Програми для малювання на iPhone

Ibis Paint X

Одним з досить потужних і, що не менш важливо, зручних додатків для малювання під iOS, часто очолюють тематичні добірки, є Ibis Paint X. Цей додаток регулярно оновлюється і на безкоштовній основі надає велику кількість інструментів, що включають функції фоторедакторів.

Приложения для рисования на Айфон_001

Перед малюванням можна ознайомиться з роботами інших авторів для більш наочного розуміння можливостей за допомогою плаваючої стрічки в нижній частині екрана або відвідавши «онлайн-галерея» . Крім цього, особливої уваги заслуговують внутрішні настройки, де можна включити додаткові жести, що спрощують роботу з полотнами, Змінити стиль оформлення інтерфейсу, відрегулювати звуковий супровід, за необхідності підключити хмарне сховище для автоматичного завантаження даних і, звичайно ж, налаштувати чутливість до натискання.

Приложения для рисования на Айфон_002

Створити новий малюнок можна на вкладці «Моя галерея» , де, крім даної можливості, будуть представлені всі ваші раніше зроблені роботи. У процесі створення можете досить детально налаштувати нове полотно, вказавши відповідний розмір, щільність пікселів і співвідношення сторін, після чого відкриється основний редактор.

Приложения для рисования на Айфон_003

В рамках редактора основними інструментами є»сітка" , «виділення» , «Стабілізатор» , «лінійка» і " матеріали» , кожен з яких надає додаткові параметри і розташовується на верхній панелі. На нижній розташовується ще один набір інструментів, розрахованих на управління пензлем, квітами і шарами, тоді як сама по собі кнопка «шари» відкриває інше вікно з більшою кількістю функцій.

Приложения для рисования на Айфон_004

Коли малюнок буде готовий, зберегти результат в локальну галерею або хмара можна за допомогою кнопки в нижній частині екрана, в тому числі зберігши прозорий задній фон. При цьому не можна не відзначити істотний недолік програми в особі рекламного банера, особливо помітного на невеликих екранах, хоча і відключається шляхом одноразової оплати, вельми низькоякісний переклад на російську мову і застарілий інтерфейс.

Завантажте Ibis Paint X з App Store

Sketchbook

Ще одним досить популярним серед користувачів додатком, що надає не тільки безліч інструментів для малювання на iOS, але і сучасний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, є Sketchbook. Дане ПЗ без зайвих слів при запуску відразу дозволяє почати роботу на новому полотні, розтягнутим на весь екран без будь-яких додаткових банерів, не рахуючи двох основних панелей з інструментами.

Приложения для рисования на Айфон_005

За допомогою панелі в лівій частині екрана можете вибрати відповідну кисть або стиль ліній, тоді як на верхній панелі можна встановити колір і прозорість. Крім цього, в тій же частині інтерфейсу цілком можна скористатися технічним пером для створення більш рівних контурів і, звичайно ж, панеллю шарів.

Приложения для рисования на Айфон_006

Окрему увагу важливо приділити розділу з настройками, доступному з головного меню і містить масу параметрів, безпосередньо впливають на досвід малювання. Тут можна задіяти додаткові жести, відобразити допоміжні елементи інтерфейсу, задіяти синхронізацію з пером від графічного планшета і багато іншого.

Приложения для рисования на Айфон_007

Незважаючи на велику кількість переваг і доступність основних можливостей на безкоштовній основі, тут все ж є кілька прихованих інструментів, які відображаються тільки після оформлення підписки. У свою чергу, вартість даної послуги повністю відповідає наданому набору і цілком може зацікавити вас, як художника.

Завантажте Sketchbook з App Store

Artstudio Pro

Додаток з промовистою назвою Artstudio Pro, як і попередні варіанти, є досить потужним засобом для малювання від руки на iPhone. Почати роботу в рамках даного редактора можна відразу після запуску на новому полотні, використовуючи інструменти в лівій і верхній частинах екрану.

Приложения для рисования на Айфон_008

На лівій панелі розташовуються повзунки для управління розміром і м'якістю кисті, а також кнопка для переходу до більш детальних налаштувань, де можна вказати параметри в цифрах. Більш того, тут крім іншого передбачена можливість вибору режиму накладення за аналогією з повноцінними редакторами зображень.

Приложения для рисования на Айфон_009

Змінити кисть і колірні акценти можете на верхній панелі, так само як і задіяти «Ластик» замість обраної за замовчуванням кисті, використовуючи досить велику кількість параметрів. Також можна скористатися панеллю " шарів» , що надає ряд додаткових інструментів.

Приложения для рисования на Айфон_010

Крім кисті і гумки додаток надає масу інших інструментів, що включають «виділення» , »обрізання" , " освітлення» , " чарівну паличку» і багато іншого. Більш того, при відкритті головного меню можна знайти ще кілька розділів з автоматизованими інструментами і фільтрами за аналогією з Photoshop.

Приложения для рисования на Айфон_011

Дана програма надає набір платних можливостей, на відміну від аналогів, істотно погіршують досвід використання, так як до складу підписки входить збереження готового документа в галерею. Таким чином, програму можна вважати здебільшого платною, хоча і з безкоштовним триденним періодом.

Завантажте Artstudio Pro з App Store

IArtbook

Наступне в рамках даної статті додаток iArtbook практично нічим не виділяється серед названих раніше варіантів і надає схожий набір інструментів і можливостей. В цьому випадку насамперед необхідно вибрати режим роботи, будь то статичний малюнок, анімація або калька, після чого можна взяти за основу чисте полотно, фото з відповідної програми або графічний файл з вашого iCloud.

Приложения для рисования на Айфон_012

Опинившись в основному вікні редактора, можна відразу помітити наявність всього однієї панелі з інструментами, тоді як додаткова область в нижній частині екрана призначена для швидкого перемикання між режимами кисті. У свою чергу, збоку за допомогою трьох додаткових повзунків можете швидко змінити розмір, ступінь натискання і прозорість. При цьому важливо розуміти, що додаток підтримує ступінь натискання в залежності від тиску, що чиниться безпосередньо на екран смартфона.

Приложения для рисования на Айфон_013

Під час зміни кольору можна скористатися відразу трьома варіантами палітри, тоді як панель шарів хоч і обмежена по частині можливостей, дозволяє створювати безлімітне кількість полотен. При виборі одного з трьох основних інструментів можна не тільки змінити режим редагування, але і вибрати кисть з більш повного набору або ж створити власний варіант.

Приложения для рисования на Айфон_014

Для доступу до повного набору інструментів, якщо основних можливостей виявилося недостатньо, можете відкрити головне меню і торкнутися одного з доступних пунктів. Звідси ж можна зробити збереження результату і оновлення до повної версії Програми.

Приложения для рисования на Айфон_015

Наявність PRO-версії програми в даному випадку практично не обмежує основні можливості і передбачено здебільшого з метою підтримки розробника. Єдиний недолік, пов'язаний з підпискою, полягає в періодичному появі реклами, що, в цілому, не повинно вплинути на зручність використання.

Завантажте iArtbook з App Store

Procreate Pocket

Procreate Pocket, як можна зрозуміти з назви, є оптимізованою під Айфони версією досить популярного редактора Procreate для iPad, що користується великою любов'ю і популярністю серед художників самого різного рівня. Ця програма надає масу налаштувань і всі необхідні інструменти для малювання, будь то панель шарів, Набори кистей і підтримка зовнішніх пристроїв введення.

Приложения для рисования на Айфон_016

Єдиний значний недолік для початківців художників в даному випадку полягає у відсутності безкоштовної або хоча б пробної версії Програми – доведеться відразу внести одноразовий платіж. Незважаючи на це, програма в повній мірі виправдовує власну вартість і заслуговує на увагу, так як не містить платних можливостей або реклами і добре оптимізована під середні розміри екрану.

Завантажте Procreate Pocket з App Store

більше статей на цю тему: