Способи об'єднання контактів на пристрої Android

Спосіб 1: вбудовані засоби

Дублювання контактів на пристрої Android відбувається з різних причин. Наприклад, один і той же номер записаний двічі помилково або стався збій в синхронізації. Рішення досить просте-використання вбудованих можливостей встановленої телефонної книги. На прикладі Android 13 розберемо, як це робиться:

 1. Запустіть додаток»контакти" з головного меню або з робочого столу. Також можете відкрити «виклики» / &171;Телефон&187; (значок у вигляді телефонної трубки), потім перейти на відповідну вкладку.
 2. как объединить контакты в андроид-01
 3. Викличте додаткове меню (в нашому випадку це тап по трьох точках у верхньому кутку праворуч), потім виберіть пункт " Управління контактами» .
 4. как объединить контакты в андроид-02
 5. Натисніть на рядок " Об'єднання дублікатів контактів» . Зі спливаючого меню виберіть бажаний варіант: " Об'єднати дублікати імен» або " Об'єднати дублікати номерів» . У першому випадку ви можете втратити номери, присвоєні різним контактам з однаковими іменами, тому уважно перевіряйте, чи немає таких людей.
 6. как объединить контакты в андроид-03
 7. Відобразиться список контактів з ідентичними іменами або номерами. Натисніть на кнопку «Об'єднати вручну» , потім відзначте потрібне ім'я (або номер) і тапніте по кнопці »злити" .
 8. как объединить контакты в андроид-04

Після вибору функції відбудеться злиття контактів. Але слід враховувати, що дана можливість реалізована в різних пристроях по-різному. Наприклад, деякі версії ОС і оболонки дозволяють об'єднати номери, які є як в телефонній книзі, так і в месенджерах.

Спосіб 2: Обліковий Запис Google

Більшість Android-пристроїв взаємодіють з сервісами Google за замовчуванням, а всі телефонні номери, які зберігаються на сервері компанії, після авторизації в системі автоматично синхронізуються з попередньо встановленою телефонною книгою. В результаті може вийти так, що після такої процедури з'являються дублікати номерів, і справа не в додатку & 171; контакти&187; , а в Google-акаунті. Щоб виправити ситуацію, можна також скористатися функцією об'єднання контактів на відповідному сервісі:

Перейти до онлайн-сервісу Google Контакти

 1. Перейдіть за посиланням вище, потім авторизуйте в системі через мобільний браузер, якщо це буде потрібно. Відобразиться список ваших збережених контактів, які з'являються в телефонній книзі на Андроїд. Тапніте по трьох горизонтальних смужках зліва.
 2. как объединить контакты в андроид-5
 3. В блоці " управління контактами» натисніть на рядок "Об'єднати та виправити" .
 4. как объединить контакты в андроид-06
 5. Якщо є дублікати контактів, то на наступній сторінці відобразиться рядок " Об'єднання контактів» &8212; натисніть на неї.
 6. как объединить контакты в андроид-07
 7. Ви побачите проблемні номери. Можна автоматизувати процес, натиснувши на кнопку внизу " Об'єднати все» або зробити це вручну. У другому випадку тапніте по " Об'єднати» у проблемних номерів.
 8. как объединить контакты в андроид-08

Всі дублюються контакти, які зберігаються на сервісі Google, будуть об'єднані, і при подальшій синхронізації з Android-пристроєм даної проблеми вже не відбудеться.

Спосіб 3: стороннє ПЗ

Якщо попередні способи з якихось причин вам не підходять, можете скористатися спеціалізованим програмним забезпеченням від сторонніх розробників.

Відразу слід додати, що принцип дії деяких додатків дещо відрізняється від вищеописаних методів – з їх допомогою можна видалити непотрібні дані.

Нижче ми розберемо кілька найбільш ефективних рішень, які допоможуть не тільки позбутися від дублікатів, але і організувати вашу телефонну книгу.

Варіант 1: CleanUp Duplicate Contacts

Додаток CleanUp Duplicate Contacts аналізує телефонну книгу і виявляє контакти з ідентичними номерами або іменами, після чого дозволяє об'єднати дублікати. Незважаючи на те що його інтерфейс англійською мовою, розібратися в ньому не складе труднощів:

Завантажити CleanUp Duplicate Contacts з Google Play Маркета

 1. Встановіть софт і дайте дозвіл на доступ до контактів, після чого відбудеться Аналіз телефонної книги. Якщо цього не сталося, то натисніть на кнопку «Re-Analyze» .
 2. как объединить контакты в андроид-11
 3. У наступному вікні ви побачите загальну кількість контактів, а також відсоток дублікатів. Наприклад, у розділі «Duplicate Phone Only Contacts» є список контактів з однаковим номером телефону, але під різними іменами.
 4. как объединить контакты в андроид-12
 5. А в розділі «Similar Name Contacts» можна знайти однакові імена в телефонній книзі.
 6. как объединить контакты в андроид-13
 7. Натисніть на проблемний номер, а потім виберіть функцію «Merge 2 Contacts into 1» .
 8. как объединить контакты в андроид-14
 9. Виберіть ім'я, натисніть на кнопку «Confirm Merge» , потім підтвердьте дію.
 10. как объединить контакты в андроид-15

На цьому злиття повторюваних контактів через додаток завершено. Відзначимо, що більшість аналогічних додатків володіють схожими функціональними можливостями, тому розбирати всі рішення немає сенсу, але не всі дозволяють об'єднати їх, як в даній програмі, &8212; десь їх можна тільки видалити.

Варіант 2: Duplicate Contacts Remover

Простий і безкоштовний додаток для видалення дублікатів контактів, &8212; Duplicate Contacts Remover. Воно швидко сканує вашу телефонну книгу і знаходить повторювані номери.

Завантажити Duplicate Contacts Remover з Google Play Маркета

 1. Скачайте софт, перейшовши за посиланням вище, і запустіть його. Натисніть на кнопку " знайти повторювані контакти» і надайте необхідні для процедури дозволи, зокрема дозвольте доступ до телефонної книги.
 2. как объединить контакты в андроид-09
 3. Після нетривалого сканування відобразиться список контактів-дублікатів, у яких номери одні й ті ж. Ви можете видалити непотрібне, зазначивши це в чекбоксі, потім натиснувши на значок у вигляді сміттєвого кошика вгорі.
 4. как объединить контакты в андроид-10

Після видалення контакту через додаток даний номер пропаде і зі списку в телефонній книзі.

більше статей на цю тему: