методи перевірки балансу на модемі МТС

Спосіб 1: Розділ &171; Баланс & 187; в додатку Коннект Менеджер

Багато користувачів для взаємодії з модемом від МТС встановлюють на свій комп'ютер відповідний додаток, а в більшості випадків його інсталяція і зовсім відбувається в автоматичному режимі. Тому в першу чергу розглянемо варіант, пов'язаний з переглядом балансу через цей інструмент. Якщо додаток у вас ще відсутня, скористайтеся інструкцією по конфігурації модему, щоб завантажити його і почати використання.

Детальніше: налаштування модему від МТС


Як тільки програма буде запущена, а модем почне свою роботу в штатному режимі, на панелі знизу відкрийте розділ & 171; Баланс&187; і натисніть на кнопку & 171; перевірити баланс&187; . Залишається тільки ознайомитися з представленою інформацією, щоб дізнатися, скільки коштів залишилося на рахунку. Проверка баланса на модеме МТС через фирменную программу

Спосіб 2: відправка USSD-команди

Виконати цей спосіб можна двома різними варіантами. Перший полягає у використанні телефону, в який буде вставлена сім-карта з модему, а другий має на увазі введення коду для відправки повідомлення безпосередньо через сам додаток. Для перевірки балансу у оператора МТС потрібно ввести код *100 і зробити виклик.

Отправка сообщения для проверки баланса для модема от компании МТС

На екрані смартфона відразу ж з'явиться інформація про поточний баланс, а в самому додатку відомості будуть відправлені у вигляді окремого повідомлення або відобразиться спеціальне повідомлення.

Спосіб 3: Особистий кабінет МТС

Кожен володар сім-карти від МТС може створити Особистий кабінет на офіційному сайті і управляти рахунком. Там же відображається і стан балансу по сім-карті, тому цей сайт вважається третім методом визначення необхідної інформації. Для початку перейдіть за посиланням нижче і виконайте авторизацію в особистому кабінеті.

Перейти до особистого кабінету МТС

Авторизация в личном кабинете МТС для проверки баланса на фирменном модеме

Після цього залишається тільки звернути увагу на розділ &171;мій рахунок&187; . Там відображається стан балансу на поточний момент, а також можна ознайомитися з історією платежів і перейти до інструменту, що відповідає за контроль витрат. В особистому кабінеті є ще багато функцій, наприклад, відразу ж показується і доступне кількість мегабайт для мобільного інтернету.

Просмотр баланса на модеме МТС через официальный сайт

Спосіб 4: мобільний додаток

Розберемося з останнім методом перевірки балансу модему МТС, який полягає у використанні мобільного додатку. Його потрібно завантажити на свій смартфон і виконати прив'язку номера телефону. Потім ви відразу ж можете переглянути необхідні відомості, при цьому вставляти сім-карту в сам телефон не обов'язково, адже код підтвердження прийде в додаток USB-модему.

Завантажити додаток Мій МТС з Google Play Маркета
завантажити додаток Мій МТС з App Store

Проверка баланса на модеме МТС через фирменное мобильное приложение

Якщо ніякої із запропонованих варіантів не підходить, залишається тільки звертатися безпосередньо до оператора стільникового зв'язку або в один з офісів, щоб ваша проблема була успішно вирішена.

більше статей на цю тему: