усунення проблем з роботою навушників на iPhone 7

Причина 1: відсутність підключення

Найочевиднішою причиною непрацездатності навушників на iPhone 7 є неправильне або незавершене підключення, що в першу чергу актуально для бездротових пристроїв. Щоб позбутися від цієї проблеми, необхідно відкрити системні «Налаштування» , перейти в категорію «Bluetooth» і задіяти єдину доступну тут опцію.

Детальніше: підключення бездротових навушників до iPhone

Не работают наушники на Айфоне 7_001

Розібравшись з включенням блютуза, необхідного для підключення будь-яких бездротових навушників, на тій же сторінці знайдіть і торкніться пункту з потрібним пристроєм. Якщо все було зроблено так, як описано вище і в окремій інструкції, навушники повинні будуть запрацювати належним чином.

Не работают наушники на Айфоне 7_002

При відсутності позитивних результатів рекомендуємо деактивувати пристрій і спробувати виконати повторне підключення. Також в деяких випадках дана дія необхідно комбінувати з видаленням аксесуара зі списку відомих.

Причина 2: налаштування бездротових навушників

Неправильні налаштування певних моделей навушників, що особливо актуально для фірмових AirPods від Apple, можуть перешкоджати стабільній передачі звуку. Єдиним рішенням стане перехід до налаштувань і зміна пов'язаних параметрів за іншою нашою інструкції.

Детальніше: Як налаштувати навушники на iPhone

Не работают наушники на Айфоне 7_003

Зверніть увагу, що за замовчуванням на Айфоне не можна налаштовувати навушники сторонніх виробників, так як для цього потрібен спеціальний додаток. Установка подібного ПО в деяких випадках може стати рішенням розглянутої проблеми.

Причина 3: пристрій виведення звуку

На більшості пристроїв Apple, включаючи iPhone 7, можна вільно перемикатися між декількома одночасно підключеними парами навушників і вбудованими динаміками. Це може бути причиною відсутності звуку, якщо сполучення було успішно завершено, але використовується за замовчуванням інший пристрій.

Не работают наушники на Айфоне 7_004

Щоб позбутися від проблеми, зробіть свайп від нижньої межі екрану для відкриття " пункту управління» і в рамках мініатюри плеєра торкніться зазначеної іконки AirPlay. Після цього у спливаючому вікні зі списку представлених навушників виберіть потрібний пристрій, орієнтуючись на його найменування.

Не работают наушники на Айфоне 7_005

Якщо потрібні аксесуари відсутні в зазначеному списку, рекомендуємо повернутися до першого розділу інструкції і перевірити підключення. Також може знадобитися перевірка смартфона і самих навушників, що буде згадано в подальшому.

Причина 4: застаріла версія iOS

Для правильної роботи деяких моделей навушників, що особливо відноситься до Аірподсам, необхідна певна Мінімальна версія операційної системи. Так як конкретно iPhone 7 був випущений спочатку з попередньо встановленою iOS 10, новітні моделі можуть не працювати без оновлення мінімум до iOS 13.

Детальніше:
оновлення системи на iPhone
виправлення проблем із підключенням AirPods на iPhone

Не работают наушники на Айфоне 7_006

Як рішення, як неважко здогадатися, можна порекомендувати тільки оновлення, про що було розказано в іншій інструкції на нашому сайті. На сьогоднішній день дану модель можна оновити до цілком актуальною iOS 15.7, яка дозволить стабільно функціонувати будь-яким існуючим навушників на роки вперед.

Причина 5: помилки в роботі системи

Іноді в роботі операційної системи на iPhone можуть виникати збої, що призводять, в тому числі, до відсутності звуку або непрацездатності навушників. Основним рішенням стане перезапуск смартфона шляхом одночасного затиснення кнопки живлення і зниження гучності до появи на екрані логотипу Apple.

Детальніше: способи перезавантаження iPhone

Не работают наушники на Айфоне 7_007

Якщо звичайної перезавантаження виявилося недостатньо і навушники як і раніше не функціонують, можна скинути настройки системи до заводського стану. Для цих цілей необхідно відкрити системні «Налаштування» , перейти до розділу »Основні" , вибрати «перенесення або скидання iPhone» і у спливаючому меню »Скидання" скористатися опцією " скинути всі налаштування» .

Детальніше: Скидання всіх налаштувань і налаштувань мережі на iPhone

Не работают наушники на Айфоне 7_008

У деяких випадках можна обмежитися пунктом " скинути налаштування мережі» , що дозволить Айфону забути всі раніше підключені пристрої. При цьому, як правило, повне форматування не потрібно ні за яких обставин.

Причина 6: пошкодження кабелю або роз'єму

І хоча iPhone 7 свого часу став першою моделлю без аналогового роз'єму для навушників, скористатися дротовими аксесуарами все одно можна за допомогою фірмових EarPods або спеціального перехідника. Якщо у вас не працюють подібні пристрої, причиною напевно є неправильно працює роз'єм, перехідник або самі навушники.

Читайте також: причини, чому iPhone не заряджається

Не работают наушники на Айфоне 7_009

Перевірити працездатність порту можна простим підключенням зарядки або синхронізацією Айфона з комп'ютером, так як непрацездатність роз'єму вплине на будь-які підключення. Якщо з цим все в порядку, тестувати потрібно навушники або перехідник за допомогою будь-якого іншого Айфона і згодом замінити неробочий аксесуар.

Не работают наушники на Айфоне 7_010

Зверніть увагу, що перехідники «Lightning – 3.5 jack» у переважній більшості магазинів, не рахуючи офіційних партнерів Apple, є копією оригіналу. З цим може бути пов'язана як повна непрацездатність, так і часткова, наприклад, коли не працює мікрофон.

Причина 7: Неполадки в роботі навушників

Найчастіше розглянута проблема на різних моделях iPhone, включаючи сімку, пов'язана з неполадками в роботі самих навушників. Єдиним способом перевірки такого варіанту є підключення пристрою до іншого смартфону.

Не работают наушники на Айфоне 7_011

При виявленні неполадок доведеться звернутися в сервісний центр або просто придбати нові навушники. На жаль, самостійно відновити пристрій, особливо якщо мова йде про досить дорогих моделях, не вийде без відповідних знань і інструментів.

Причина 8: Неполадки в роботі смартфона

Ще однією і останньою причиною можуть неполадки самого Айфона, як правило, пов'язані з повним або частковим пошкодженням аудіочіпа. Для сьомої моделі дана проблема в якійсь мірі є нормою, на що скаржилися багато власників пристрою після самих незначних падінь.

Завантажте Підтримку Apple з App Store

Не работают наушники на Айфоне 7_012

З метою перевірки слід підключити навушники, стабільно працюють на інших смартфонах. Якщо жодна пара не працює на iPhone 7, рекомендуємо звернутися в службу підтримки Apple через фірмовий додаток або відвідати найближчий сервісний центр для перевірки і відновлення.

більше статей на цю тему: