причини, за якими не зберігається запис екрану на iPhone

Причина 1: відсутність вільного місця

Найбільш очевидною причиною виникнення помилок в процесі збереження записів екрану на iPhone є брак вільного місця на вбудованому накопичувачі, що дуже схоже на аналогічну проблему зі зйомкою відео. При цьому запис може як просто не зберегтися по завершенні, так і відключитися в процесі без можливості відновлення відзнятого матеріалу.

Детальніше:
Як створити запис екрану на iPhone
звільнення місця на iPhone

Почему запись экрана на Айфоне не сохраняется_001

Щоб позбутися від проблеми, досить буде видалити непотрібні файли і додатки з метою звільнення місця, що було нами описано в іншій інструкції. Також бажано заздалегідь враховувати можливі розміри запису, які повинні співвідноситися з вільним місцем в пам'яті пристрою.

Причина 2: обмеження на стороні програми

Запис екрану можна почати не тільки з метою подальшого збереження в стандартну галерею, але і для автоматичної публікації в соціальних мережах на зразок Тіктока, що підтримують пряму трансляцію. Виникають в даному випадку помилки, якщо ініціювати запис за допомогою кнопки в " пункті управління» , найчастіше пов'язані з обмеженнями або зовсім відсутністю облікового запису.

Почему запись экрана на Айфоне не сохраняется_002

Єдиний доступний спосіб обходу подібних помилок полягає в перевірці додатки на предмет обмежень. Наприклад, згаданий TikTok дозволяє проводити трансляції тільки для акаунтів з певною кількістю передплатників, тоді як передача екрану через Zoom вимагає заздалегідь розпочатого сеансу зв'язку.

Причина 3: помилки в роботі системи

Більш складною і останньою проблемою, що перешкоджає збереженню запису екрану на Айфоне, є помилки в роботі операційної системи. Це можуть бути як тимчасові неполадки, легко вирішуються простий перезавантаженням смартфона, так і більш глобальні, вирішити які часто не можна навіть скиданням налаштувань.

Спосіб 1: Перезапуск пристрою

Універсальним рішенням багатьох проблем на всіх моделях iPhone є проста перезавантаження пристрою шляхом виключення і повторного включення або натискання певних фізичних кнопок. Для виконання першого завдання слід утримувати кнопку живлення і на спеціальному екрані скористатися слайдером»вимкнути" .

Детальніше: як перезавантажити iPhone

Почему запись экрана на Айфоне не сохраняется_003

Альтернативою є згадана жорстка перезавантаження, зробити яку можна декількома способами в залежності від моделі пристрою, що було описано в іншій інструкції. Також можете скористатися комп'ютером і сторонніми програмами на кшталт 3utools, які дозволяють зробити перезапуск за допомогою однієї кнопки.

Спосіб 2: Скидання системних налаштувань

Якщо простий перезавантаження виявилося недостатньо, можна зробити скидання всіх системних налаштувань без видалення даних. Для виконання даного завдання необхідно відвідати розділ «перенесення та скидання iPhone» в категорії »Основні" в налаштуваннях пристрою, розгорнути меню »Скидання" і вибрати " скинути всі налаштування» .

Детальніше: Як скинути налаштування на iPhone

Почему запись экрана на Айфоне не сохраняется_004

Як і в попередньому розділі Інструкції, альтернативою може стати використання комп'ютера, в тому числі з метою повного відновлення прошивки. При цьому ми не рекомендуємо робити подібні дії без впевненості в причинах появи розглянутої помилки.

Звернення до служби підтримки

Останнє, що можна зробити в рамках рішення, це звернутися в службу підтримки Apple через спеціальний додаток і в подробицях описати проблему. В результаті ви отримаєте рекомендації для самостійного виконання або зможете звернутися в сервісний центр для діагностики.

Завантажте Підтримку Apple з App Store

Почему запись экрана на Айфоне не сохраняется_005

Зверніть увагу, що звернення в сервісний центр є крайнім заходом і рідко допомагає з вирішенням настільки незначних проблем. У більшості випадків все ж буде достатньо перевірки вільного місця і перезавантаження, про що нами було розказано раніше.

більше статей на цю тему: