Програми для конвертації відео

функції Freemake Video Converter Hamster Free Video Converter Any Video Converter Free Format Factory Movavi Video Converter Xilisoft Video Converter
перетворення для пристроїв
вбудований редактор
пакетне перетворення
стиснення відео
операційна система Windows Windows Windows Windows Windows, macOS Windows, macOS
мова Російська Російська Російська Російська Російська Англійська
Ліцензія безкоштовно безкоштовно умовно-безкоштовна безкоштовно платна платна

Freemake Video Converter

Безкоштовна програма Freemake Video Converter підтримує велику кількість різних форматів файлів для конвертації, включаючи практично всі відомі, що відносяться до відео. Повний перелік можна отримати на офіційному сайті, тому перераховувати зараз всі формати ми не будемо, а зупинимося безпосередньо на функціональності софта. Крім стандартного додавання файлів він підтримує вставку посилань з ВКонтакте, YouTube, Vimeo і інших сайтів, де публікуються відео. Ролики не тільки викачуються на пристрій, але і автоматично перетворюються в зазначене Користувачем розширення.

Программы для конвертирования видео-1

Підтримуються настройки для конвертації на пристрої, завдяки чому вам не доведеться самостійно шукати інформацію про те, в якому форматі і дозволі потрібно зберегти файл, щоб оптимізувати його під наявний девайс. Зараз інструмент копіювання і запису DVD рідко використовується, але він є в Freemake Video Converter і працює коректно, тому відразу після конвертації матеріали можна записати на диск. Присутній і невеликий вбудований редактор, призначений для обрізки або повороту ролика, якщо його початковий стан вас не влаштовує. Підтримується завантаження підсумкового конвертації відразу на YouTube-канал, якщо спочатку перетворення і було задумано для цього.

Гідності:

 • Завантаження відео з сайтів;
 • Автоматичне завантаження на YouTube;
 • Зручний вбудований редактор.

Недоліки:

 • Нав'язлива реклама стороннього ПЗ при установці.

Завантажити Freemake Video Converter

Hamster Free Video Converter

Hamster Free Video Converter &8212; більш просте програмне забезпечення з акцентом на комфорт та швидкість використання. Підходить тим, хто самостійно не знає, яке потрібно дозвіл, кодеки та інші параметри для конвертації ролика, щоб відтворити його на конкретному пристрої. Софт підтримує більше двохсот різних пристроїв і пропонує свідомо правильні параметри перетворення, а користувачеві лише слід вказати цікаву для нього модель. Всі дії відбуваються в рамках одного-двох вікон з покроковим виконанням, тому заплутатися точно не вийде.

Программы для конвертирования видео-2

Звичайно, всі бажаючі можуть самі задати параметри конвертації, вибравши формат і супутні параметри для нього. При цьому присутній регулятор якості відео, що дозволить стиснути його без попереднього налаштування необхідних опцій. Програма сама визначить дозвіл, кодеки і змінить інші параметри так, щоб отримати мінімальний обсяг кінцевого файлу без особливих втрат в якості. Ніяких особливих параметрів в Hamster Free Video Converter немає (наприклад, вбудованого редактора або засоби додавання субтитрів), проте це і потрібно далеко не завжди, а зі своїм основним завданням софт справляється коректно.

Гідності:

 • Швидке перетворення;
 • Зручний повзунок управління якістю;
 • Підтримка величезної кількості пристроїв.

Недоліки:

 • Не підтримуються інші формати файлів;
 • Немає вбудованого редактора.

Завантажити Hamster Free Video Converter

Any Video Converter Free

Наступна програма з назвою Any Video Converter Free поширюється умовно-безкоштовно, однак тут важливо розуміти, що основні функції надаються в базовій версії, а що входять в повний набір тільки побічно відносяться до конвертації. Давайте по черзі розберемося з усім цим, щоб ви розуміли, чи підійде даний софт конкретно вам і чи варто звертати увагу на його платну версію. По-перше, в безкоштовну версію входить конвертація з подальшою записом на DVD, вбудований плеєр для відтворення таких носіїв і редактор роликів. По-друге, звичайно, присутні стандартні настройки перетворення, як і у всіх інших програмах нашого списку.

Программы для конвертирования видео-3

Тепер відзначимо платні опції, і однією з основних можна назвати запис вмісту з екрану. Це стане в нагоді для захоплення будь-якого вмісту з подальшим збереженням в одному з доступних форматів. Наступна платна функція &8212; Налаштування меню відтворення для DVD і конвертування ISO та інших образів теж для запису на диски. Використовуються такі носії рідко, тому і повна версія знадобиться теж далеко не всім. На цьому її переваги закінчуються, тому ви можете самостійно вирішити, чи потрібно оформляти покупку або досить буде базової комплектації, доступною для скачування безкоштовно на офіційному сайті.

Гідності:

 • Вбудований плеєр;
 • Розширений редактор відео;
 • Функція запису відео з екрану.

Недоліки:

 • Деякі функції платні.

Завантажити Any Video Converter Free

Format Factory

Спочатку розберемося зі стандартними функціями конвертації, присутніми в Format Factory. Розробники пропонують як самостійно вибрати відповідний формат з редагуванням всіх його параметрів &8212; дозволу, відеокодека, гучності звукової доріжки, бітрейта і частоти кадрів, & 8212; так і знайти один з пресетів для підтримуваних пристроїв. Серед них знаходяться і рідко використовувані зараз, наприклад PSP або застарілі моделі Android-смартфонів. Всі формати зручно відсортовані в окремій групі на панелі зліва, тому з пошуком підходящого не повинно виникнути ніяких труднощів.

Программы для конвертирования видео-4

З цікавих опцій обов'язково варто відзначити оптимізацію, адже іноді саме для цього користувач і задається метою конвертації відео. Format Factory дозволить отримати невеликий обсяг файлу з мінімальними погіршеннями якості, або ж можна піти на крайні заходи, значно пожертвувавши картинкою. Ще софт пропонує засіб для відновлення пошкоджених медіаданих, наприклад, коли ви зчитуєте їх зі старого диска або відновили з носія. Звичайно, інструмент не завжди працює ідеально, але комусь може виявитися корисними. Якщо вас зацікавила Format Factory, читайте детальніше про використання програми за посиланням нижче.

Детальніше: Як користуватися Format Factory

Гідності:

 • Відновлення пошкоджених файлів;
 • Підтримка непопулярних пристроїв;
 • Зручний алгоритм оптимізації.

Недоліки:

 • Не виявлено.

Завантажити Format Factory

Movavi Video Converter

Movavi Video Converter &8212; одна з двох платних програм нашого списку, тому давайте зупинимося на ній докладніше, щоб зрозуміти, чи варто вона своїх грошей. У Софті присутня підтримка форматів для конвертації як відео, так аудіо і зображень. Є вбудована функція пошуку, щоб ви могли якомога швидше відшукати необхідний тип даних. Після вибору одного з форматів на екрані з'являється список доступних налаштувань, куди відноситься: якість ролика, бітрейт, кодек і параметри аудіо. Звичайно, якщо говорити про музику і зображеннях, настройки будуть відрізнятися, але в рамках цієї статті фокусувати свою увагу на даних форматах не будемо.

Программы для конвертирования видео-5

Підтримується пакетне перетворення з окремими параметрами для кожного завдання. Ви без проблем можете додати субтитри або відкрити невеликий вбудований редактор, призначений для обрізки, повороту і кольорокорекції картинки. Movavi Video Converter пропонує засіб для інтуїтивного поліпшення якості ролика, яке частково застосовується і при стисненні, щоб картинка не ставала гірше. Будь-яке завдання перетворення можна запустити як пробну, вказавши, який проміжок часу потрібно обробити. Після відтворення файлу залишиться тільки вирішити, чи продовжувати обробку або слід змінити налаштування. Всі перераховані функції можна спробувати в демоверсії, але в ній є обмеження за розміром завантажених файлів і часу конвертації.

Гідності:

 • Вбудований редактор;
 • Засіб покращення якості відео;
 • Пошук за форматами.

Недоліки:

 • Платне розповсюдження;
 • Невеликий список заготовок для пристроїв.

Завантажити Movavi Video Converter

Xilisoft Video Converter

Xilisoft Video Converter розповсюджується за трьома різними тарифними планами, функціональність яких здебільшого пов'язана з 3D та редагуванням відео. Наприклад, тільки в розширеній версії можна додавати водяні знаки, різні ефекти і конвертувати 2D-відео в 3D. відповідно, потрібні такі інструменти далеко не всім користувачам, тому пропонуємо ознайомитися з порівнянням версій на офіційному сайті, щоб підібрати оптимальну. Що стосується основного набору можливостей, то тут користувачі отримують стандартні настройки для перетворення відео, редактор і додаткові параметри зовнішнього вигляду кадру, чого цілком достатньо для комфортної взаємодії.

Программы для конвертирования видео-6

З особливостей варто відзначити функцію об'єднання декількох файлів в один з послідовним відтворенням, а також вбудований плеєр, що дозволяє переглядати результат на будь-якому етапі перетворення. Велика частина візуальних ефектів відноситься до найдорожчого тарифного плану, однак якщо ви його розглядаєте, то знайте, що отримаєте приблизно той же набір основних налаштувань, який присутній в популярних відеоредакторах. Єдиним мінусом Xilisoft Video Converter можна вважати відсутність російської мови, тому з розумінням деяких опцій у користувача можуть виникнути труднощі.

Гідності:

 • Підтримка роботи з 3D;
 • Налаштування візуальних ефектів;
 • Об'єднання файлів.

Недоліки:

 • Програма поширюється платно;
 • Відсутність російської мови.

Завантажити Xilisoft Video Converter

більше статей на цю тему: