копіювання даних у macOS

как копировать на маке
Користувачі, які тільки познайомилися з операційною системою Apple, часом потрапляють в скрутне становище, не знаючи, як відбувається та чи інша операція. Сьогодні ми заповнимо один з таких прогалин в знанні, а саме, розповімо про копіювання даних в макОС.

Копіюємо інформацію на маці

Зазвичай користувачів цікавить створення копій і файлів, і тексту. Процедури для обох випадків схожі, проте мають відмінності, тому розглянемо кожен окремо.

Копіювання файлів і папок

Для того щоб скопіювати один або кілька документів або директорій, потрібно виконати наступні дії:

 1. Відкрийте Finder і перейдіть до каталогу з цільовими даними. Далі виділіть потрібні-для одиничного файлу досить просто один раз клікнути лівою кнопкою миші, для вибору декількох клікайте по ним з затиснутою клавішею Cmd .
 2. Після виділення необхідних елементів скористайтеся Панеллю Файндера-виберіть послідовно пункти «Правка» і " скопіювати * ім'я файлу або файлів * » . Начать копирование файлов на macOS

  Гарячі клавіші, які відповідають за ці опції – Cmd+C .

  Читайте також: гарячі клавіші в macOS

 3. Можна також скористатися контекстним меню, яке викликається натисканням правої кнопки миші або тапом двома пальцями по тачпаду.
 4. Копирование файлов через контекстное меню на macOS
 5. Після створення копії перейдіть до папки або зовнішнього накопичувача, на який потрібно розмістити створену копію. Потім знову виберіть «Правка» , але на цей раз з'явився там пункт " вставити об'єкт» . Запустить копирование файлов на macOS

  Також доступний пункт " показати буфер обміну» , в ньому користувач може ознайомитися зі списком скопійованих елементів. На жаль, але за замовчуванням з буфера не можна прибирати окремі позиції.

 6. Буфер обмена копирования файлов на macOS
 7. Готово – копії документів буде поміщено в новий каталог.
 8. Файлы, скопированные в macOS

  Як бачимо, копіювання файлів в макОС не являє собою нічого складного.

Копіювання тексту

Скопіювати текст майже з будь – якого місця на маці можна за тим же алгоритмом, що і інші дані-відрізняються лише назви пунктів, які потрібно задіяти.

Пример копирования текста на macOS

Детальніше: копіювання та вставлення тексту на Mac

Вирішення деяких проблем

Іноді навіть така елементарна операція може відбуватися з проблемами. Розглянемо найбільш поширені з них.

Файли не копіюються, а система не повідомляє причини помилки
Зазвичай macOS повідомляє причину проблеми при неможливості копіювання або переміщення файлів в ту чи іншу директорію (наприклад, накопичувач переповнений або захищений від запису, у поточного облікового запису недостатньо прав доступу та інше), проте в рідкісних випадках ніякої помилки не відображається, а система не реагує на команди вставки. Як правило, це ознака проблем з накопичувачем-відкрийте " Disk Utility» і перевірте HDD або SSD на наявність несправностей.

Детальніше: "Disk Utility" на macOS

Не копіюються файли з флешки
Тут все просто і очевидно – швидше за все, цільової USB-накопичувач відформатований в системі NTFS, з якою macOS не вміє працювати «з коробки». Втім, можливості читання такого носія існують, більш детально ми розповідали про них в окремій статті.

Дисковая утилита для решения проблем с копированием на macOS

Урок: відкриття флешки на MacBook

На цьому закінчуємо нашу інструкцію по копіюванню файлів, папок і тексту на маку. Як бачите, освоїти цю процедуру не складе ніяких труднощів.

більше статей на цю тему: