Програми для створення мемів

функції iMeme Free Meme Creator Troll Face & Meme Stickers Мем-Генератор Meme Genetator Suite
каталог мемів
вибір свого зображення
накладання ефектів і стікерів
довільне розташування тексту
операційна система Windows, macOS Windows Windows Windows Windows
мова Англійська Англійська Англійська Російська Англійська
Ліцензія безкоштовно Безкоштовно безкоштовно безкоштовно безкоштовно

IMeme

IMeme &8212; проста програма для швидкого накладення тексту поверх завірусившейся фотографії. На жаль, список мемів давно не оновлювався, тому в ньому ви не знайдете актуальних і, тим більше, російськомовних картинок. Однак, якщо серед вбудованих шаблонів ви не знайшли підходящого, нічого не завадить завантажити власне зображення, після чого накласти текст. Присутні два поля, в яких і вводиться верхня і нижня напис. Ви можете редагувати їх розмір і вирівнювання за допомогою відповідних кнопок праворуч.

Программы для создания мем-1

Інших налаштувань в iMeme немає, тому після додавання тексту просто переходите до збереження картинки у форматі JPG або PNG. Російська мова в даному Софті відсутня, але крім назв самих мемів іншого вбудованого тексту немає. Самі картинки можна подивитися, натиснувши по будь-якій з них лівою кнопкою миші. Це дозволить розібратися зі змістом, якщо назва мема вам незрозуміло. Використовуйте iMeme в тих випадках, коли крім накладення стандартного тексту на свою або вбудовану картинку більше нічого не потрібно.

Гідності:

 • Швидке створення мемів;
 • Велика бібліотека закордонних шаблонів;
 • Налаштування розміру тексту та його вирівнювання.

Недоліки:

 • Відсутні російськомовні меми;
 • Мало налаштувань.

Завантажити iMeme

Free Meme Creator

У Free Meme Creator взагалі немає вбудованої бібліотеки мемів, тому вам знадобиться знайти исходник, тобто картинку без написів, в Інтернеті. Після цього відкрийте її через програму, викликавши меню &171;File&187;, і додайте необхідну кількість рядків знизу і зверху. Для цього є кілька кнопок управління, а також додаткові опції, призначені для налаштування кольору тексту і його розміру.

Программы для создания мем-2

Однак написів не може бути необмежена кількість, тому постарайтеся вмістити весь вміст в пару рядків або редагуйте розмір шрифту. Сам шрифт за замовчуванням вибирається типовий для мемів, але ви можете змінити його на свій, якщо даний варіант не підходить. Російської мови в Free Meme Creator немає, але він і не потрібен, оскільки кнопок для настройки вкрай мало. У Windows 10 софт працює коректно, але в Windows 11 може не запуститися.

Гідності:

 • Детальне налаштування шрифту.

Недоліки:

 • Проблеми з підтримкою в Windows 11;
 • Відсутність вбудованої бібліотеки мемів;
 • Немає інших налаштувань крім додавання написів.

Завантажити Free Meme Creator

Troll Face & Meme Stickers

Troll Face & Meme Stickers-це не зовсім класичний Генератор мемів, оскільки основна функціональність зосереджена на накладанні наклейок та троллфейсів поверх вибраного користувацького зображення. Однак це не завадить відкрити порожнє полотно, додати на нього різні меми і свій текст, вибравши відповідний інструмент. Крім цього в інтернеті можна знайти исходник без тексту і редагувати його за допомогою вбудованих інструментів.

Программы для создания мем-3

Різні смішні зображення знаходяться в тематичних групах, а також виділений окремий розділ для стікерів, якщо раптом додавання подібних знадобиться. Текст додається в будь-якому обраному користувачем місці, що не обмежує вас у створенні мема. Додатково присутні різні ефекти, трохи змінюють основне відображення кадру. Troll Face & amp; Meme Stickers розповсюджується безкоштовно, але лише для Windows 10/11 і завантажується через Microsoft Store.

Гідності:

 • Великий вибір стікерів і картинок;
 • Наявність візуальних ефектів;
 • Гнучка настройка тексту.

Недоліки:

 • Немає повних джерел мемів;
 • Підходить лише для останніх Windows;
 • Відсутність російської мови інтерфейсу.

Завантажити Troll Face & amp; Meme Stickers через Microsoft Store

Мем-Генератор

Програма Мем-Генератор хороша тим, що була створена російськомовними розробниками, а значить, в каталозі присутні і знайомі тільки жителям СНД меми, які не використовуються на заході. Всі вихідні мають свою категорію, а також присутній Пошук, тому мем можна відшукати за назвою. Після вибору картинки або завантаження власної залишається тільки додати верхній і нижній текст, ввівши його у відповідних полях.

Программы для создания мем-4

Якщо ви не знаєте, який напис підійде до обраного исходнику, можна включити підбір випадкового мема, але недолік в тому, що такий автоматичний текст друкується англійською мовою і не всі його зрозуміють. На жаль, інших налаштувань в мем-генераторі немає, тому користувачеві пропонується тільки шукати картинки в групі або за алфавітом, завантажувати свої, додавати для них написи, зберігати в обраному або отримувати як зображення для подальшого використання.

Гідності:

 • Великий вибір исходников;
 • Можливість додати випадковий напис;
 • Збереження в обраному.

Недоліки:

 • Немає налаштувань тексту;
 • Сумісний лише з Windows 10 та 11;
 • Відсутність інших інструментів зображення.

Завантажте Генератор мемів через Microsoft Store

Meme Generator Suite

У Meme Generator Suite ви знайдете не просто бібліотеку з оригінальними картинками для створення мемів, але і зможете подивитися, що популярно серед користувачів або знаходиться зараз в тренді. Зображень дійсно дуже багато, тому ви точно зможете підібрати оптимальне. Навіть якщо це не так, програма підтримує завантаження власних файлів і використання веб-камери для створення знімка в режимі реального часу. Вибір типу завантаження здійснюється через панель зліва в головному меню.

Программы для создания мем-5

Після додавання картинки Meme Generator Suite пропонує додати дві написи &8212; одну зверху і одну знизу. Ви можете змінити тільки їх колір і розмір, пересуваючи відповідний повзунок. Що стосується самого зображення, то для нього є кадрування і масштабування, будь-які інші параметри відсутні. Відповідно, софт доступний тільки для Windows, оскільки поширюється через Microsoft Store.

Гідності:

 • Перегляд поточних тенденцій мемів;
 • Можливість зробити фото з веб-камери;
 • Обрізання та масштабування зображення.

Недоліки:

 • Немає російської мови;
 • Доступний лише для Windows 10/11;
 • Відсутність російськомовних мемів.

Завантажити Meme Generator Suite через Microsoft Store

Якщо серед запропонованих програм вам не вдалося знайти підходящої, радимо звернутися до онлайн-сервісів для створення мемів, оскільки зараз вони більше актуальні, ніж десктопні програми. Про це написано в іншій статті на нашому сайті за посиланням нижче.

Детальніше: створення мемів онлайн

більше статей на цю тему: