Програми для видалення водяних знаків з фото

Водяний знак використовується в якості інструменту для захисту авторського права, адже він не дозволяє зловмисникам повною мірою використовувати фотографію або будь-який інший мультимедійний (і не тільки) елемент. Але не завжди такий символ наноситься на платні зображення. Його можна зустріти де завгодно, тому доречно знати про спеціальні програми, що дозволяють автоматично або вручну прибрати водяний знак.

HitPaw Watermark Remover

Почнемо наш огляд з програмного забезпечення, за допомогою якого можна видалити будь-який водяний знак не тільки з фотографії, але і з відео. Для обробки останніх доступно чотири режими: гладка заливка, розмиття по Гаусу, колір заливки і заповнення штампа. Важливо відзначити, що позбутися можна як від статичної, так і від рухомої вотермарки. Крім цього, є можливість вказівки початку і кінця появи даного елемента, завдяки чому його можна прибрати відразу у всьому ролику буквально в кілька кліків.

Программы для удаления водяных знаков с фото_002

Якщо ж говорити про зображення, то для роботи з ними в HitPaw Watermark Remover є три способи виділення непотрібних об'єктів (прямокутник, Довільна фігура і кисть) і три режими видалення (гладка заливка, крайня заливка і ремонт текстури). Кожен з підтримуваних варіантів стирання водяного знака знаходить своє застосування в різних ситуаціях, плюс до всього їх можна комбінувати між собою, але з упевненістю можна сказати одне – програма справляється з цим завданням досить ефективно.

Завантажте Hitpaw Watermark Remover з офіційного веб-сайту

Программы для удаления водяных знаков с фото_003

Photo Stamp Remover

Photo Stamp Remover & 8212; вузькоспеціалізована утиліта, призначена для видалення будь-яких небажаних об'єктів з графічного зображення. Це можуть бути зайві люди, штампи з датою і часом, водяні знаки. Додаток використовує вдосконалений алгоритм, який автоматично заповнює вибрану область текстурою на основі пікселів навколо неї. Таким чином, за кілька хвилин буде отримана нова фотографія.

Интерфейс программы Photo Stamp Remover

Крім цього, додаток працює зі сканованими старими фотографіями, де спостерігаються вигини, подряпини, плями та інші дефекти, що виникають з часом. Photo Stamp Remover ретушує такі зображення і робить їх більш сучасними. Доступна ще одна функція &8212; вибір певного кольору. Після ретельного аналізу алгоритм видалить усі пікселі з цим відтінком. Присутня підтримка російської мови, доступна безкоштовна версія з обмеженими можливостями.

Завантажити Photo Stamp Remover

Читайте також: прибираємо напис з фотографії онлайн

Teorex Inpaint

На черзі ще один зручний додаток для роботи з зображеннями. Воно дозволяє автоматично видаляти непотрібні об'єкти на фото, як великі, так і незначні. Для цього використовується алгоритм, багато в чому схожий на такий в Photo Stamp Remover &8212; досить виділити межі, всередині яких буде проведено видалення, і почати процедуру.

Интерфейс программы Teorex Inpaint

Teorex Inpaint є більш просунутим рішенням, ніж розглянуте вище &8212; розробники передбачили не тільки автоматизовані функції для виключення небажаних об'єктів, але і кілька інструментів для ручної обробки зображення, що зустрічаються в багатьох графічних редакторах. Для виділення об'єкта використовується прямокутна і довільна форма, а також & 171; Чарівний олівець & 187; . Присутній російськомовний інтерфейс, а сам додаток має безкоштовну і платну версію.

Завантажити Teorex Inpaint

Adobe Photoshop

Вище були розглянуті вузьконаправлені додатки для конкретної мети з автоматизованими алгоритмами, при цьому позбутися від водяних знаків можна і за допомогою багатьох графічних редакторів. Найпопулярнішим серед таких є Adobe Photoshop, наділений величезною кількістю інструментів для просунутих користувачів. Серед них є і ті, що допоможуть вирішити поставлене завдання, але в ручному режимі.

Интерфейс программы Adobe Photoshop

Прибрати водяний знак в Photoshop трохи складніше, ніж в спеціалізованих рішеннях, тому підійде ця програма далеко не для всіх користувачів. Однак з ручною обробкою можна отримати і більш якісний результат. Крім цього, в редакторі доступно безліч інших функцій. Інтерфейс русифікований, є 30-денна демо-версія, після чого доведеться придбати ліцензію. Відзначимо, що у продукту Adobe є чимало безкоштовних аналогів.

Завантажити Adobe Photoshop

Детальніше:
видаляємо написи і водяні знаки в Фотошопі
Аналоги Adobe Photoshop

Ми розглянули кілька ефективних додатків, щоб видалити водяний знак або інший предмет із фотографії. Більшість з них використовують автоматичні алгоритми, при яких користувачеві досить тільки регулювати параметри і запускати процес. Але є рішення, яке передбачає ручну обробку.

більше статей на цю тему: