встановлення Програми MELbet на iPhone

Спосіб 1: стандартні засоби

Найбільш простий метод завантаження програми МЕЛБЕТ для iPhone полягає у використанні офіційного магазину незалежно від моделі пристрою. При цьому, незважаючи на підтримку iOS аж до 10.0 версії, бажано заздалегідь оновитися до актуальної, щоб не було проблем з роботою програми.

Читайте також: оновлення системи на iPhone

Варіант 1: App Store

Якщо раніше ви не встановлювали цю програму, завантаження зі сторінки в App Store буквально є єдиним доступним на сьогоднішній день варіантом. Більш того, на жаль, в такому випадку не вийде обійти регіональні обмеження для країн, де МЕЛБЕТ з тих чи інших причин офіційно недоступний.

Завантажити МЕЛБЕТ з App Store

 1. Перейдіть за посиланням вище, натисніть позначену кнопку»завантажити" і у спливаючому вікні підтвердіть оформлення безкоштовної покупки. Залежно від моделі пристрою для цього потрібно прикласти палець до кнопки «HOME» або пройти сканування за допомогою Face ID.
 2. Как скачать Мелбет на Айфон_001
 3. В якості додаткового кроку іноді може вимагатися підтвердження скачування, якщо в налаштуваннях пристрою включена економія трафіку. Як би там не було, в результаті почнеться завантаження.
 4. Как скачать Мелбет на Айфон_002

  Дочекайтеся завершення процедури завантаження, статус якої можна відстежувати на сторінці програми. Відкрити програму в майбутньому можете за допомогою відповідної кнопки або іконки на домашньому екрані пристрою.

Варіант 2: Список покупок

Альтернативним рішенням, а також одним із способів завантаження додатків, недоступних в певних країнах, може стати список раніше оформлених покупок. Як неважко здогадатися, це актуально тільки в тих випадках, коли програма все ще доступна в офіційному магазині і була раніше завантажена на одному з пристроїв.

 1. За аналогією з попереднім варіантом відкрийте стандартний додаток «App Store» і у верхньому правому куті торкніться зображення профілю. Тут, в свою чергу, потрібно перегорнути сторінку нижче і торкнутися пункту »Покупки" .
 2. Как скачать Мелбет на Айфон_003
 3. Перебуваючи на сторінці»Покупки" , торкніться блоку »пошук" і знайдіть додаток " МЕЛЬБЕТ» . Якщо під час пошуку відображається повідомлення про відсутність результатів, обов'язково спробуйте перейти на вкладку " Не на цьому iPhone» .
 4. Как скачать Мелбет на Айфон_004

  Щоб почати безпосередньо саму завантаження, скористайтеся кнопкою з іконкою стрілочки. По завершенні на тому ж місці відобразиться кнопка»відкрити" , так само як і на домашньому екрані з'явиться значок МЕЛБЕТ.

Спосіб 2: створення закладки

Здебільшого в якості доповнення до попереднього варіанту не можна не згадати можливість створення іконки офіційного веб-сайту МЕЛБЕТ. Це дозволить в будь-який момент отримати швидкий доступ до основних можливостей повністю адаптованого під мобільні пристрої Сервісу без установки окремої програми.

Офіційний сайт МЕЛБЕТ

 1. Скористайтеся наведеним вище посиланням, щоб перейти на офіційний сайт букмекера, і на нижній панелі натисніть кнопку»поділитися" . Після цього у спливаючому вікні буде досить торкнутися пункту " На екран додому» і підтвердити створення нової іконки.
 2. Как скачать Мелбет на Айфон_005
 3. На сьогоднішній день даний сервіс не підтримує роботу в режимі веб-додатки, через що сайт завжди буде відкритися в браузері за замовчуванням. Більш того, іконка програми формується автоматично і являє собою мініатюрний знімок веб-сайту на момент відкриття.
 4. Как скачать Мелбет на Айфон_006

  Ми не будемо це розглядати детально, але відзначимо, що деякі особливості роботи програми цілком можуть бути змінені за допомогою стандартних " Команд» . Також для створення аналогів веб-додатків можна пошукати сторонні засоби в App Store.

Спосіб 3: сторонні засоби

Ще один і останній спосіб завантаження МЕЛБЕТ на iPhone полягає у використанні сторонніх засобів на зразок розглянутого нами iMazing. Подібні програми для Windows дозволяють знаходити додатки в App Store від імені потрібного Apple ID і завантажувати на підключений до комп'ютера пристрій.

Завантажте iMazing з офіційного веб-сайту

 1. Завантажте інсталяційний файл програми з офіційного сайту за вказаною вище посиланням і зробіть установку. Разом з цим необхідно підключити iPhone до комп'ютера по USB-кабелю.

  Читайте також: способи підключення Айфона до комп'ютера

 2. Как скачать Мелбет на Айфон_007
 3. Розібравшись з установкою, у вікні активації натисніть кнопку " продовжити пробний період» . Також в якості альтернативи можете придбати платну версію з великою кількістю можливостей.
 4. Как скачать Мелбет на Айфон_008
 5. У головному вікні програми перегорніть список дій і виберіть " Управління додатками» . Зверніть увагу, що на цьому і наступних етапах може знадобитися верифікація за допомогою секретного коду.
 6. Как скачать Мелбет на Айфон_009
 7. На сторінці " Управління додатками» перейдіть на вкладку «Медіатека» і внизу поруч із полем пошуку натисніть " Додати з App Store» . Після цього у спливаючому вікні слід знайти потрібний додаток.
 8. Как скачать Мелбет на Айфон_010
 9. Якщо додаток було успішно знайдено, в правій частині рядка натисніть кнопку із зображенням стрілочки. В іншому випадку, на жаль, скористатися цією програмою не вийде.
 10. Как скачать Мелбет на Айфон_011
 11. У спливаючому вікні в обов'язковому порядку вкажіть Apple ID і пароль від аккаунта, використовуваного на підключеному до комп'ютера пристрої. Якщо все зроблено правильно, пройдіть додаткову верифікацію і дочекайтеся завершення завантаження.
 12. Как скачать Мелбет на Айфон_012

  Переконатися в успішному скачуванні можна по появі іконки в списку додатків у вікні " Управління додатками» або на домашньому екрані пристрою. Окремо також відзначимо, що через iMazing і аналоги можна встановлювати програми в форматі IPA, однак для цього потрібно джейлбрейк, недоступний на більшості сучасних айфонів.

більше статей на цю тему: