перший такий варіант полягає в тому, що перед включенням принтера необхідно витягти картридж, а потім відразу ж натиснути кнопку. Якщо це не допоможе, знімається ще й друкуюча головка. Звичайно, якщо ви раніше ніколи не займалися розбиранням обладнання, можуть виникнути проблеми. Ми пропонуємо використовувати інструкцію за посиланням нижче і нагадуємо про те, що все потрібно робити гранично акуратно, щоб не пошкодити комплектуючі.

Детальніше: розбирання принтерів

Изъятие картриджа для решения проблемы с включением принтера

Спосіб 7: Перевірка кабелю живлення

Існує ймовірність того, що принтер не включається через поломку кабелю живлення або в його ненадійному підключенні до самого роз'єму, розташованому на пристрої. Подивіться, чи правильно він приєднаний і огляньте всю його довжину, перевіряючи наявність перегинів або фізичних пошкоджень. Якщо вдома знайдеться кабель 220В з таким же роз'ємом, можете спробувати його замінити, але використовувати на постійній основі не варто. Якщо справа дійсно виявиться в зламаному кабелі, придбайте його в магазині техніки, уточнивши, що потрібен варіант саме для принтера, щоб не виникло проблем з різною силою струму, що призводить до виходу техніки з ладу.

Проверка кабеля питания для решения проблемы с включением принтера

Спосіб 8: інші апаратні несправності

Якщо нічого з перерахованого вище не принесло належного результату, є сенс вважати, що виникла інша апаратна несправність, яку не вийде виявити і тим більше виправити самостійно. Тоді варто взяти принтер і віднести його в сервісний центр для подальшої діагностики та ремонту. Може виявитися, що зламалася всього лише кнопка або ж деталь, Заміна якої не обійдеться занадто дорого. Однак іноді ремонт неможливий, про що повідомляє фахівець після діагностики.

більше статей на цю тему: