найкращі торрент-клієнти для macOS

Настільна операційна система від Apple, незважаючи на гадану закритість і підвищену безпеку, все ж надає своїм користувачам можливість роботи з торрент-файлами. Як і в Windows, для цих цілей в macOS буде потрібно спеціалізована програма – торрент-клієнт. Про найкращих представників даного сегмента ми розповімо сьогодні.

ΜTorrent

Найпопулярніша і найбільш функціонально багата програма для роботи з торрент-файлами. З її допомогою можна завантажувати будь-який сумісний контент з мережі і організовувати його роздачу. Безпосередньо в головному вікні µTorrent можна бачити всю необхідну інформацію – швидкість скачування і віддачі, кількість сидів і бенкетів, їх співвідношення, час, що залишився, обсяг і багато іншого, причому відображення кожного з цих і ряду інших елементів можна як приховати, так і, навпаки, активувати.
Скачать µTorrent - торрент клиент для macOS
Серед всіх торрент-клієнтів саме цей наділений найбільш великими і гнучкими настройками – змінити і адаптувати під свої потреби тут можна практично все, правда, для деяких користувачів ця перевантаженість може здатися недоліком. До числа останніх можна сміливо віднести і наявність реклами в головному вікні, хоча це вирішується покупкою про-версії. А ось до переваг обов'язково варто зарахувати можливість розстановки пріоритетів, вбудований мультимедійний програвач і планувальник завдань, наявність RSS-завантажувача і підтримку magnet-посилань.
Интерфейс программы µTorrent - торрент клиента для macOS
завантажити µTorrent для macOS

Примітка: Будьте вкрай уважні при інсталяції µTorrent на свій комп'ютер або ноутбук – разом з ним часто «прилітає» стороннє програмне забезпечення, наприклад, сумнівної якості і корисності браузер або антивірус, а тому уважно читайте представлену в кожному з вікон майстра установки інформацію.

BitTorrent

Торрент-клієнт від автора однойменного протоколу, в основі якого лежить вихідний код розглянутого вище µTorrent. Власне, звідси випливають всі ключові особливості BitTorrent, його переваги і недоліки. Практично той же впізнаваний інтерфейс з великою кількістю докладної статистики в головному вікні і невеликим блоком з рекламою, наявність платної Pro-версії, ті ж функціональні можливості і безліч корисних, але необхідних далеко не всім користувачам налаштувань.
Главное окно программы BitTorrent - торрент клиент для macOS
Читайте також: порівняння BitTorrent та µTorrent

Як і попередній представник нашого списку, Бітторрент має русифікований інтерфейс, наділений простою, але зручною у використанні системою пошуку. У програмі теж можна створювати торрент-файли, розставляти пріоритети, відтворювати завантажуваний контент, працювати з magnet-посиланнями і RSS, а також вирішувати ряд інших завдань, що виникають при взаємодії з торрентами і дозволяють істотно спростити цей процес.
Скачать BitTorrent - торрент клиент для macOS
завантажити BitTorrent для macOS

Transmission

Мінімалістичне як в плані інтерфейсу, так і по частині функціональності додаток для завантаження, роздачі і створення торрент-файлів, яке, крім цього, не надає практично ніяких можливостей. У його головному вікні ви можете бачити швидкість скачування і віддачі даних (ця інформація відображається в тому числі і в системному доці), кількість пірів, а прогрес отримання файлу відображається на заповнюється шкалою.
Скачать Transmission - торрент-клиент для macOS
Transmission-відмінний торрент-клієнт для тих випадків, коли потрібно просто якомога швидше (і простіше) завантажити той чи інший файл до себе на комп'ютер, а будь-які налаштування, кастомізація і докладна статистика не представляють особливого інтересу. І все ж, необхідний мінімум додаткових функцій в програмі є. У числі таких підтримка magnet-посилань і DHT-протоколу, розстановка пріоритетів, а також можливість віддаленого управління через веб.
Список последних обновления Transmission - торрент клиента для macOS
завантажити Transmission для macOS

Vuze

Даний торрент-клієнт представляє ще одну, далеко не найоригінальнішу варіацію на тему µTorrent і BitTorrent, від яких він відрізняється, в першу чергу, своїм більш привабливим інтерфейсом. Ще однією приємною особливістю програми є продумана пошукова система, що працює як локально (на комп'ютері), так і в Інтернеті, правда, виконана вона у вигляді не найоригінальнішою альтернативи веб-браузеру, інтегрованому прямо в основну робочу область.
Скачать Vuze - торрент-клиент для macOS
До явних переваг Vuze, крім пошуку, можна віднести ще й покращений мультимедійний програвач, який, на відміну від конкурентних рішень, дозволяє не тільки відтворювати контент, але і управляти процесом – перемикатися між елементами, ставити на паузу, зупиняти, видаляти зі списку. Ще однією важливою перевагою є функція Web Remote, що надає можливість віддаленого управління завантаженнями і роздачами.
Настройки программы Vuze - торрент-клиента для macOS
завантажити Vuze для macOS

Folx

Завершує нашу сьогоднішню добірку далеко не найвідоміший, але все ж набирає популярність торрент-клієнт. Він практично не поступається розглянутим нами на самому початку лідерам сегмента BitTorrent і µTorrent, зате володіє більш привабливою графічною оболонкою і тісною інтеграцією з операційною системою, конкретно з браузерами, Spotlight і iTunes.
Скачать Folx - торрент-клиент для macOS
Як і основні його конкуренти, Folx представлений в платній і безкоштовній версії, і більшості користувачів функціональності останньої буде досить. Програма підтримує роботу з magnet-посиланнями, відображає детальну статистику по завантажуваному і роздаваємому контенту, дозволяє сортувати його за типом автоматично і вручну, розбивати завантаження на потоки (до 20), створювати свій розклад. Ще одне явне гідність & 8212; підтримка тегів, які можна присвоювати закачуванням для більш зручного їх пошуку і навігації між отриманими з інтернету елементами.
Главное окно Folx - торрент клиента для macOS
завантажити Folx для macOS

Кожен з розглянутих нами сьогодні торрент-клієнтів досить добре показав себе в роботі на macOS і заслужено отримав свою популярність серед користувачів.

більше статей на цю тему: