Програми для створення етикеток

Однією з основних завдань при організації логістики є грамотна маркування відправлень. Якщо ви утримуєте невеликий інтернет-магазин або займаєтеся торгівлею в соціальних мережах малими обсягами, то з таким завданням може впоратися звичайний фломастер. В іншому випадку варто потурбуватися розробкою і друком власних етикеток, що може виявитися досить витратним процесом. Вихід один-самостійно створювати стікери необхідного формату і роздруковувати їх на принтері в офісі. У даній статті розглянемо кілька програм, які в цьому допоможуть.

BarTender

Даний софт являє собою цілий комплекс додатків для організації процесу розробки етикеток. Крім редактора проектів в нього входить ряд додаткових модулів, що дозволяють управляти печаткою, моніторити процеси в локальній мережі, створювати завдання, що виконуються при дотриманні умов, в тому числі і множинні. Ключовою особливістю програми є тісна інтеграція з базою даних, що дозволяє всім користувачам мережі мати доступ до інформації, яка в ній міститься.

Программа для создания этикеток BarTender

Завантажити BarTender

TFORMer Designer

Це ще одна досить потужна програма для створення і друку стікерів. Вона має не такий багатий функціонал, як БарТендер, але необхідні інструменти в ній присутні. Це зручний редактор, бібліотека шаблонів, генератор штрих-кодів, база даних і додаткова утиліта для швидкої роздруківки проектів.

Программа для создания этикеток TFORMer Designer

Завантажити Tformer Designer

На закінчення можна сказати, що всі програми з представленого списку виконують єдину головну функцію – створення і роздруківку інформаційних і супровідних етикеток, але відрізняються за можливостями і ціною. Якщо потрібно потужний комплекс для роботи на великому підприємстві або в магазині, то зверніть увагу на BarTender. Якщо ж обсяги не такі великі, то можна спробувати скористатися tformer Designer.

NiceLabel

Наступна на черзі програма з назвою NiceLabel позиціонується як професійне рішення для створення етикеток, тому для постійного використання знадобиться придбати повну версію. Безкоштовна підходить тільки для перевірки функцій і ознайомлення з інструментами, оскільки має вагомі обмеження. NiceLabel оснащена доброзичливим інтерфейсом, завдяки чому управління опціями редагування і створення елементів не стане чимось важким навіть для тих користувачів, хто раніше використовував лише прості графічні і текстові редактори. Разом з цим підтримується російська Мова інтерфейсу з перекладом всіх інструментів і меню.

Программы для создания этикеток-01

Робочий процес в NiceLabel організований таким чином, що Ви на робочий простір додаєте текстові та графічні елементи ваших майбутніх етикеток, завантажуєте штрихкоди і QR-коди, регулюючи їх розмір і розташування на проекті. Допоміжні інструменти у вигляді напрямних і підказок за пропорційним розташуванням допоможуть вам ідеально скласти етикетку будь-якого розміру і будь-якої складності. Редактор підтримує додавання функцій і змінних, що актуально для складних проектів, що вимагають тривалого часу на розробку. При всьому цьому NiceLabel підтримує хмарне зберігання даних і дозволяє працювати в команді, надаючи доступ до проектів колегам. Відповідно, ціна на такий комплексний і професійний продукт не буде низькою, тому ми рекомендуємо ознайомитися з пробною версією і обов'язково прочитати всю документацію на офіційному сайті перед покупкою.

Завантажте NiceLabel з офіційного веб-сайту

ZebraDesigner Essentials

Програмне забезпечення Zebradesigner Essentials підходить не тільки для одноразового створення одного проекту з етикеткою, але і для доопрацювання в майбутньому. Наприклад, якщо у вас зміниться склад продукту, потрібно буде внести нові штрихкоди або змінити складові, то ви зможете в будь-який момент повернутися до проекту, відкрити його і вибрати одну зі змінних або активувати функцію, якщо ви вже про все подбали заздалегідь і маєте на руках всі складові етикетки для різних умов її застосування.

Программы для создания этикеток-02

Zebradesigner Essentials підтримує створення проекту з базового шаблону, тому якщо у вас ще немає ідеї для своєї етикетки, можна почати з заготовки і редагувати присутні на ній елементи, замінюючи текст, регулюючи розміри і положення кожного елемента. Сам інтерфейс програми нагадує класичні текстові та графічні редактори, тому з розумінням управління інструментами не повинно виникнути ніяких проблем, враховуючи повну русифікацію інтерфейсу. Як і інші професійні рішення для створення етикеток, ZebraDesigner Essentials поширюється платно, тому на офіційному сайті спочатку рекомендуємо завантажити пробну версію на місяць, чого цілком достатньо для ознайомлення з усіма функціями.

Завантажте Zebradesigner Essentials з офіційного веб-сайту

LabelView

Далі розповімо про програму LabelView. На наступному скріншоті ви наочно бачите, що являє собою інтерфейс даного рішення. Зліва розташовані основні інструменти для роботи, за допомогою яких додається текст, картинки, рамки етикеток і штрихкоди. При виборі інструменту його властивості відображаються на верхній панелі, що дозволить швидко вибрати потрібні опції і продовжити редагування. На верхній панелі праворуч знаходяться основні додаткові параметри, за допомогою яких застосовуються формули для етикетки, відстежується стан друку, і відбувається управління базами даних. Нижче здійснюється робота з шарами, розділеними за категоріями.

Программы для создания этикеток-03

LabelView підтримує взаємодію з майстром по створенню етикеток, щоб ви могли на основі простого шаблону або практично порожній заготовки створити щось своє, прикладаючи для цього мінімальні зусилля. Присутні всі необхідні інструменти масштабування проекту, підключення до баз даних відбувається в кілька кліків, а кількість видів доступних штрихкодів перевищує 100. Всього цього точно достатньо для професійного створення етикеток в будь-якій кількості.

Завантажте LabelView з офіційного веб-сайту

LabelJoy

За своєю функціональністю і навіть зовнішнім виглядом LabelJoy має значну схожість з усіма попередніми програмами для створення етикеток. Це таке ж професійне рішення, націлене як на одиничні проекти, так і на масштабовані, орієнтовані на велике виробництво зі змінними, підключеними базами даних і постійно мінливими штрихкодами. До речі, якраз типів штрихкодів в LabelJoy присутня велика кількість, майже всі стандартизовані і прийняті варіанти, тому ви напевно знайдете серед них відповідний для себе.

Программы для создания этикеток-04

Що стосується безпосередньо роботи з проектом, то в LabelJoy це відбувається за допомогою вбудованого редактора. У ньому ви знайдете основні інструменти, за допомогою яких додаються рамки для етикетки, наноситься розмітка, прикріплюються картинки і інші графічні елементи. При всьому цьому нічого важкого у взаємодії з кожним інструментом немає, оскільки цей принцип однаковий для всіх текстових і графічних редакторів. На офіційному сайті LabelJoy ви знайдете посилання на скачування демоверсії, щоб ознайомитися з софтом більш детально.

Завантажити LabelJoy з офіційного веб-сайту

Arrowat Label Creator

Програма з назвою Arrowat Label Creator більше схожа на класичний графічний редактор, але з упором на роботу з інструментами для створення етикеток. Тут ви не знайдете параметрів для підключення функцій і змінних, разом з цим не підтримуються і бази даних, що значно ускладнює процес роботи з масштабними проектами. Штрихкоди теж створити можна виключно шляхом завантаження вже існуючого зображення, тому знадобиться шукати окремий софт для цих цілей, якщо знадобиться.

Программы для создания этикеток-05

Мабуть, головним недоліком Arrowat Label Creator можна вважати відсутність пробної версії. Програма поширюється платно, тому просто так не вийде ознайомитися з її функціональністю без попередньої покупки. Залишається тільки дивитися огляди або читати детальний опис всіх інструментів на офіційному сайті, що далеко не завжди зручно.

Завантажте Arrowat Label Creator з офіційного веб-сайту

більше статей на цю тему: