Програми для схуднення на iPhone

Lifesum

Досить відомим додатком для схуднення на iPhone, що займає лідируючі позиції в App Store при високому схваленні з боку користувачів, є Lifesum. Дана програма надає практично всі можливі функції для відстеження змін власної ваги, планування дієти та фітнесу.

Приложения для похудения на iPhone_001

При першому запуску відразу пропонується налаштувати додаток під досягнення певних цілей шляхом відповіді на кілька питань, що дозволить підібрати індивідуальний набір рекомендацій. Якщо в процесі були встановлені не відповідні параметри або ви вирішили змінити обраний план згодом, це можна зробити через налаштування.

Приложения для похудения на iPhone_002

Основний інтерфейс надає кілька динамічно оновлюються лічильників і журнали, де можна вибрати вживаються в певний час доби продукти і виконуються фізичні вправи. На вкладці»дієти" , в свою чергу, можете отримати персональні рекомендації, тоді як в " Рецептах» доступно безліч рецептів страв, корисних для здоров'я під час схуднення.

Приложения для похудения на iPhone_003

Розмістити новий запис про прийом їжі або тренуваннях можна за допомогою центральної кнопки «+» , де потрібно вибрати тип події і вказати додаткові умови. В цілому, зазначені функції краще вивчати самостійно і персоналізувати під себе, тоді як саме по собі додаток практично нічого не обмежує, хоч і підтримує оформлення платної підписки.

Завантажте Lifesum з App Store

YAZIO

Ще однією досить популярною програмою під iOS, покликаної нормалізувати харчування з метою схуднення, є YAZIO, багато в чому схожа на попередній варіант. Тут, знову ж таки, відповідний план можна сформувати при першому запуску, але з уточненням куди більшої кількості деталей, аж до попередніх дослідів схуднення і перешкод.

Приложения для похудения на iPhone_004

Як і в більшості аналогічних додатків, після проходження опитування буде продемонстрований графік всього курсу схуднення і запропонована авторизація для збереження особистих даних. По завершенні на головному екрані вас зустрінуть основні лічильники і додатковий тест, що дозволяє без зайвої витрати часу приступити до дієти.

Приложения для похудения на iPhone_005

У процесі первинної настройки і при подальшому веденні журналу важливо своєчасно складати замітки, що і коли конкретно ви робили, щоб в кінцевому рахунку домогтися поставленої мети. При додаванні нових страв можна вибирати не тільки самі продукти, але і розміри порцій, а також дізнатися багато корисної інформації про склад.

Приложения для похудения на iPhone_006

Додатково варто відзначити вкладку «голодування» , що дозволяє включити особливий однойменний режим, якщо ви вирішили пройти через інтервальне голодування. На жаль, в даному випадку не передбачено будь-яке звукове сповіщення, і тому про будь-які зміни необхідно дізнаватися самостійно при відкритті програми.

Завантажте YAZIO з App Store

Лічильник калорій від FatSecret

Додаток з промовистою назвою " лічильник калорій» відрізняється від попередніх варіантів тим, що пропонує відразу створити новий обліковий запис або авторизуватися в існуючій. Лише при виборі першого пункту на екрані відкриється стандартний тест, покликаний зібрати основні дані і спрогнозувати майбутню дієту. При цьому завершувати вхід з прив'язкою пошти не потрібно, програма цілком буде працювати локально на пристрої.

Приложения для похудения на iPhone_007

Основним розділом програми є»щоденник" , де можна додавати нові прийоми їжі в залежності від часу доби і вказувати конкретні страви, на основі яких будуть змінюватися значення в категорії " підсумок» . Тут же можете скористатися розділом " плани харчування» для автоматичного вибору відповідного харчування з безлічі варіантів.

Приложения для похудения на iPhone_008

Вкладка»Головна" буде повною мірою доступна тільки після повноцінної авторизації і являє собою стрічку за аналогією з більшістю соціальних мереж. При бажанні можете ділитися з іншими користувачами інформацією про вашу дієту і просто спілкуватися, використовуючи блок з настройками публікації у верхній частині екрану.

Завантажте лічильник калорій від FatSecret з App Store

Схуднення вдома від ABISHKKING

Відразу два дуже схожих додатки від розробника «ABISHKKING» являють собою аналоги зазначених раніше програм, поділених за статевою приналежністю користувача через специфіку. Таким чином, вибирати клієнт потрібно в залежності від вашої статі, тоді як сам по собі інтерфейс і надаються функції не відрізняються один від одного.

Приложения для похудения на iPhone_009

Ви можете досить детально налаштувати роботу програми, вказавши особисті дані і бажаний вага, який стане основною метою. Після цього вас зустріне стандартний для такого роду додатків інтерфейс, поділений на кілька вкладок, що включають «тренування» з інформацією про прогрес і «за день» , куди можна записувати виконані протягом дня вправи.

Приложения для похудения на iPhone_010

Дана програма робить упор на фізичних тренуваннях замість дієти, і тому тут ви не знайдете рецептів корисної їжі або графіків харчування. У той же час, програма надає інформацію про велику кількість максимально ефективних вправ, виконуючи які, важливо вручну робити позначки в журналі.

Завантажити схуднення будинку для чоловіків від ABISHKKING
завантажити схуднення будинку для жінок від ABISHKKING

FitStars

Останнє в рамках статті додаток FitStars, як і попереднє, робить найбільший акцент на фізичних тренуваннях із залученням професійних тренерів. Спочатку необхідно просто пройти тест, вибираючи найбільш підходящі варіанти і обов'язково враховуючи власне здоров'я, щоб відразу виключити небажані фізичні навантаження.

Приложения для похудения на iPhone_011

Основною вкладкою в даному випадку є сторінка»програми" , де можна вибрати певний курс тренувань, кожен з яких має власний рівень складності і тривалість. При цьому відстежувати стан можете на вкладці з іконкою профілю в рамках категорії »Мої досягнення" на сторінці " Прогрес» .

Приложения для похудения на iPhone_012

До значних недоліків даного ПЗ можна віднести наявність платної підписки, оформити яку потрібно для розблокування більше однієї першої тренування в обраному курсі. В іншому випадку домогтися будь-яких видимих результатів не вийде, так як в різні дні або години необхідно дотримуватися певного комплексу вправ.

Завантажте FitStars з App Store

більше статей на цю тему: