Як видалити Viber c Android-девайса і iPhone

Найбільш дієвим рішенням завдання тимчасового або постійного припинення використання Viber є видалення програми-клієнта сервісу зі свого пристрою. У наступному матеріалі ви знайдете інструкції, які передбачають в результаті свого виконання деінсталяцію месенджера з девайса на Android і iPhone.

Перш ніж видаляти софт, що забезпечує доступ до системи обміну інформацією Viber, необхідно визначитися чи будете ви використовувати месенджер в подальшому. У разі коли припинення експлуатації месенджера планується тимчасово, необхідно подбати про збереження історії чатів, тобто забезпечити створення резервної копії переданої і отриманої через Вайбер інформації.

Детальніше: створення бекапа історії листування в месенджері Viber

Якщо зупинка використання системи обміну інформацією здійснюється назавжди, перед видаленням програми-клієнта слід деактивувати свій обліковий запис.

Детальніше: видалення облікового запису в месенджері Viber

Як видалити Viber C телефону на Android і iOS

Дві операційні системи, що керують більшістю сучасних смартфонів &8212; Android і iOS &8212; оснащені функціями, що дозволяють дуже швидко і без особливих проблем деінсталювати будь-який додаток, і Вайбер тут не є винятком. І користувачі Андроїд-девайсів, і віддають перевагу пристрою Apple, щоб досягти мети, зазначеної в заголовку цієї статті, можуть вибирати один з декількох варіантів дій.

Android

Viber для Android можливо деінсталювати, дотримуючись однієї з трьох нижчеперелічених інструкцій. Вибір способу не принциповий і продиктований швидше уподобаннями користувача і його звичками.

Спосіб 1: Меню програм та / або робочий стіл

 1. Знайдіть іконку Вайбера в меню інстальованих на смартфоні програм або на робочому столі Андроїд (працює не на всіх оболонках/лаунчерах). Натисніть і утримуйте значок.
 2. Viber для Android удаление приложения-клиента мессенджера средствами меню программ
 3. Перетягніть іконку програми-клієнта на що з'явилося у верхній частині екрану зображення кошика з написом " видалити» а потім відпустіть.
 4. Viber для Android перетаскивание значка мессенджера на иконку Удалить вверху экрана
 5. Підтвердіть надійшов запит системи, тапнув «ОК» . В результаті клієнт месенджера Viber зникне з переліку встановлених на пристрої додатків.
 6. Viber для Android подтверждение запроса об удалении мессенджера, завершение процедуры

Спосіб 2:» Налаштування " Android

 1. Будь-яким зручним способом (з робочого столу, меню додатків, з шторки повідомлень) відкрийте «Налаштування» мобільної ОС.
 2. Viber для Android Переход в Настройки ОС для открытия меню приложений и удаления мессенджера
 3. Перейдіть до розділу»Додатки" і знайдіть «Viber» у списку встановлених на телефоні програмних засобів. Торкніться назви месенджера.
 4. Viber для Android открытие экрана со сведениями о приложении мессенджера в Настройках ОС
 5. Тапніте по кнопці " видалити» на екрані з переліком опцій, доступних для програми. Залишилося підтвердити запит системи, натиснувши на кнопку «ОК» , після чого клієнт Вайбера буде деінстальований.
 6. Viber для Android деинсталляция приложения-клиента мессенджера через Настройки ОС

Спосіб 3: Google Play Маркет

Якщо кінцевою метою процедури видалення Вайбера з Android-девайса є його перевстановлення, можна дуже швидко реалізувати задумане за допомогою інструментарію, передбаченого в магазині додатків від Гугл .

 1. Запустіть Google Play Маркет і відкрийте сторінку програми Viber, ввівши запит в поле пошуку або перейшовши з телефону за наступним посиланням.
 2. Viber для Android переход на страницу приложения в Google Play Маркете

  Завантажити Viber для Android з Google Play Маркета

 3. Торкніться кнопки " видалити» під назвою месенджера. Підтвердіть запит системи, щоб почати деінсталяцію клієнта Вайбер.
 4. Viber для Android процесс удаления мессенджера средствами Google Play Маркет
 5. Видалення завершується зміною назви кнопки»відкрити" на сторінці програми в магазині Гугл Плей-тепер ви можете заново " встановити» Viber.
 6. Viber для Android деинсталляция приложения-клиента мессенджера с помощью Google Play завершена

IOS

Щоб видалити Viber для iOS зі свого iPhone, користувачі можуть вдатися до виклику однієї з двох функцій, передбачених в мобільній операційній системі, або використовувати для вирішення завдання софт для Windows.

Спосіб 1: робочий стіл iOS

 1. Перейдіть на екран або в папку, де відображається іконка програми Viber. Натисніть на значок месенджера і не припиняйте впливу, поки в лівому верхньому кутку іконки не з'явиться хрестик в сірому гуртку.
 2. Viber для iOS перевод значка мессенджера в режим перемещения или удаления

 3. Натисніть на хрестик, а потім підтвердіть запит-попередження операційної системи, торкнувшись " видалити» . Через кілька секунд програма-клієнт Вайбер зникне з переліку інстальованого на айФоне софта.
 4. Viber для iOS самый простой и быстрый способ удалить мессенджер с iPhone

Спосіб 2:» Налаштування " iOS

 1. Відкрийте екран «Налаштування» операційної системи, тапнув по відповідному значку на робочому столі iPhone. Перейдіть в розділ «Основні» а потім виберіть " сховище iPhone» .
 2. Viber для iPhone Настройки iOS - Общие - Хранилище iPhone для деинсталляции мессенджера
 3. Дочекавшись завершення аналізу сховища девайса, ви отримаєте доступ до переліку інстальованих програм. Знайти «Viber» у цьому списку та торкніться імені Клієнта системи обміну інформацією.
 4. Viber для iPhone мессенджер в списке установленных на девайсе программ
 5. На екрані, що демонструє деталі месенджера, натисніть " Видалити програму» . Далі система вимагатиме, щоб ви підтвердили свої наміри, &8212; тапніте " Видалити програму» знову в області запиту, що відображається внизу екрана.
 6. Viber для iPhone пункт Удалить программу в Настройках iOS
 7. Трохи почекайте завершення деінсталяції Viber і очищення сховища девайса від накопичених за час його експлуатації даних. На цьому видалення месенджера з iPhone завершено.
 8. Viber для iPhone процесс удаления мессенджера через Настройки iOS

Спосіб 3: iTools

Ті власники смартфонів від Apple, які вважають за краще використовувати для управління своїм девайсом Windows-ПК або ноутбук, можуть задіяти «великого брата» і для деінсталяції Вайбера з айФона. У нашому прикладі використовується додаток iTools , але можливість видаляти додатки з мобільного девайса на iOS інтегрована в багато інших засобів аналогічного призначення.

 1. Скачайте дистрибутив iTools за посиланням зі статті-огляду інструменту, доступною на нашому сайті.
 2. Viber для iPhone скачать дистрибутив программы iTools для удаления мессенджера с девайса через ПК
 3. Інсталюйте програму на комп'ютер і запустіть її.Viber для iPhone Установка на ПК и запуск программы iTools для удаления мессенджера со смартфона

  Детальніше: як встановити програму iTools на комп'ютер

 4. Дочекайтеся завершення автоматичної установки драйверів та інших необхідних ініціалізаційних процедур.
 5. iTools автоматическая установка драйвера при первом запуске программы
 6. Підключіть iPhone до USB-порту ПК і тапніте по кнопці «довіряти» у віконці з'явився на екрані мобільного девайса запиту.
 7. Viber для iPhone подключение смартфона к iTools с целью удаления мессенджера
 8. Перейдіть до розділу»Додатки" , клікнувши по відповідному пункту в меню зліва головного вікна айтулс.
 9. iTools переход в раздел Программы для деинсталляции Viber с iPhone
 10. Знайдіть «Viber» в відобразився переліку встановленого на айФоне софта і клацніть по кнопці " видалити» праворуч від назви месенджера.
 11. Viber для iPhone удаление мессенджера через программу iTools на ПК
 12. Підтвердіть надійшов від iTools запит.
 13. Viber для iPhone подтверждение запроса об удалении мессенджера в программе iTools
 14. Дочекайтеся завершення операції видалення &8212; що став непотрібним Вайбер більше не присутній на вашому iPhone.
 15. Viber для iPhone процесс удаления мессенджера с помощью софта iTools

Висновок

Як бачите, процедура видалення програми-клієнта месенджера Viber C будь-якого телефону не характеризується складністю і може бути швидко здійснена кожним користувачем незалежно від керуючої його мобільним девайсом ОС.

більше статей на цю тему: