Підключення до роутера через Wi-Fi

Попередні роботи

Перед тим, як підключатися до роутера через бездротову мережу, необхідно перевірити його налаштування і переконатися в тому, що сама точка доступу працює так, як це потрібно. Не завжди для цього зручно використовувати дротове підключення, тому пропонуємо ознайомитися з тим, як конфігурувати маршрутизатор відразу через Wi-Fi. В окремій статті на нашому сайті ви знайдете всі необхідні інструкції.

Детальніше: Налаштування Wi-Fi роутера через бездротову мережу

Смартфон / Планшет

Переходимо безпосередньо до розбору методів підключення різних пристроїв до маршрутизатора через Wi-Fi, почавши з мобільного обладнання у вигляді планшетів і смартфонів на базі Android або iOS. В цьому випадку у користувача є вибір між трьома способами, кожен з яких має на увазі виконання певного алгоритму дій і виявиться оптимальним в різних ситуаціях. Подивитися детальний опис кожного методу можна в окремому керівництві, клікнувши за наступним посиланням.

Детальніше: підключення телефону до роутера через Wi-Fi

Подключение мобильного устройства к маршрутизатору через беспроводную сеть

На жаль, не завжди цей процес проходить успішно через збої в роботі Wi-Fi на мобільному пристрої. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, її потрібно оперативно вирішити, відштовхуючись від використовуваної версії операційної системи. Всі допоміжні інструкції знайдете далі.

Читайте також:
Що робити, якщо не працює Wi-Fi на iPhone
вирішення проблем з роботою Wi-Fi на Android

Комп'ютер / Ноутбук

Зараз доступ до бездротової мережі є не тільки у користувачів ноутбуків, оскільки в стаціонарний комп'ютер можна встановити мережевий адаптер для Wi-Fi або він вже буде вбудований в материнську плату. Так чи інакше принцип з'єднання не змінюється, адже проводиться через операційну систему або веб-інтерфейс маршрутизатора. Кожен метод має місце, тому залишаємо посилання на огляд всіх них, щоб ви вибрали відповідний.

Детальніше:
підключення комп'ютера до маршрутизатора через Wi-Fi у Windows
підключення ноутбука до Wi-Fi через роутер

Подключение компьютера или ноутбука к маршрутизатору через беспроводную сеть

Як і у випадку з мобільними пристроями, на комп'ютерах періодично теж виникають помилки, пов'язані з підключенням до бездротової мережі. Причин, за якими вони з'являються, набагато більше, і кожна з них вимагає індивідуального підходу для правильного вирішення, тому звичайному користувачеві не обійтися без допоміжних матеріалів.

Читайте також:
що робити, якщо ноутбук не бачить Wi-Fi
не працює Wi-Fi на ноутбуці Windows 7

Принтер

Ще один тип пристроїв, які можуть підключитися до бездротової мережі маршрутизатора, &8212; принтери або МФУ. Нові моделі часто підтримують такий режим з'єднання, оскільки призначені для налаштування загального доступу в межах локальної мережі. Якщо ви виявилися власником такого друкарського обладнання і хочете під'єднати його до маршрутизатора через Wi-Fi, знадобиться виконати цілий ряд різних налаштувань як в операційній системі, так і в веб-інтерфейсі роутера, про що детально читайте в наступній статті.

Детальніше: підключення принтера через Wi-Fi роутер

Подключение принтера к маршрутизатору через беспроводную сеть

На завершення відзначимо, що іноді труднощі зі з'єднанням по Wi-Fi пов'язані не з використовуваним пристроєм, а з самим роутером, адже він може бути неправильно налаштований або під час експлуатації виникли інші помилки. При необхідності скористайтеся керівництвом з матеріалу за посиланням нижче, щоб розібратися з усіма можливими неполадками і знайти метод їх вирішення.

Читайте також: чому роутер не роздає Wi-Fi

більше статей на цю тему: