Програми для зміни розміру зображення

Іноді може знадобитися картинка з певним дозволом, але знайти потрібну в Інтернеті не завжди виходить. Тоді на допомогу приходить спеціальний софт, який призначений для всіх процесів, що стосуються роботи з зображеннями. У даній статті ми підібрали список найпопулярніших подібних програм. Давайте розглянемо їх детальніше.

Canva

Першою розглянемо багатофункціональну платформу, в якій редагування зображень і зміна їх розміру є лише однією з безлічі функцій. Canva-це просунутий інструмент для створення дизайнів, веб-публікацій, презентацій і будь-яких інших творчих проектів, представлений у вигляді онлайн-сервісу і окремих додатків для мобільних пристроїв і ПК.

Программы для изменения размера изображения_008

Ключова особливість рішення – величезна бібліотека редагованих шаблонів, за допомогою яких можна як створювати графічний контент з нуля, так і обробляти, доповнювати і якісно покращувати вже готові відео і зображення. Для роботи з останніми тут передбачений простий і зручний у використанні редактор, що дозволяє обробляти їх за допомогою ефектів і фільтрів, обрізати і підганяти під конкретні розміри (наприклад, для друку 3х4, створення постера або плаката, публікації в стрічці або сторіс в Instagram та інших соціальних мережах, і т.д.).

Программы для изменения размера изображения_009

Крім шаблонів Canva надає можливість використання в створюваних проектах різних фотографій, роликів і анімації, стікерів, фігур, ліній та інших об'єктів, дозволяє видаляти і/або замінювати фон, додавати написи, виконані в різних стилях, включаючи досить оригінальні наклейки, з безліччю редагованих колірних рішень і шрифтів. Є інтеграції з іншими популярними сервісами, включаючи GIPHY, Pexels, YouTube.

Программы для изменения размера изображения_010

Розглянутою платформою можна користуватися безкоштовно, в ній немає практично ніяких (критичних) обмежень. Є також і pro-версія-підписка, яка відкриває доступ до бібліотеки преміальних фото, відео, анімації і графічних елементів, шрифтів і шаблонів, а також надає додаткові робочі інструменти (Особистий кабінет, папки, стилі, хмарне сховище).

Программы для изменения размера изображения_011

Завантажте Canva з офіційного веб-сайту

PIXresizer

Дана програма включає в себе можливість не тільки змінювати розмір фото, але і конвертувати його формат і працювати з декількома файлами одночасно. Ви можете виставити певні параметри, а вони будуть застосовані до всіх фотографій з папки під час обробки. Користуватися PIXresizer дуже просто, і підготовка до обробки не стане проблемою навіть для недосвідчених користувачів.

Работа с несколькими файлами PIXresizer

Завантажити PIXresizer

Easy Image Modifier

У функціонал цього представника входить трохи більше, ніж у двох попередніх. Тут з'являється можливість додавання водяних знаків і тексту на картинку. А створення шаблонів допоможе зберегти вибрані налаштування для подальшого їх застосування з іншими файлами. Easy Image Modifier доступний для скачування безкоштовно на офіційному сайті розробника.

Список файлов Easy Image Modifier

Завантажити Easy Image Modifier

Batch Picture Resizer

Batch Picture Resizer можна назвати аналогом попереднього представника, оскільки вони мають практично ідентичний набір функцій. Ви можете додати текст, змінити розмір картинки, конвертувати формат і накласти ефекти. Крім цього є зміна відразу цілої папки з файлами одночасно, а процес обробки відбувається досить швидко.

Главное окно Batch Picture Resizer

Завантажити Batch Picture Resizer

RIOT

Скористайтеся цією програмою, якщо вам необхідно швидко стиснути або збільшити дозвіл фотографії. Процес обробки відбувається відразу ж після завантаження вихідного файлу. Присутній і пакетна обробка, що має на увазі одночасне редагування цілої папки з картинками. Мінусом можна вважати відсутність російської мови, оскільки не всі функції розуміються без знання англійської.

Оптимизирование изображения RIOT

Завантажити RIOT

Paint.NET

Ця програма є доопрацьованою версією стандартного Paint, який встановлений за замовчуванням на всіх ОС Windows. Тут вже присутній значний набір інструментів і функцій, завдяки яким відбуваються різні маніпуляції із зображеннями. Paint.NET також підходить для зменшення зображень.

Размер изображения Paint.NET

Завантажити Paint.NET

SmillaEnlarger

SmillaEnlarger поширюється безкоштовно і проста у використанні. Вона дозволяє змінювати розмір картинок по заготовленим шаблонами або виставляючи значення вручну. Крім цього є додавання різних ефектів і виставлення власних через регулювання відведених для цього повзунків.

Создание собственного эффекта SmillaEnlarger

Завантажити SmillaEnlarger

FastStone Photo Resizer

Інтерфейс даного представника виконаний не дуже зручно через величезних розмірів розділу з пошуком файлів, інші елементи зміщені вправо, внаслідок чого все знаходиться в одній купі. А в загальному, програма має стандартний функціонал для подібного софта і відмінно справляється з обробкою зображень.

Главное окно FastStone Photo Resizer

Завантажити FastStone Photo Resizer

У цій статті ми привели список софта, який допоможе в роботі з зображеннями. Звичайно, можна додати сюди ще десятки різних програм, але варто розуміти, що всі вони просто копіюють один одного і не пропонують користувачам щось нове і по-справжньому цікаве для роботи з фотографіями. Навіть якщо ПЗ платне, ви можете завантажити пробну версію для його тестування.

Читайте також: як змінити розмір картинки в Фотошопі

більше статей на цю тему: