Програми для віддаленого адміністрування ПК

функції TeamViewer Supremo Remote Desktop AnyDesk асистент LiteManager Ammyy Admin AeroAdmin
обмін файлами у безкоштовній версії
вбудований чат
можливість голосового спілкування
функція неконтрольованого доступу
запис сесій віддаленого управління
Кроссплатформенность
мова Російська Російська Російська Російська Російська Російська Російська
Ліцензія умовно-безкоштовна умовно-безкоштовна умовно-безкоштовна умовно-безкоштовна умовно-безкоштовна умовно-безкоштовна умовно-безкоштовна

TeamViewer

Пропоноване компанією TeamViewer GmbH кросплатформне програмне забезпечення на сьогоднішній день є, мабуть, найвідомішим і вже точно одним з найбільш ефективних, рішенням для організації віддаленого доступу та моніторингу, спільної роботи та онлайн-підтримки. Софт постійно вдосконалюється, знаходить часом інноваційні функції, але при цьому залишається доступним і відносно простим у використанні.

Программы для удаленного доступа 01

Багато звичайних користувачів, а також визнані експерти вважають Тімвівер еталонним засобом віддаленого адміністрування. Програма, дійсно, відповідає всім сучасним тенденціям, в рамках свого призначення здатна задовольнити більшість потреб і запитів, в тому числі при експлуатації професіоналами з високими і нестандартними вимогами.

Программы для удаленного доступа 01

Найбільш частим сценарієм використання TeamViewer для Windows є швидка організація сеансу доступу до функцій розташованого віддалено пристрою через Інтернет і створення ситуації, при якій отримало управління особа нібито працює за своїм власним ПК. C таким завданням софт справляється менше ніж за хвилину, і в найпростішому варіанті його користувачам фактично нічого не потрібно налаштовувати.

Программы для удаленного доступа 06

Відкриває доступ потрібно лише запустити програму, будь-яким способом передати іншій стороні генеруються автоматично ідентифікатор (ID) і пароль доступу, а отримує можливість віддаленого управління &8212; ввести ці дані в Тімвівер на своєму комп'ютері і ініціювати підключення.

Программы для удаленного доступа 11

Реалізацією вищеописаного можливості TeamViewer, звичайно ж, не обмежуються. Через програму можна легко обмінюватися файлами, спілкуватися шляхом листування в чаті і/або за допомогою голосового і відеозв'язку. Є інструментарій запису сеансів віддаленого доступу, можливість формувати перелік доступних для миттєвого під'єднання пристроїв і багато іншого. Для некомерційного використання софт надається безкоштовно, але варто врахувати, що експлуатація окремих функцій потребують створення аккаунта в сервісі розробника.

Программы для удаленного доступа 12

Гідності:

 • Великий вибір можливостей і сценаріїв використання;
 • Простота конфігурації та експлуатації;
 • Сучасний, зрозумілий і зручний інтерфейс;
 • Крос-платформа, міжплатформний доступ;
 • Унікальні функції;
 • Програма безкоштовна за умови використання в некомерційних цілях.

Недоліки:

 • Порівняно високе споживання ресурсів системи;
 • Можливі непрогнозовані і безпричинні обриви зв'язку, зупинка сесій;
 • Нерідкі випадки, коли сервіс необгрунтовано вважає, що безкоштовна версія софта задіяна в пов'язаних з комерцією цілях і обмежує доступ до функцій.

Зверніть увагу! у травні 2022 року компанія TeamViewer повністю припинила свою діяльність на території Росії та Білорусії. Існуючі платні підписки продовжать діяти аж до терміну їх закінчення, але продовжені не будуть. Неліцензійні підключення із зазначених країн заблоковані, щоб уникнути подальшого використання програмного забезпечення.

Завантажити TeamViewer

Supremo Remote Desktop

Даний софт дуже схожий на вищеописаний TeamViewer функціонально і оформленням інтерфейсу, використовує ті ж принципи і підходи до реалізації віддаленого управління одним комп'ютером з іншого через Інтернет. Набір можливостей Supremo Remote Desktop багато хто вважає обмеженим, але в цілому програма є відмінним помічником при вирішенні вимагають встановлення дистанційного доступу до ПК завдань.

Программы для удаленного доступа 14

Supremo Remote Desktop нескладно отримати, налаштувати і використовувати, в порівнянні з багатьма аналогами софт демонструє більш високі показники рівня продуктивності і стабільності. Сеанс віддаленого управління тут організовується шляхом генерації ID і пароля на комп'ютері надає доступ користувача, і потім введення цих даних в програму на пристрої оператора.

Программы для удаленного доступа 15

По завершенні практично завжди здійснюваної миттєво установки зв'язку відкривається демонструє робочий стіл ПК-клієнта вікно з панеллю інструментів, серед яких найбільш затребувані модуль чату для ведення листування між користувачами і файловий менеджер.

Программы для удаленного доступа 17

В цілому Supremo Remote Desktop характеризується як просте, доступне і здатне задовольнити базові потреби в справі організації віддаленого доступу засіб, підходить початківцям користувачам і тим, хто не потребує широкого переліку можливостей. Для використання в некомерційних цілях софт надається безкоштовно, але з деякими обмеженнями функціональності.

Программы для удаленного доступа 18

Гідності:

 • Достатній у більшості ситуацій набір функцій;
 • Простота отримання та використання;
 • Висока швидкість роботи, стабільність;
 • Простий і зручний інтерфейс.

Недоліки:

 • Обмежені можливості безкоштовної версії.

Завантажити Supremo Remote Desktop з офіційного сайту

AnyDesk

Багатофункціональна, затребувана як фахівцями, так і звичайними користувачами з усього світу програма для отримання доступу до віддалених комп'ютерів з найрізноманітнішими кінцевими цілями. AnyDesk визнана високоефективною, що забезпечує надійні і безпечні з'єднання програмою з широким набором можливостей і сучасним приємним інтерфейсом.

Программы для удаленного доступа 19

В AnyDesk передбачено більшість важливих і затребуваних в процесі дистанційного керування сучасними пристроями функцій. Наприклад, є текстовий чат, засіб для голосового спілкування адміністратора і клієнта, інструментарій для передачі файлів. Крім важливих, але в цілому стандартних засобів, в програмі реалізовані і примітні, &8212; наприклад, відеозапис сеансів віддаленого доступу і створення скріншотів в процесі роботи.

Программы для удаленного доступа 21

Важливою перевагою Енідеск є універсальність в плані апаратно-програмних платформ, між якими можлива установка зв'язку &8212; система дозволяє відкрити і отримати дистанційний доступ не тільки до Windows-комп'ютерів, але також девайсів під управлінням Linux, Android, macOS, Raspberry Pi. З метою підвищення рівня зручності використання сервісу і мінімізації тимчасових витрат на організацію сеансів віддаленого управління творцями AnyDesk операторам надається можливість працювати через веб-інтерфейс сервісу і портативний варіант програми.

Программы для удаленного доступа 23

Для повного розкриття свого потенціалу і доступу до розширеної функціональності AnyDesk вимагає оформлення одного з варіантів платної підписки, але варто відзначити, що в разі некомерційного використання і/або нечастої експлуатації, можливостей безкоштовної версії продукту найчастіше виявляється цілком достатньо.

Программы для удаленного доступа 24

Гідності:

 • Доступні всі важливі функції, а також унікальні варіанти;
 • Сучасний, інформативний та зручний інтерфейс;
 • Наявність портативної версії, можливість працювати через веб-версію сервісу;
 • Низькі вимоги до якості інтернет-каналу і при цьому висока ефективність.

Недоліки:

 • Не завжди коректно обробляє передаються з керуючого ПК клавіатурні команди;
 • Обмежена функціональність безкоштовної версії;
 • Порівняно висока вартість платних підписок.

Завантажити AnyDesk

Асистент

Серед високотехнологічних програмних продуктів, які покликані забезпечувати безпечний віддалений доступ до комп'ютерів через Інтернет або по локальній мережі, є гідні уваги російські розробки. Такою є Кросплатформна програма асистент від компанії «СФЕРА», що отримала ряд високих оцінок від експертів у справі вирішення широкого кола завдань &8212; від віддаленої роботи до адміністрування серверів.

Программы для удаленного доступа 25

До ключових, доступним в процесі організованого через асистент перегляду того, що відбувається на віддаленому робочому столі, функцій творці програми відносять не тільки повноцінний перехоплення управління, але також підтримку гарячих клавіш, Синхронний буфер обміну, можливість блокування пристроїв введення на керованому комп'ютері. У комплект поставки софта включені засоби для обміну файлами і віддаленого друку, роботи з &171;Редактором реєстру&187;, &171;командним рядком&187;, &171;Диспетчерами завдань&187; і пристроїв Windows, інструменти для управління живленням недоступного фізично ПК.

Программы для удаленного доступа 26

Крім іншого, через асистент можна реалізувати групове підключення до віддаленого комп'ютера, сервіс підтримує мультимоніторні системи і дозволяє дистанційно працювати з декількома комп'ютерами одночасно. Багато уваги приділено комунікацій між користувачами: в програмі є чат, засіб для відеоспілкування, передбачена можливість створення графічних заміток на віддаленому екрані.

Программы для удаленного доступа 28

Окремо варто відзначити не зовсім звичайний інтерфейс асистента &8212; в плані його організації та дизайну програма не схожа на інші засоби віддаленого доступу. Однак оформлення тут продумано і в ньому немає нічого зайвого, а це дає можливість швидко зорієнтуватися в достатку функцій і ефективно використовувати рішення навіть починаючому користувачеві.

Программы для удаленного доступа 29

Асистент більшою мірою позиціонується як система для професійного застосування у великих організаціях, але і фізичні особи в рамках безкоштовної ліцензії можуть використовувати програму для підключення до Єдиного віддаленого комп'ютера або мобільного девайсу.

Программы для удаленного доступа 30

Гідності:

 • Великий набір можливостей, в тому числі для професійного застосування;
 • Високий рівень захисту переданих через програму даних, можливість активації двофакторної авторизації;
 • Наявність безкоштовної версії для некомерційного використання;
 • Продуманий і зручний інтерфейс, доступність докладних довідкових матеріалів.

Недоліки:

 • Обмежена функціональність безкоштовного варіанту програми.

Завантажити АСИСТЕНТ з офіційного сайту

LiteManager

Одне з кращих засобів дистанційного керування комп'ютерами і мобільними девайсами від російських розробників. У порівнянні з іншими програмами для віддаленого доступу Лайт Менеджер можна охарактеризувати як більш складне в освоєнні і управлінні рішення, але і можливостей програма надає більше, ніж конкуренти.

Программы для удаленного доступа 31

LiteManager для Windows складається з двох компонентів: Viewer – головний «операторський» модуль для управління віддаленими ПК; Server – «клієнтська» частина, необхідна для надання дистанційного доступу до пристрою. Підключення першого із зазначених програмних компонентів до другого проводиться або по IP-адресою, або за унікальним ідентифікатором керованої системи.

Программы для удаленного доступа 32

Крім виконання звичних користувачеві по розглянутого призначення операцій (перехоплення управління віддаленим ПК, обмін файлами, спілкування користувачів в чаті і по відеозв'язку), за допомогою LiteManager на пристрої без фізичного доступу можна проводити інсталяцію та оновлення софта, інвентаризувати апаратні компоненти, переглядати карту локальної мережі, за розкладом вести запис того, що відбувається на віддаленому пристрої і багато іншого.

Программы для удаленного доступа 44

До головних переваг рішення варто віднести не тільки багатофункціональність, але також доступність – в рамках безкоштовної ліцензії LiteManager дозволяє практично без функціональних обмежень отримувати доступ до 30-ти віддалених робочих столів, в тому числі одночасно і в різних режимах.

Программы для удаленного доступа 45

Гідності:

 • Один з найширших наборів можливостей;
 • Наявність унікальних функцій;
 • Високий рівень продуктивності і стабільність роботи;
 • Підтримка різних програмно-апаратних платформ.

Недоліки:

 • Перевантажене елементами і незручне оформлення інтерфейсу;
 • Складність освоєння і настройки.

Завантажте LiteManager з офіційного веб-сайту

Ammyy Admin

Надзвичайно проста як в отриманні, так і використанні програма, здатна швидко забезпечити доступ до розташованих віддалено комп'ютерів і серверів для перегляду того, що відбувається на їх робочих столах і/або управління функціями в режимі реального часу. Для некомерційного використання весь входить в комплект Ammyy Admin інструментарій надається безкоштовно, але з обмеженням за часом – 15 годин на місяць.

Программы для удаленного доступа 37

Основною перевагою Ammyy Admin вважається доступність у всіх сенсах – виконуваний файл кошти займає всього 700 Кб дискового простору, воно не вимагає установки і може бути задіяно буквально за пару хвилин Користувачем з будь-яким рівнем підготовки. При цьому програма вважається досить функціональним рішенням &8212; базовий набір затребуваних при організації процесів віддаленого управління Windows-комп'ютерами функцій в ньому передбачений.

Программы для удаленного доступа 38

При організації стандартної сесії віддаленого управління через Ammyy Admin виступаючому в ролі клієнта потрібно лише надати автоматично генеруються ID і пароль доступу, а оператору &8212; ввести їх на своєму комп'ютері і викликати функцію створення зв'язку. Якщо на керованому і керуючому ПК забезпечено більш-менш якісне і стабільне Інтернет-з'єднання, всі оброблювані програмою дані (зображення екрану, сигнали миші/ клавіатури та інше) передаються без затримок і взагалі будь-яких проблем.

Программы для удаленного доступа 40

Крім іншого, програма оснащена Диспетчером файлів і модулем для голосового спілкування, а особливу увагу розробники софта приділяють безпеки користувачів – за їх запевненням передаються через систему дані надійно захищені від несанкціонованого доступу. Для вирішення величезного числа простих, пов'язаних з можливістю віддаленого доступу в ОС Windows завдань, Еммі Адмін виявляється оптимальним засобом.

Программы для удаленного доступа 39

Гідності:

 • Доступність, простота використання;
 • Висока швидкість установки з'єднання і роботи в цілому;
 • Компактний розмір і відсутність необхідності інсталювати програму.

Недоліки:

 • Іноді спостерігається погіршення якості з'єднання в зв'язку з перевантаженістю серверів сервісу;
 • Обриви з'єднання при тривалих сеансах віддаленого доступу;
 • Застаріле оформлення інтерфейсу.

Завантажити Ammyy Admin

AeroAdmin

Ще один простий, що не вимагає обов'язкової установки і складного конфігурування програмний продукт для організації віддаленого доступу до керованих ОС Windows пристроїв. Творці AeroAdmin заявляють, що їх софт в рамках свого призначення здатний задовольнити більшість потреб користувачів, і часто це відповідає дійсності – рішення дуже популярно.

Программы для удаленного доступа 41

Функціонально і по оформленню AeroAdmin схожий з вищеописаним ПЗ від компанії Ammyy, деякі навіть вважають дані рішення клонами. Як і основний аналог, програма дозволяє швидко і фактично безпроблемно налагодити сеанс зв'язку між віддаленими ПК/ноутбуками через Інтернет, в ній передбачені функції неконтрольованого доступу, передачі файлів і інші стандартні можливості.

Программы для удаленного доступа 44

До примітних особливостей AeroAdmin можна віднести доступність різних методів підключення і режимів роботи для різних кінцевих цілей. До слова, зручно, що тут необов'язково використовувати парольний захист з'єднання &8212; за замовчуванням для установки зв'язку потрібно лише щоб програма була запущена на керованому і керуючому ПК, і оператор знав ID або псевдонім в сервісі відкриває доступ до свого пристрою Користувача.

Программы для удаленного доступа 46

Головні нарікання користувачів викликає обмеженість безкоштовної ліцензії AeroAdmin – в її рамках встановлені обмеження за кількістю комп'ютерів, до яких може підключатися оператор, а також часу використання сервісу щомісяця &8212; 20 ID і 17 годин відповідно; закритий доступ до файлового менеджера і створення адресної книги.

Программы для удаленного доступа 43

Гідності:

 • Простота отримання, налаштування та освоєння;
 • Достатній у багатьох випадках набір можливостей;
 • Не вимагає інсталяції.

Недоліки:

 • Низький рівень продуктивності (при використанні можна зіткнутися з довгою завантаженням, обривами з'єднання і т.п.).
 • Застаріле оформлення інтерфейсу;
 • Істотна обмеженість функціональності Free-версії.

Завантажити AeroAdmin

більше статей на цю тему: