створення колажів з фото на iPhone

Спосіб 1: швидкі команди

Один з найпростіших способів створення колажу на iPhone полягає в установці і використанні спеціальної швидкої команди через відповідне фірмове додаток. В даному випадку наявність будь-яких додаткових налаштувань безпосередньо залежить від конкретної обраної вами команди.

Варіант 1: Photo Grid

Якщо ви просто хочете об'єднати кілька фотографій в рамках одного зображення всього в кілька торкань, кращого скористатися швидкою командою «Photo Grid» . Тут відсутні допоміжні параметри, тоді як сам по собі зовнішній вигляд колажу має формат сітки з фіксованими відступами.

Сторінка швидкої команди Photo Grid для iPhone

 1. Перейдіть по представленої вище посиланням з Айфона, дочекайтеся автоматичного відкриття встановленого додатка «команди» і натисніть кнопку »додати" . Міняти встановлені за замовчуванням настройки немає ніякого сенсу, так як виклик здійснюється виключно з головної сторінки.
 2. Как сделать коллаж на Айфоне_001
 3. Перебуваючи на вкладці»мої команди" у зазначеному додатку, торкніться іконки «Photo Grid» або скористайтеся подібною командою Siri і у спливаючому вікні виберіть фотографії для колажу. Перед натисканням »додати" на верхній панелі врахуйте, що фото будуть розміщені в форматі сітки рівно в тому порядку, в якому були обрані.
 4. Как сделать коллаж на Айфоне_002
 5. Дочекайтеся завершення обробки і на новій вкладці " зображення» можете ознайомитися з результатом. Щоб домогтися найкращого варіанту без порожніх білих областей, найкраще вибирати таку кількість знімків, яке можна так чи інакше розмістити сіткою.
 6. Как сделать коллаж на Айфоне_003
 7. Якщо Вас влаштовує підсумкове зображення, в нижньому лівому кутку натисніть кнопку»поділитися" і скористайтеся функцією " Зберегти зображення» . Одержаний файл можна буде знайти в стандартній медіатеці пристрою.
 8. Как сделать коллаж на Айфоне_004

  Ця швидка команда має досить складний пристрій, але цілком може бути відредагована, якщо ви добре розбираєтеся в додатку. В іншому випадку для отримання більш гнучких результатів краще скористатися альтернативою.

Варіант 2: Combine Image

Частково більш просунутим засобом є інша швидка команда «Combine Image» , що надає в процесі роботи кілька додаткових параметрів, включаючи величину відступів. Цього цілком буде достатньо для створення простого колажу, але все одно не на рівні сторонніх додатків або Сервісів.

Сторінка швидкої команди Combine Image

 1. Щоб встановити дану команду, необхідно, знову ж таки, перейти по представленої посиланням з мобільного пристрою і на сторінці з описом натиснути кнопку»додати" . Після цього обов'язково відкрийте екран »Детальніше" для з'явилася плитки і при необхідності задійте опцію " на сторінці експорту» .
 2. Как сделать коллаж на Айфоне_005
 3. Перейти до створення колажу можна як шляхом натискання кнопки «Combine Image» в додатку, так і через додаток »Фото" . У першому випадку процес практично не відрізняється від попереднього варіанту, не рахуючи представлених далі кроків, і полягає у виборі зображень і подальшому натисканні посилання »додати" . Как сделать коллаж на Айфоне_006

  Якщо ви вирішили скористатися Галереєю, необхідно перейти в будь-який з альбомів, включити режим вибору зображень в правому верхньому куті і виділити потрібні знімки. Після цього відкрийте вікно»поділитися" на нижній панелі та в самому кінці списку торкніться пункту «Combine Image» .

 4. Как сделать коллаж на Айфоне_007
 5. У спливаючому вікні «Order» виберіть один з варіантів розташування фото, будь то «Chronological» (хронологічний порядок за датою) або «Reverse Chronological» (зворотне сортування за датою). На наступному етапі в тому ж вікні необхідно в пікселях вказати розмір роздільників між файлами і натиснути »Готово" . Как сделать коллаж на Айфоне_008

  Завершальним кроком виступає вибір розташування зображень, будь то «Combine Image Horizontally» - для виключно горизонтального положення, «Combine Image Verically» - для аналогічного вертикального положення і «Combine Image in a Grid» - для створення автоматичної рівної сітки. Якщо вами вибрано два або три знімка, перші варіанти будуть виглядати відмінно, проте у всіх інших випадках краще використовувати сітку.

 6. Как сделать коллаж на Айфоне_009
 7. Дочекайтеся завершення обробки, статус якої буде відображатися на екрані, і можете ознайомитися з результатом. Як можна помітити на нашому прикладі, варіанти можуть значно відрізнятися.Как сделать коллаж на Айфоне_010

  Зберегти отриманий результат в медіатеку можна через меню»поділитися" у лівій частині нижньої панелі, скориставшись опцією " Зберегти зображення» . Підсумковий файл з'явиться на останньому місці в »останні" фотографіях.

 8. Как сделать коллаж на Айфоне_011

  Альтернативою може стати натискання посилання»Готово" і подальший вибір пункту «Save to Camera Roll» для простого збереження файлу або «Save to Camera Roll and Delete Source» для збереження фотографій та видалення оригіналів. Також можете натиснути «Edit» , щоб вийти без збереження та продовжити вибір зображень для роботи.

Спосіб 2: сторонні програми

Куди більш гнучким рішенням є сторонні додатки, так як дозволяють створювати колажі з використанням додаткових інструментів. При цьому тут, так само як і раніше, наявність допоміжних параметрів безпосередньо залежить від конкретного засобу.

Читайте також: накладення фото один на одного на iPhone

Варіант 1: Google Фото

Одним з кращих, повністю безкоштовних додатків, що дозволяють створювати колажі, є Google Фото – фірмова галерея від Google, встановити яку можна з офіційної сторінки в магазині. Тут кількість інструментів поступається практично будь-яким редакторам, але цього буде достатньо для створення простого колажу.

Завантажити Google Фото з App Store

 1. Відкрийте встановлену програму і для початку дозвольте доступ до графічних файлів на пристрої. Після цього за допомогою нижньої панелі перейдіть на сторінку «бібліотека» , розгорніть категорію «інструменти» і торкніться пункту «Колаж» в рамках списку »створити" .
 2. Как сделать коллаж на Айфоне_012
 3. Для створення колажу в даному випадку можна вибрати абсолютно будь-які зображення, але в строго обмеженій кількості від двох від дев'яти. Підтвердити вибір і перейти до Налаштування шаблону можна шляхом натискання»створити" у правій частині верхньої панелі.
 4. Как сделать коллаж на Айфоне_013

  Зберігати зображення вручну не потрібно, файл після обробки автоматично з'явиться в медіатеці пристрою. Крім цього, на жаль, внести будь-які зміни в шаблон не вийде.

Варіант 2: Graphionica

Націлене на створення колажів додаток «Graphionica» значно перевершує попередній варіант в плані кількості допоміжних інструментів і шаблонів. У той же час, редактор є лише частково безкоштовним, і тому скористатися всіма перевагами без платної підписки, на жаль, не вийде.

Завантажте Graphionica з App Store

 1. Перебуваючи на головній сторінці програми, внизу екрана натисніть кнопку " дозволити» і відкрийте доступ до файлів з медіатеки пристрою. Відразу після цього можете скористатися кнопкою «шаблони» для переходу до повного списку доступних шаблонів. Как сделать коллаж на Айфоне_014

  Прокрутіть представлений список категорій та окремих варіантів, щоб вибрати відповідне рішення. Для завантаження просто торкніться мініатюри або кнопки " завантажити все» в рамках певного блоку, при цьому враховуючи, що шаблони з іконкою редактора доступні тільки після оформлення підписки.

 2. Как сделать коллаж на Айфоне_015
 3. Розібравшись з підготовкою і опинившись на головній сторінці редактора, натисніть «+» в потрібній області, щоб прикріпити файл з медіатеки. Аналогічним чином згодом можете додати інші фотографії в залежності від обраного шаблону.
 4. Как сделать коллаж на Айфоне_016
 5. Самі по собі файли в рамках шаблону можна редагувати за допомогою багатьох інструментів програми, що дозволяють змінювати форму, прозорість, розташування та кольори. В цілому представлені на нижній панелі Параметри краще випробувати самостійно виходячи з особистих вимог до результату.Как сделать коллаж на Айфоне_017

  Щоб обрізати або замінити вже додане зображення, затисніть потрібну область колажу і виберіть відповідну опцію у спливаючому меню. Також можете скористатися вбудованими фільтрами та іншими графічними інструментами, на яких детально ми зупинятися не будемо.

 6. Как сделать коллаж на Айфоне_018
 7. Особливу увагу важливо приділити задньому фону, який можна як просто перефарбувати в інший колір, так і замінити на повноцінне зображення. Для простої перефарбовування буде достатньо натискання кнопки " Фон» і подальшого вибору кольору зі списку в лівій колонці.
 8. Как сделать коллаж на Айфоне_019
 9. Більш складним завданням є установка картинки, так як для цього необхідно комбінувати зазначені раніше функції і відредагувати шари. Для початку встановіть прозорий фон, за допомогою кнопки " Фотоплівка» додайте нове зображення та збільште до потрібного розміру. Как сделать коллаж на Айфоне_020

  У правій частині верхньої панелі натисніть зазначену кнопку, затисніть мініатюру шару з передбачуваним фоновим зображенням і перетягніть в самий кінець списку. Якщо все було зроблено правильно, у вас отримає колаж, фоном якого виступає окреме зображення, як показано в нашому прикладі.

 10. Как сделать коллаж на Айфоне_021
 11. Інші інструменти редактора можете спробувати самостійно, тоді як для збереження необхідно на верхній панелі натиснути кнопку з вказує вгору стрілочкою, вибрати відповідне дозвіл і скористатися іконкою " Фотоплівка» . Підсумковий файл з'явиться в стандартному додатку «Фото» на Айфоне.
 12. Как сделать коллаж на Айфоне_022

  Враховуйте, що співвідношення сторін шаблону можна змінювати в процесі редагування, незважаючи на зроблений спочатку вибір. Також не варто забувати про можливість прямого експорту результату в інші додатки.

Спосіб 3: Онлайн-сервіси

Окремої уваги заслуговують онлайн-сервіси, націлені на створення колажів без установки допоміжних засобів і доступні на всіх Айфонах без винятків. Як приклад ми обмежимося одним варіантом, тоді як інші засоби вимагають схожих дій, не рахуючи більш просунутих редакторів.

Перейти до онлайн-сервісу MyCollages

 1. Перейдіть за вказаною вище посиланням і на головній сторінці сервісу виберіть одну з категорій шаблонів, будь то «стандартні» або «творчі» . Всі представлені варіанти доступні на повністю безкоштовній основі, і тому вибір може бути обмежений тільки простором під зображення.
 2. Как сделать коллаж на Айфоне_023
 3. Розібравшись з вибором шаблону і опинившись на головній сторінці онлайн-редактора, торкніться іконку зі стрілочкою в одній з областей, перейдіть в «медіатеку» і виберіть потрібний файл. В якості альтернативи також можете скористатися камерою пристрою для створення моментального знімка.
 4. Как сделать коллаж на Айфоне_024
 5. Кожне додане в шаблон зображення можна відредагувати, торкнувшись потрібної області. Саме по собі управління здійснюється за допомогою верхньої панелі, тоді як зберегти параметри фото можна шляхом натискання галочки.
 6. Как сделать коллаж на Айфоне_025
 7. Якщо вас не влаштовують стандартні розміри шаблону, це можна змінити через налаштування, доступні на нижній панелі. Крім цього, тут також можуть бути відредаговані «орієнтація» , якщо це передбачає шаблон, " товщина кордонів» і " Фон» . Как сделать коллаж на Айфоне_026

  У випадку з " Фоном» на свій розсуд можете просто вибрати певний колір або завантажити додаткове зображення з медіатеки пристрою. На жаль, таке фото не вийде окремо відредагувати.

 8. Как сделать коллаж на Айфоне_027
 9. Щоб зберегти колаж у медіатеку, на тій самій нижній панелі натисніть позначену кнопку, Виберіть формат і торкніться»завантажити" . У спливаючому вікні на вибір можна скористатися посиланням «дивитися» або »завантажити" . Как сделать коллаж на Айфоне_028

  Рекомендуємо обмежитися першим варіантом і на сторінці браузера провести збереження фото за допомогою опції " додати до фотографії» . Знайти файл в такому випадку можна буде відразу в стандартній галереї.

 10. Как сделать коллаж на Айфоне_029

  При виборі»Завантаження" зображення потрапить в прив'язаний до смартфону iCloud, звідки файл доведеться вручну перенести в медіатеку. Це вимагає додаткових і по суті непотрібних кроків, так як результат в обох випадках буде повністю ідентичний.

більше статей на цю тему: