увімкнення другої лінії на iPhone

Налаштування утримання виклику

Кожна модель iPhone дозволяє ставити вхідні та вихідні дзвінки на утримання з метою паралельного спілкування відразу з декількома людьми. За замовчуванням пов'язана з цим функція знаходиться у включеному стані, проте в деяких випадках потрібно ручне зміна системних налаштувань.

  1. Відкрийте системний додаток»Налаштування" , прокрутіть сторінку нижче та перейдіть до параметрів »телефону" . Тут, в свою чергу, необхідно знайти блок «виклики» і вибрати " очікування виклику» .
  2. Как включить вторую линию на Айфоне_001
  3. Перебуваючи на зазначеній сторінці, задійте єдиний представлений параметр і можете покинути Налаштування. При цьому, якщо на вашій моделі iPhone можна одночасно використовувати дві сім-карти, перед активацією утримання виклику потрібно вибрати оператора.
  4. Как включить вторую линию на Айфоне_002

    При появі помилок під час включення слід переконатися, що пристрій не знаходиться в «Авіарежимі» , який блокує багато функцій. Якщо все зроблено правильно, розблокується можливість перемикання між кількома дзвінками під час спілкування.

Управління кількома дзвінками

Скористатися розглянутою функцією, як неважко здогадатися, можна тільки під час активної розмови і при надходженні нового дзвінка. Як правило, це призведе до даних про дзвінки з однією або двома основними кнопками внизу екрана:

  • " відбій + відповідь» & 8212; Скинути Активний виклик і відповісти на вхідний;
  • " утримувати + відповідь» &8212; зберегти активний виклик і відповісти на вхідний.

Крім зазначених кнопок, на екрані, так чи інакше, буде представлена стандартна функція " відхилити» або " на автовідповідач» . Доступність автовідповідача безпосередньо залежить від можливості запису розмови на стороні оператора і різновиди виклику, так як дзвінки через додатки на зразок WhatsApp записати не вийде в будь-якому випадку.

Как включить вторую линию на Айфоне_003

Для дзвінка іншому абоненту і автоматичного утримання існуючого виклику на екрані необхідно скористатися кнопкою»додати" з іконкою «+» і вибрати Користувача з »контакти" . В якості альтернативи також можете під час вибору перейти на сторінку »клавіші" і вручну ввести номер телефону.

Как включить вторую линию на Айфоне_005

Якщо ви почали другий дзвінок і поставили раніше активний виклик на утримання, на екрані з'явиться нова кнопка»переключитися" , що відповідає за перехід між абонентами. Крім цього, якщо дозволяє формат зв'язку, дзвінки можна " Об'єднати» в один за допомогою сусідньої кнопки і спілкуватися з декількома людьми відразу за стандартною тарифікації оператора.

Как включить вторую линию на Айфоне_004

Щоб скинути певний виклик, необхідно скористатися кнопкою»Скинути" в нижній частині екрана або двічі натиснути кнопку живлення після вибору потрібного абонента. Якщо виконати дану дію в об'єднаному дзвінку, виклик буде припинений відразу для всіх співрозмовників.

Детальніше: Як скинути дзвінок на iPhone

Окремо на завершення відзначимо, що представлений спосіб перемикання між дзвінками є єдиним доступним на Айфоне незалежно від використовуваного додатка, і буде в повній мірі актуальний для дзвінків з WhatsApp, Viber, Telegram та інших месенджерів. При цьому самі по собі месенджери відрізняються не тільки відсутністю згаданої раніше функції автовідповідача, але і не дозволяють поставити Активний виклик на утримання, коли надходить вхідний дзвінок.

більше статей на цю тему: