Програми для генерації ключів

Serial Key Generator

Serial Key Generator пропонує користувачеві самостійно налаштувати символи, які будуть задіяні при генерації ключа. Наприклад, можна вказати тільки великі або маленькі літери, а також додати або прибрати цифри. Крім цього налаштовується число колонок в одному коді і кількість символів в них.

Генерация ключей Serial Key Generator

Програма поширюється платно, а пробна версія має невелике обмеження, де за один раз дозволяється створити тільки два унікальних ключа. Після придбання повної версії їх кількість збільшується до тисячі. Після генерації ви можете скопіювати коди в буфер обміну або за допомогою вбудованої функції експортувати їх в окремий текстовий файл.

Завантажити Serial Key Generator

Serial KeyGen

Serial KeyGen &8212; одна з кращих програм у своєму роді, що надає користувачеві весь набір необхідних налаштувань для генерації ключів і паролів будь-якої складності. Присутня підтримка російської мови, тому з розумінням всіх присутніх параметрів ніяких проблем виникнути не повинно. Разом з цим Serial KeyGen поширюється і в портативному форматі, тому можна обійтися без установки програми на комп'ютер, а просто запустити отриманий виконуваний файл.

Программы для генерации ключей-07

Якщо говорити безпосередньо про створення ключів, то в Serial KeyGen для цього присутній ряд важливих налаштувань. Ви можете задати кількість блоків, встановити для кожного з них довжину і навіть змінити стандартний роздільник, якщо &171;-&187; вас не влаштовує. Що стосується регістра і спеціальних символів, то тут настройки цілком стандартні і не вимагають додаткового роз'яснення. По готовності ви вибираєте потрібну кількість ключів, створюєте їх і зберігаєте в файлі відповідного формату.

Завантажте Serial KeyGen з офіційного веб-сайту

Proxifier-Keygen

Proxifier-Keygen &8212; максимально просте програмне забезпечення, взаємодія з яким відбувається в рамках одного вікна. Призначено воно для генерації рандомних ключів і надає користувачеві набір з основних налаштувань, за допомогою яких можна підкоригувати як тип ключа, так і його довжину. Ще одна функція, яка є досить примітною, дозволяє встановити кінцеву дату для використання отриманого ключа, що особливо актуально в тих випадках, коли ви збираєтеся випустити ПЗ з обмеженим терміном дії ліцензії.

Программы для генерации ключей-01

Основний процес взаємодії з Proxifier-Keygen досить простий. Саме вікно програми ви бачите на попередньому зображенні і, як зрозуміло, ніяких незрозумілих або складних налаштувань немає. Потрібно поставити всього кілька галочок, вибрати тип ключа і продукту, а потім згенерувати його. Єдиним мінусом Proxifier-Keygen можна вважати неможливість пакетної генерації ключів, тому доведеться створювати і копіювати кожен код по черзі, якщо їх повинно бути багато.

Завантажити Proxifier-Keygen з офіційного сайту

KeyGen App

Наступна програма називається KeyGen App і розповсюджується безкоштовно через Microsoft Store для Windows, тому ви можете бути впевнені в її безпеці. Інтерфейс у неї такий же простий, як і у описаного вище софта, присутні кілька основних пунктів для настройки типу ключа, а також кнопка, призначена для основного процесу &8212; генерації. Розібратися в цьому можна з нуля всього за пару хвилин, щоб отримати потрібний ключ або навіть їх необмежену кількість, кожен раз створюючи нові.

Программы для генерации ключей-02

У KeyGen App відсутня російська Мова інтерфейсу, тому вам знадобляться мінімальні знання англійської, щоб зрозуміти призначення кожного Налаштування. Втім, тут немає нічого складного, оскільки потрібно просто вибрати довжину ключа, вказати допустимі для використання символи, потім просто запустити процес генерації. Він не займає багато часу, оскільки сам по собі алгоритм простий, тому через секунду унікальний ключ вже буде доступний для копіювання. Якщо вас зацікавила KeyGen App і ви бажаєте завантажити даний софт, скористайтеся для цього посиланням нижче.

Завантажити KeyGen App через Microsoft Store

Advanced PassGen

Спочатку Advanced PassGen позиціонується як програма для генерації паролів будь-якої складності, проте її налаштувань цілком достатньо, щоб створювати ключі деяких типів. Перевага Advanced PassGen полягає в тому, що програма поширюється безкоштовно, займає мало місця і швидко працює, що дозволить витратити всього кілька хвилин на ознайомлення з її функціональністю, після чого вже вирішити, чи підходить даний софт, щоб згенерувати відповідні для Вашої задачі Ключі.

Программы для генерации ключей-03

Присутні в Advanced PassGen і додаткові настройки, що дозволяють вибрати дозволені для використання символи, задати їх кількість і застосувати значення по одночасній генерації потрібної кількості ключів. Інформацію можна експортувати у вигляді файлу CSV або JSON, а також як простий текст, що позбавить вас від необхідності постійно копіювати отримані ключі в буфер обміну і окремо вставляти в текстові документи. На офіційному сайті ви знайдете більш детальний опис всіх можливостей Advanced PassGen і посилання на скачування повної безкоштовної версії.

Завантажити Advanced PassGen з офіційного сайту

Random Password Generator

В якості завершальної програми розглянемо ще одну, призначення якої полягає в створенні випадкових паролів. Називається вона Random Password Generator, поширюється безкоштовно і теж згодиться, щоб створити деякі типи ключів. Головною перевагою даного софта є те, що ви можете відключити використання маленьких символів, що якраз і актуально для ключів. Разом з цим, швидше за все, знадобиться включити використання цифр і прибрати спеціальні символи, оскільки найчастіше вони не використовуються для ключів.

Программы для генерации ключей-04

З додаткових налаштувань ще відзначимо можливу максимальну довжину ключа, яка може становити 64 символу. Random Password Generator підходить і для одночасної генерації відразу декількох ключів, але їх кількість не може перевищувати 100, що є максимумом для даного софта. Якщо ви бажаєте зберегти Ключі безпосередньо в самій програмі, для цього є вкладка &171;Password Manager&187;, а захист самого по забезпечена установкою пароля на вхід, про що ви дізнаєтеся при першому запуску Random Password Generator.

Завантажити Random Password Generator з офіційного сайту

більше статей на цю тему: