Програми для створення листівок

Епоха паперових поздоровлень потроху витісняється з нашого життя і на заміну їм приходять різні електронні привітання. У цій статті ми пропонуємо вам ознайомитися з невеликим списком програм, за допомогою яких найпростіше створити і відправити вітальну листівку.

SP-Card

Даний представник був розроблений однією людиною в некомерційних цілях, тому і доступний для скачування на офіційному сайті абсолютно безкоштовно. Головна ідея SP-Card-анімаційні привітання, які відображаються на робочому столі. Користувач заздалегідь створює малюнок в редакторі і зберігає в форматі EXE, після чого його потрібно тільки відправити адресату. Він запустить файл і побачить, як на його робочому столі з'являється привітання.

Открытие проекта SP-Card

Програма не вимагає ніяких практичних знань або умінь, вона проста в освоєнні і має в наявності всього кілька функцій і інструментів, завдяки чому практично не займає місця на комп'ютері і не навантажує систему під час роботи, а проекти зберігаються за лічені секунди.

Завантажити SP-Card

Майстер Листівок

Назва представника говорить сама за себе – софт підходить виключно для створення вітальних зображень з текстом. Розробники постаралися додати безліч шаблонів і надати користувачам детальну настройку кожного параметра, щоб привітання вийшло саме таким, як вони його представляють.

Предпросмотр и страницы Мастер Открыток

«майстер листівок» підтримує роботу зі складними проектами, про що говорить Підтримка необмеженої кількості шарів. Крім цього радимо звернути увагу на заготовки текстів привітань. Більше написів ви зможете знайти на офіційному сайті програми.

Завантажити Майстер Листівок

Фотоколаж

Фотоколаж можна назвати ідеальною програмою для новачків, які збираються займатися створенням аматорських листівок і не вимагають від софта специфічних функцій або набору професійних інструментів. Процес взаємодії з даною програмою будується таким чином, що користувач ніби покроково збирає проект, по черзі додаючи кожен елемент із запропонованих розділів з шаблонами і різними заготовками. Це якраз наочно відображено на наступному зображенні, де показано, що зліва у фотоколаж присутній кілька різних списків з рамками, прикрасами, фільтрами і текстовими оформленнями.

Программы для создания открыток-1

Крім цього, в по представлені і вже заздалегідь заготовлені приклади робіт, правда, здебільшого вони відносяться до колажів. Однак немає нічого складного в тому, щоб вибрати один з таких шаблонів, видалити зайві рамки, залишити тільки полотно для листівки, а далі доопрацювати його призначеними для користувача елементами. Разом з цим підтримується і швидка відправка зображень в друк, щоб вам не доводилося використовувати інше ПО для друку листівок. Єдиним і цілком вагомим мінусом фотоколаж можна вважати платне поширення. Якщо вас зацікавив даний софт, спочатку рекомендуємо завантажити його пробну версію і переконатися в тому, що він вас повністю влаштовує і підходить для подальшої роботи.

Завантажити Фотоколаж

Scribus

Scribus & 8212; та програма, яка більше підходить для роботи з текстом, коли крім основного зображення на листівці повинно бути багато різних написів або сам вміст повинен мати ідеальне форматування з дотриманням пропорцій, розмірів і співвідношення кожного з елементів. Даний софт якраз і націлений на графічну верстку, дозволяючи оформляти журнали, брошури, різні плакати і постери. У цей список можна віднести і листівки, оскільки за допомогою інструментів можна розмітити майбутні параметри листівки, додати правильно розташований текст, накласти зображення і виділити все це в рамку.

Программы для создания открыток-2

Присутні інструменти хоч і відведені для зручності розмітки і багато хто з них не потрібні звичайному користувачеві, частина з них все-таки виявиться корисною. Вам напевно знадобляться стандартні функції управління з текстом і зміни зображень. Плюсом Scribus є безкоштовне поширення і наявність великої кількості уроків в мережі, тому софт може стати професійним рішенням для тих, хто захоче навчитися створювати листівки з серйозним підходом.

Завантажити Scribus

Adobe Photoshop

Далі пропонуємо поговорити про відомому багатьом графічному редакторі з назвою Adobe Photoshop. Набір інструментів даної програми дозволяє створювати проекти на найрізноманітніші теми і з самим різним рівнем складності. Рамки для листівки можна без проблем зробити за допомогою геометричних фігур, потім додати візерунки і власні зображення. Всі встановлені в операційній системі шрифти теж підтримуються, тому з додаванням написів не виникне ніяких проблем. Те ж стосується і підтримки різних форматів зображень. Якщо візуальні елементи не виходить зробити вручну, завжди можна завантажити безкоштовні варіанти в форматі PNG з прозорим фоном і накласти їх на свою листівку.

Программы для создания открыток-03

Якщо говорити про обробку знімків, то Adobe Photoshop підтримує безліч ефектів і фільтрів, які не просто накладаються, а ще й можуть регулюватися за різними параметрами, щоб користувач досяг ідеального відображення картинки. Присутній відображення напрямних і швидкі функції для збереження пропорцій, що дозволить правильно розташовувати елементи. Однак Adobe Photoshop поширюється платно, тому рішення про покупку такого універсального, але дорогого софта приймає сам користувач, відштовхуючись від своїх цілей і можливостей.

Завантажити Adobe Photoshop

До речі, на нашому сайті є стаття, присвячена тому, як робляться листівки в Фотошопі. Можете взяти її як універсальний приклад, щоб зрозуміти, які інструменти застосовуються і наскільки складний процес повністю ручного компонування проекту. Це напевно допоможе сформувати думку про софт і вирішити, наскільки він вам підходить.

Детальніше: створюємо листівку в Фотошопі

Picsart

Спочатку розробники Picsart займалися просуванням графічного редактора, що працює в режимі онлайн, але з виходом останньої версії Windows його тепер можна завантажити у вигляді програми через Microsoft Store. Це дозволяє користувачеві навіть без доступу до мережі використовувати основні інструменти програми для обробки фото і створення нових проектів. Звичайно, шаблони без мережі не прогрузятся, але і потрібні вони далеко не завжди.

Программы для создания открыток-04

У Picsart ви можете знайти безліч різних візуальних елементів, готових кадрів, стилів тексту та вже повністю оформлених шаблонів листівок. Крім цього, присутні і стандартні інструменти малювання, обробки зображень і роботи з геометричними фігурами. Всього перерахованого цілком достатньо для того, щоб створювати листівки будь-якого рівня складності, зберігати їх в одному з доступних форматів або відразу відправляти в друк.

Завантажте Picsart через Microsoft Store

Pixlr

На завершення розберемо ще один додаток, що має схожість з попереднім, проте в Pixlr більше ухил зроблений на можливості стандартного графічного редактора. У ньому представлені звичні інструменти, що дозволяють як створювати щось нове, так і редагувати додані візуальні елементи. Присутня підтримка шарів, є можливість розмітки сторінки, накладення ефектів і кадрування під особливі цілі публікації.

Программы для создания открыток-05

Листівки створювати в Pixlr досить просто, оскільки процес практично не відрізняється від того, який би ви виконували в будь-якому іншому графічному редакторі. Pixlr & 8212; теж перенесена версія редактора з сайту, представлена у вигляді веб-додатки, тому для доступу до деяких функцій знадобиться підключення до Інтернету. Присутня повна підтримка російської мови, і програма поширюється безкоштовно через Microsoft Store.

Завантажте Pixlr через Microsoft Store

На цьому наш розбір добігає кінця, можливо, деякі користувачі знають інших представників. Ми постаралися звернути увагу саме на програми, які підходять виключно для створення листівок.

більше статей на цю тему: