Додатки для поліпшення якості фото на iPhone

Фото iCloud

Одним з досить простих додатків, що дозволяють поліпшити якість зображень на iPhone в ручному режимі, є стандартне «фотографії iCloud» , встановлене на всіх актуальних моделях пристроїв Apple і автоматично Оновлене до останньої версії. В даному випадку можливість коригування є додатковою функцією, для доступу до якої необхідно відкрити потрібне фото і в правій частині верхньої панелі скористатися посиланням «правити» .

Приложения для улучшения качества фото на Айфон_001

У межах основної вкладки в нижній частині екрана доступно безліч повзунків для управління тими чи іншими ефектами. Тут цілком можна позбутися від проблеми з надмірно темними ділянками на зображенні або, навпаки, вирівняти яскравість, видалити розмиття за рахунок підвищення різкості і чіткості або згладити кути на сторінці " зменшення шуму» .

Приложения для улучшения качества фото на Айфон_002

Окремої уваги також заслуговують додаткові вкладки «червоні очі» , де можна виділити учасники з даним дефектом для автоматичного видалення, і «фільтри» . При цьому основні переваги програми полягають у відсутності платних можливостей і необхідності завантаження додаткового ПЗ з магазину.

Сторінка фото iCloud в App Store

Remini

Вузькоспрямований додаток Remini обмежений лише кількома функціями, основною з яких є різнобічне покращення якості фотографій залежно від наданого оригінального зображення. Тут можна як вирівняти яскравість і зробити корекцію кольору, так і відновити фото в поганій якості, використовуючи повністю автоматичний режим обробки. На жаль, при цьому вручну що-небудь змінити не вийде.

Приложения для улучшения качества фото на Айфон_003

Всього в додатку передбачено дві вкладки поліпшення, розділених на «кольори» , що роблять упор на зміні насиченості і яскравості, і " покращення фону» , де можна значно підвищити якість заднього фону. Додатково програма надає кілька результатів роботи, що відрізняються якістю, однак це доступно тільки в платній версії, як і можливість багаторазового збереження без перегляду реклами.

Завантажити Remini з App Store

FaceApp

Ще одне досить потужна програма, що дозволяє значно поліпшити якість фото на iPhone, це досить популярний редактор FaceApp. В даному випадку основний акцент, що можна зрозуміти з назви, зроблений на обробці осіб і Селфі, тоді як для зміни звичайних зображень програма абсолютно не підходить і не зможе внести навіть самі незначні поліпшення.

Приложения для улучшения качества фото на Айфон_004

Особливу увагу необхідно приділити інструменту «імпресія» , представленому на першій позиції в нижній частині екрана і дозволяє в повністю автоматичному режимі змінювати наданий знімок. При цьому, як і у випадку з переважною більшістю інших редакторів, безкоштовно доступні лише деякі з інструментів, тоді як повноцінного використання необхідно оформлення платної підписки.

Завантажити FaceApp з App Store

KADA

Додаток kada від китайського розробника, по суті, є повноцінним багатофункціональним редактором, що надає чималу кількість різних інструментів для зміни і поліпшення фото. На відміну від більшості аналогів даний варіант виділяється інструментом для аналізу і автоматичного внесення необхідних змін, не вимагаючи додаткових дій від користувача.

Приложения для улучшения качества фото на Айфон_005

Щоб скористатися основним інструментом, на головному екрані досить торкнутися кнопки «AI-Beatify» , вибрати зображення і отримати результат, який згодом можна коригувати вручну. Більш того, якщо вибрати файл з яскраво вираженими особливостями, наприклад, фотографією людини або тварини, програма буде використовувати найбільш підходящі фільтри і ефекти.

Приложения для улучшения качества фото на Айфон_006

Як було зазначено раніше, не варто забувати, що це все ж повноцінний фоторедактор, і тому тут цілком можна скористатися більш звичними функціями на кшталт кадрування і накладення фільтрів. У той же час програма надає кожну можливість на безкоштовній основі, не вимагаючи ні оформлення підписки, ні перегляду реклами.

Завантажити KADA з App Store

Pixelup

Найближчим аналогом розглянутого раніше додатки Remini є Pixelup, що володіє схожим інтерфейсом і принципом роботи, але надає кілька додаткових інструментів для різних цілей. При цьому основний упор програма робить на обробку Селфі, тоді як не дуже підходить для коригування заднього фону.

Приложения для улучшения качества фото на Айфон_007

При бажанні після внесення автоматичних змін можна скористатися інструментами за аналогією з більшістю редакторів, включаючи ретуш, корекцію кольору і багато іншого. На жаль, ідеальним назвати даний засіб не можна через безліч платних можливостей і реклами, що виникає при обробці і збереженні підсумкових знімків.

Завантажте Pixelup з App Store

більше статей на цю тему: