Програми для прискорення відео

функції Відеомонтаж Рішення ДаВінчі Sony Vegas Pro Відеоредактор Movavi Фільмора Wondershare Студія Pinnacle Adobe Premiere Pro
багатодоріжковий редактор
прискорення редагуванням кривих
зворотне перемотування
підвищення тону при прискоренні
операційна система Windows, macOS Windows, macOS, Linux вікна Windows, macOS Windows, macOS вікна Windows, macOS
мова Російська Російська Російська Російська Російська Російська Російська
Ліцензія умовно-безкоштовна безкоштовно платна умовно-безкоштовна умовно-безкоштовна платна платна

Відеомонтаж

Перша програма нашого списку називається Відеомонтаж. Вона не призначена для професійного використання і надає користувачеві тільки основні можливості редагування відео. Багатодоріжковий редактор відсутній, але ви можете додавати до одного ролика картинки, музику і субтитри. Для прискорення відео використовується певна функція, що дозволяє шляхом перетягування повзунка налаштувати оптимальну швидкість. Цього цілком достатньо для тих користувачів, кому крім прискорення більше не потрібні ніякі інші настройки відео.

Программы для ускорения видео-7

Поширюється Відеомонтаж умовно-безкоштовно, іншими словами вільна версія йде з обмеженнями. Більш детально про них дізнайтеся на офіційному сайті перед скачуванням. Там же є інформація і про основні інструменти та функції програмного забезпечення. Крім цього пропонуємо вашій увазі окремий матеріал на нашому сайті, присвячений огляду Відеомонтаж, проте враховуйте, що інтерфейс був оновлений і тепер виглядає більш професійно.

Гідності:

 • Швидке прискорення відео;
 • Простота у використанні.

Недоліки:

 • Обмеження у безкоштовній версії;
 • Малий набір корисних функцій.
 • Немає багатодоріжкового редактора для кількох відео.

Завантажити Відеомонтаж

Рішення ДаВінчі

DaVinci Resolve &8212; пересунуте програмно-орієнтоване спостереження, що передає інформацію про те, що користувач має доступ до різних інструментів для аналізу. редагування відео. Відповідно, прискорення доріжки & 8212; лише початкова і базова з можливостей. Юзер самостійно вибирає відсоток прискорення, а також може редагувати криву, яка відповідає за плавне наростання швидкості і її уповільнення в міру відтворення. Такий підхід ідеальний для таймлапсов і подібних ефектів, що вимагають прискорення тільки в певний момент.

Программы для ускорения видео-1

На наш погляд, це є відчужена навчальна стратегія, один із способів домогтися того, щоб людина була пов'язана з посиленням ролі Череза ДаВінчі. Ви можете використовувати інструкцію як універсальну або ознайомитися з нею, щоб зрозуміти, чи підходить цей софт вам або варто звернути увагу на інші рішення.

Детальніше: як дізнатися Відео з рішення ДаВінчі

Присутній многодорожечний редактор, тобто ви можете розташувати відразу кілька роликів або розділити один на фрагменти, після чого перемішавши в необхідній послідовності. Кожна доріжка редагується як окремо, так і групою, якщо кілька з них було виділено заздалегідь. Це відноситься і до прискорення, тому не забувайте про виділення в ті моменти, коли необхідно обробити відразу кілька різних ділянок при монтажі. Важливо відзначити, що ДаВінчі вирішив & 8212; безкоштовна програма, повністю перекладена на російську мову. Їй може скористатися кожен бажаючий, проте будьте готові до того, що для професійної обробки відео доведеться витратити трохи часу на навчання.

Гідності:

 • Безкоштовний професійний відеоредактор;
 • Підтримка різних способів прискорення відео;
 • Можливість обробляти ролики групами.

Недоліки:

 • Не виявлено.

Качати ДаВінчі зважитися за допомогою ойгіяльного сайту

Sony Vegas Pro

Якщо ви хочете, щоб ми трохи поговорили про редак-тування відео, то напевно знаєте програму під назвою Sony Vegas Pro. Вона поширюється платно і по більшій мірі підходить професіоналам, які бажають отримати доступ до всіх функцій для монтажу роликів. Однак ви можете використовувати її пробну версію і вирішити, чи варто купувати її в майбутньому, якщо крім прискорення доріжки думаєте зайнятися і іншими процесами, пов'язаними з монтажем. Що стосується ненавмисного видалення, то видалити це в Sony Vegas Pro можна як шляхом банальної зміни параметрів, так і шляхом додавання реклами для більшої гнучкої настройки.

Программы для ускорения видео-2

Про це більш детально розказано в окремому матеріалі на нашому сайті. Він дозволяє розібратися в заповненні даннойзадачі і наочно ознайомитися з додатком дій в Sony Vegas Pro. Зверніть увагу саме на всі три способи, адже кожен з них може виявитися корисним в абсолютно різних ситуаціях.

Детальніше: як сфотографувати або захопити відео в Sony Vegas

Якщо говорити про інші функції, з ними все не так просто: багато дій здійснюються досить проблематично і вимагають навичок. Іноді бажаного результату зовсім не вдається досягти, наприклад, коли мова йде про Реверсі тільки певного фрагмента доріжки без розбивання її на кілька частин і склейок. Просто якщо ви хочете отримати доступ до інформації про Sony Vegas Pro &8212;, то це не має значення.

Гідності:

 • Підтримка різних методів прискорення;
 • Підходить для всіх етапів монтажу.

Недоліки:

 • Платне розповсюдження;
 • Складність в освоєнні новачками.

Завантажити Sony Vegas Pro

Відеоредактор Movavi

Наступна програма з нізвідки взята під назвою Movavi Video Editor і призначена для любителів. У ній є основний набір інструментів і функцій, які можуть виявитися корисними при відеомонтажі, проте розширених налаштувань і якихось незвичайних ефектів ви не знайдете. Втім, це практично ніяк не відбивається на прискоренні доріжки, що нас в першу чергу і цікавить. На жаль, зміна через криву недоступна &8212; швидкість буде змінена по всій доріжці (лише якщо ви не розділите її на фрагменти та не відредагуєте кожну з них). Хоч така реалізація потрібна і не завжди, враховуйте даний недолік при своєму виборі відповідного рішення.

Программы для ускорения видео-3

Розширюється відеоредактор Movavi для простої у використанні моделі, тобто ви можете вільно завантажувати відео на комп'ютері і використовувати всі можливості, просто є ограни-чення в порівнянні з аналогічним видом, а такожбуде накладено водний знак. Використовуйте безкоштовну версію тільки для ознайомлення, а якщо софт виявиться корисним, подивіться ціни на офіційному сайті і вирішите, чи влаштовує така вартість Вас. Детально описувати процес прискорення не будемо, оскільки для цього достатньо тільки вибрати ролик, Відкрити параметри і пересунути повзунок на необхідне значення.

Гідності:

 • Підходить для початківців;
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • Наявність основних функція для монтажу.

Недоліки:

 • У безкоштовній версії є обмеження;
 • Мінімальний набір налаштувань швидкості.

Завантажити відеоредактор Movavi

Фільмора Wondershare

Розробники програми Wondershare Filmora позиціонують це програмне забезпечення як щось середнє між професійним рішенням для монтажу і аматорським софтом. Налаштувань досить велика кількість, включаючи різні ефекти і фільтри, що входять в базовий склад по. Перед тим, як поділитися фільмом "Чудо", можна використовувати безкоштовно, створивши обліковий запис на сайті і авторизувавшись після завантаження програми. Для прискорення ролика можна використовувати тільки пару функцій, пов'язаних зі швидкістю відтворення. Сюди відноситься прив'язка до ключового кадру: ви самостійно вибираєте точку закінчення ролика, а швидкість підлаштовується автоматично. Є і стандартний повзунок, що дозволяє вручну встановити відсоток прискорення на всю доріжку.

Программы для ускорения видео-4

Вище ми згадували про криву, яка додається і потрібна для плавної зміни швидкості шляхом додавання точок. На жаль, в програму Wondershare Filmora такої функції немає, тому для досягнення необхідного результату одну доріжку доведеться розбивати на фрагменти. У цьому випадку допоможе Груповий режим обробки, коли спочатку вибирається кілька різних доріжок, а потім одна настройка застосовується відразу до всіх них. Всі елементи інтерфейсу Filmora переведені на російську, тому плутанини з пунктами контекстних меню і в назвах інструментів виникнути не повинно. Натисніть кнопку нижче, щоб прочитати повний огляд на цей редактор відео.

Гідності:

 • Можна використовувати безкоштовно;
 • Не вимагає знань у сфері відеомонтажу;
 • Швидке налаштування швидкості відео.

Недоліки:

 • Немає кривих для плавного прискорення.

Завантажити фільм Wondershare Filmora

Студія Pinnacle

Pinnacle Studio &8212; не така відома професійна програма, як її головні конкуренти, але при цьому коштує значно дорожче. Відразу відзначимо, що ми не рекомендуємо використовувати даний софт, якщо ви зацікавлені виключно в прискоренні одного ролика і більше не хочете звертатися до відеоредакторів. Якщо ж зміна швидкості & 8212; тільки початкове завдання і далі належить зайнятися більш складними процесами монтажу роликів, звернути увагу на Pinnacle Studio варто. Головним мінусом є вибір постачальника, оскільки розробники продають ліцензії через посередників. З іншого боку це дозволить заощадити значну суму, якщо знайти хорошу знижку або іншу вигідну пропозицію.

Программы для ускорения видео-5

Втім, повернемося безпосередньо до прискорення ролика в Pinnacle Studio. Для цього достатньо викликати контекстне меню після додавання доріжки, знайти відповідний повзунок, покрутити його або змінити значення у відсотках самостійно. Інших методів настройки швидкості немає, що може стати недоліком для певних користувачів, зацікавлених в досягненні незвичайних ефектів за допомогою подібних маніпуляцій. Pinnacle Studio активно оновлюється, постійно виходять поліпшення і виправлення, тому цілком ймовірно, що в майбутньому, нововведення торкнутися і системи управління швидкістю, щоб у користувачів було більше варіацій настройки відтворення.

Гідності:

 • Підходить для професійного монтажу;
 • Вбудований набір ефектів і фільтрів.

Недоліки:

 • Поширюється платно без демоверсії;
 • Обмежені Налаштування прискорення роликів.

Завантажити Pinnacle Studio

Adobe Premiere Pro

На завершення розглянемо ще один професійний софт для монтування роликів з назвою Adobe Premiere Pro. Прискорення відео в ньому & 8212; досить просте завдання, проте труднощі можуть виникнути при більш просунутому монтажі роликів. Для отримання інформації про те, як змінюється швидкість відтворення в даній програмі, перейдіть за посиланням нижче і прочитайте матеріал від іншого нашого автора. У ньому детально розписаний кожен крок настройки і два доступних методу.

Детальніше: як уповільнити або прискорити відео в програмі Adobe Premiere Pro

Программы для ускорения видео-6

Безкоштовна версія Adobe Premiere Pro доступна для використання протягом тридцяти днів, чого цілком достатньо для зміни швидкості всіх ваших відео. Однак слід враховувати, що софт за замовчуванням задає свої параметри експорту, тому вам доведеться кожне відео налаштовувати окремо, вибираючи дозвіл і формат. Втім, в деяких випадках це навіть є плюсом, коли необхідно паралельно виконати конвертування або поміняти кодек. Що стосується інших функцій Adobe Premiere Pro, то їх дійсно багато і всі вони пов'язані з повноцінним відеомонтажем.

Гідності:

 • Професійний відеоредактор;
 • Зручні налаштування прискорення;
 • Підтримує одночасну обробку декількох доріжок.

Недоліки:

 • Платне розповсюдження.

Завантажити Adobe Premiere Pro

більше статей на цю тему: