Програми для принтера HP

Digital Sending

Для розсилки по мережі оцифрованої інформації, отриманої з пристроїв Hewlett-Packard, найкраще підійде додаток Digital Sending. З його допомогою є можливість оцифрувати матеріали на паперових носіях в ряд популярних форматів (JPEG, PDF, TIFF і ін.), а потім розіслати отриману інформацію по локальній мережі, на e-mail, на факс, через Microsoft SharePoint або завантажити на сайт по з'єднанню FTP. Всі пересилаються дані захищені по протоколу SSL / TLS. Крім того, у цього інструменту є і ряд додаткових функцій, таких як аналіз операцій і резервне копіювання.

Интерфейс программы HP Digital Sending

Але це зручний додаток оптимізовано тільки для роботи з приладами від компанії Hewlett-Packard, а при взаємодії з принтерами і сканерами інших виробників можуть бути проблеми. Крім того, на кожне підключається пристрій користувачам доводиться купувати ліцензію.

Завантажити Digital Sending

HP Smart

HP Smart & 8212; єдина офіційна програма від HP, яка підтримується до поточного моменту. Її особливість полягає в тому, що ви, як володар принтера від даної компанії, отримуєте доступ до всіх основних функцій сканування і друку. Підтримується стандартна роздруківка текстових документів, налаштування фотографій і навіть веб-друк. Основною перевагою HP Smart перед загальними програмами для друку є наявність всіх необхідних налаштувань для самого пристрою, тому вам не доведеться звертатися до операційної системи, щоб змінити параметри принтера.

Программы для принтера HP-01

Розповсюджується HP Smart безкоштовно через Microsoft Store, а також підтримується мобільна версія програми. Після установки і запуску вам знадобиться тільки додати принтер, виконати основні настройки за рекомендаціями, після чого вже можна буде переходити до друку. Параметри друку залежать виключно від ваших потреб, використовуваних кольорів, типу паперу та інших вступних даних. З усім цим буде досить просто розібратися завдяки повністю русифікованому інтерфейсу софта.

Завантажте HP Smart через Microsoft Store

Photo Print Pilot

За назвою програми Photo Print Pilot вже можна зрозуміти, що призначена вона якраз для друку фотографій. Сумісна з усіма моделями принтерів від HP, підтримує основні настройки і навіть є вбудований файловий менеджер, за допомогою якого можна швидко відшукати необхідні знімки, переглянути їх і вибрати для подальшого друку. Цікавою опцією можна вважати наявність розміщення знімків на макеті, щоб роздрукувати кілька різних фотографій на одному аркуші.

Программы для принтера HP-02

Основні налаштування Photo Print Pilot якраз і зосереджені на виборі фотографій і створення списку друку. Редагування вмісту або корекція кольору, на жаль, не підтримуються. Однак присутня часткова підтримка деяких текстових документів, тому іноді Photo Print Pilot можна використовувати і для друку тексту, правда, ніяких можливостей для редагування теж не буде &8212; виключно отримання вихідного матеріалу.

Завантажити Photo Print Pilot

PhotoScape

PhotoScape можна назвати повноцінним графічним редактором з ухилом на обробку знімків, створення колажів і їх сортування всередині папок. Все це дозволяє користувачеві зручно управляти бібліотекою і відправляти в друк необхідні фотографії, виконавши всього кілька кліків. Що стосується самої настройки друку, то в PhotoScape теж приділено цьому завданню чимало різних функцій. Ви відкриваєте окреме вікно, в якому вибираєте формат паперу, кількість копій, сам принтер, а також створюєте колекцію для роздруківки.

Программы для принтера HP-03

Перед цим ви завжди можете звернутися до основних функцій PhotoScape і змінити знімки, налаштувати їх корекцію, створити повноцінний колаж або просто сформувати кілька папок. Більш детальну інформацію про цю безкоштовну програму і всіх її можливостях ми пропонуємо прочитати в повноцінному огляді за наступним посиланням.

Завантажити PhotoScape

Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader & 8212; відмінний засіб для перегляду і редагування PDF-файлів, якщо вам з якихось причин не підходить функціональність браузерів. У плані друку налаштувань теж досить багато, до того ж за допомогою даного софта можна відкривати і різні текстові документи, а також зображення, готувати їх і відправляти на роздруківку. Все це робить Adobe Acrobat Reader універсальним програмним забезпеченням, сумісним з усіма моделями принтерів від HP, які підключені до комп'ютера і нормально функціонують.

Программы для принтера HP-04

Adobe Acrobat Reader розповсюджується у двох збірках. Звичайна підтримує виключно перегляд файлів, виділення деяких абзаців кольором і підготовку до друку. Підійде в тому випадку, якщо вас цікавить тільки попередній вміст і подальша друк. Просунута версія поширюється платно і оснащена всіма необхідними інструментами для створення і зміни файлів формату PDF. Ви без проблем зможете розмістити текст і зображення, потім перейти до налаштувань і виконати роздруківку.

Завантажити Adobe Acrobat Reader

OpenOffice

В якості універсального варіанту пропонуємо звернути увагу на OpenOffice. Це пакет програмного забезпечення, призначений для комплексної роботи з текстовими документами, зображеннями та електронними таблицями. У головному вікні вам просто необхідно вибрати потрібну програму, щоб запустити її, створити документ або відкрити вже існуючий. Підтримуються всі інструменти для редагування, які характерні всім текстовим редакторам, тому з підготовкою до друку на HP ніяких проблем виникнути не повинно.

Программы для принтера HP-05

Тепер поговоримо безпосередньо про саму печатку. Для кожного типу документів будуть свої налаштування. Наприклад, електронні таблиці можна роздрукувати без кордонів осередків, виконати різний перенесення листів і додати допоміжну інформацію. Для тексту підтримується нумерація, додавання змісту, двосторонній друк і багато іншого. Всього це цілком достатньо, щоб використовувати тільки OpenOffice для роздруківки самих різних файлів.

Завантажити OpenOffice

більше статей на цю тему: