Оновлення Safari на macOS

как обновить сафари на маке
Однією зі складових комфортного і безпечного використання веб-оглядача є його оновлення до останньої версії. Особливо це стосується вбудованих в систему додатків, яким є Safari в macOS.

Як оновити Safari

Установка новітніх апдейтів для основного веб-браузера Еппл можлива двома шляхами – через App Store або за допомогою загального оновлення ОС.

Спосіб 1: App Store

Найбільш зручний метод отримання найсвіжішої версії Сафарі – завантаження оновлень через Апп Стор.

 1. Відкрийте додаток App Store – найпростіше це зробити через системне меню Apple на панелі інструментів.
 2. Открыть приложение App Store для получения последней версии Safari
 3. Після запуску магазину знайдіть пункт «оновлення» і натисніть на нього.
 4. Выбрать обновления App Store для получения последней версии Safari
 5. З'явиться окреме віконце зі списком доступних апдейтів. Знайдіть в списку пункт Safari (можете скористатися Spotlight), після чого натисніть на кнопку " оновити» .
 6. Получение последней версии Safari в обновлениях App Store
 7. Зачекайте, поки патчі будуть встановлені. Після закінчення процедури перезавантаження зазвичай не потрібно, достатньо лише перезапустити браузер для застосування змін. Надалі рекомендується регулярно оновлювати Сафарі вручну або включити автоматичну процедуру. Останнє робиться дуже просто-відкрийте меню програми на панелі інструментів і виберіть опцію «Налаштування» . Открыть настройки App Store для включения автоматических обновлений Safari

  З'явиться окреме вікно з параметрами. Знайдіть в ньому пункт " автоматичні оновлення» і поставте на ньому галочку.

  Параметр включения автоматических обновлений Safari в App Store

  Буде потрібно ввести пароль від поточного облікового запису. З цього моменту всі виправлення і поліпшення для системного браузера будуть встановлюватися автоматично.

 8. Пароль подтверждения включения автоматических обновлений Safari в App Store

  Метод з використанням App Store найбільш простий і є кращим.

Спосіб 2: оновлення macOS

Так як Safari являє собою програму, вбудовану в операційну систему, оновити його можна разом з нею, за допомогою установки новітніх апдейтів. Про те, яким чином встановити останню версію макОС ми вже розповідали, тому зверніться до керівництва за посиланням далі.

Обновить macOS для получения последней версии Safari

Урок: оновлення macOS до останньої версії

Ми ознайомилися з методами отримання останньої версії веб-оглядача Safari на macOS. Ще раз нагадуємо про важливість своєчасного оновлення, адже саме таким чином в додатках закриваються уразливості, через які шахраї можуть отримати доступ до персональних даних користувача.

більше статей на цю тему: