Програми для створення логотипів

функції AAA Logo Canva Aphalina Designer Gravit Designer Inkscape
бібліотека готових шаблонів
бібліотека готових об'єктів
експорт у формат векторної графіки
експорт у графічному форматі
експорт у PDF
реєстрація не потрібна
можливість працювати в декількох вкладках
операційна система Windows Windows, macOS, Android, iOS Windows Windows, macOS, Linux Windows, macOS, Linux
мова Англійська Російська Англійська Російська Російська
Ліцензія умовно-безкоштовна умовно-безкоштовна умовно-безкоштовна умовно-безкоштовна безкоштовно

Розробляти свій перший логотип необов'язково відразу в програмах для роботи з векторною графікою. Існують і більш просте ПО, наприклад AAA Logo, в якому ви створите графічний знак свого бренду всього за кілька хвилин без спеціальних навичок і реєстрації. Тут доступні готові шаблони - кілька сотень варіантів, розділених на категорії, які можна редагувати, змінювати колір їх елементів і додавати нові. При цьому завжди є можливість почати новий проект, вибравши розмір зображення, фон і дозвіл.

Создание логотипа с помощью AAA Logo

Суть в тому, щоб взяти з вбудованої бібліотеки готові об'єкти і скласти зображення, яке ви бачите в якості логотипу. Панель зі стилями дозволить змінити колір, додати блиск, відображення і градієнт, а блок інструментів Повернути елементи, змінити їх пропорції, структуру логотипу, відтінок і насиченість кольору, а також застосувати додаткові ефекти до вже обраним стилям, наприклад тінь або світіння.

Зручна особливість AAA Logo – немонолітний інтерфейс, тому будь-яку його частину можна переміщати, зменшувати або збільшувати, якщо вони перекривають полотно. В процесі роботи обмежень не буде, але щоб зберегти готовий логотип або хоча б сам проект, доведеться купити ліцензію, разом з якою стануть доступні додаткові набори значків, форм і шаблонів.

Гідності:

 • Величезна бібліотека шаблонів, фігур та стилів;
 • Великий набір шрифтів;
 • Простота використання.

Недоліки:

 • Не підтримує російську мову;
 • Функція збереження тільки в платній версії.

Завантажити AAA Logo

Canva

Canva-простий дизайнерський інструмент для створення логотипів, відео, презентацій та інших графічних проектів. Раніше була тільки веб-версія, і, мабуть, вона всіх влаштовувала, тому настільний додаток вийшло точною копією сайту, що в першу чергу підтверджує ідентична Головна сторінка з компактною довідкою, областю з шаблонами і бічною панеллю, а також обов'язкові вимоги – підключення до мережі і реєстрація в системі.

Все, що вам може стати в нагоді, зберігається в бібліотеці Canva. Є як примітивні об'єкти на зразок фігур, сіток, стрілок і ліній, так і більш складна графіка – діаграми, рамки, значки, кольорові зображення та інше. Передбачено швидкий пошук потрібних елементів, а також можливість імпортувати свої медіафайли, які будуть зберігатися в спеціальному розділі, поки ви їх не видалите. Завдяки інтеграції зі сторонніми сервісами і додатками прямо в програмі можна генерувати QR-коди, додавати ролики з YouTube, аватарки з Bitmoji і багато іншого.

Окно программы Canva

Стилі в програмі-це набори з шести різних кольорів. Якщо ваш логотип включає в себе відразу кілька об'єктів, то кожен з них у випадковому порядку отримає який-небудь входить в цю палітру колір. Просто перемикайте стилі, поки не знайдете ідеальний для себе варіант. Текстовий редактор дозволяє змінювати параметри шрифту, по-різному виділяти символи, робити марковані списки, застосовувати ефекти і анімацію. Крім того, передбачені пресети для заголовків, підзаголовків і звичайного тексту, а також готові написи – поєднання різних шрифтів, які можна редагувати.

Створені проекти по дає можливість зберегти на комп'ютер у вигляді зображень, відео, PDF і SVG-файлів або відразу відправити по електронній пошті, викласти в хмарне сховище, опублікувати в соціальних мережах, а також в популярних відео - і фотосервісах. Canva можна користуватися безкоштовно, але PRO-версія дасть додаткові переваги – планувальник публікації дизайнів в певний час, можливість створювати фірмовий стиль свого бренду, Миттєве видалення фону зображень та інше.

Гідності:

 • Зручний інтерфейс;
 • Можливість працювати над проектом в команді;
 • Великий набір шаблонів для створення контенту різного типу.
 • Інтеграція з популярними сервісами;
 • Широкі можливості експорту файлу.

Недоліки:

 • Для використання вмісту потрібне підключення до Інтернету;
 • Необхідна реєстрація в системі;
 • Є платні функції.

Завантажте Canva з офіційного веб-сайту

Aphalina Designer

Aphalina Designer – інструмент для векторного малювання, створений, за словами розробників, виключно для планшетів і комп'ютерів з Windows 10. Він оптимізований для роботи зі стилусом і сенсорним екраном, але ви навряд чи відчуєте дискомфорт при використанні клавіатури і мишки. Головна особливість-легкий інтерфейс, який не буде відволікати вас від роботи, так як панелі з інструментами, меню і настройками приховані в маленьких іконках.

Якщо в попередньому по була маса готових шаблонів, то Aphalina Designer пропонує проявити фантазію. Звичайно, кілька семплів тут знайдеться, але навряд чи їх буде достатньо. Є набір форм для додавання квадратів, прямокутників, шестерень, кілець, зірок та іншого, невеликий текстовий редактор, інструмент для малювання від руки, а також ряд додаткових опцій, щоб змінювати розміри об'єктів, повертати їх, виконувати заливку кольором, застосовувати ефекти та інше.

Окно программы Aphalina Designer

Aphalina Designer використовує технологію розпізнавання малюнків, так що якщо ви намалюєте стилусом замкнуту фігуру, програма, можливо, перетворить її в коло, квадрат або щось інше. Софт підтримує логічні операції, наприклад, коли два об'єкти перетинаються, ви зможете перетворити їх в нову фігуру або залишити тільки місце їх перетину. Тут запам'ятовується вся послідовність дій, але не можна подивитися їх історію, тому, щоб відкотитися назад або перейти вперед, доведеться кілька разів тиснути»скасувати" або " повторити» .

Програма підтримує експорт та імпорт логотипів у форматі SVG разом із усіма масками та ефектами. Крім цього, їх можна зберігати в якості зображень (PNG і JPEG), а також файлу з розширенням XAML, створеному Microsoft для програмування додатків. Правда, безкоштовна версія дає можливість зберегти проект лише в форматі Aphalina Designer, а все інше – тільки після покупки однієї з ліцензій.

Гідності:

 • Легкий і зручний інтерфейс;
 • Засіб розпізнавання малюнків;
 • Є інструменти для векторної графіки;
 • Необмежене число повторів і скасувань операцій.

Недоліки:

 • Функція експорту входить в платну ліцензію.

Завантажте Aphalina Designer з Магазину Microsoft

Gravit Designer

У Gravit Designer багато схожого з Canva – обов'язкове підключення до мережі, реєстрація аккаунта, однаковий інтерфейс браузерної і настільної версії, але є і свої особливості. Крім бібліотеки готового контенту, передбачений графічний редактор, що дозволяє креслити лінії, фігури, контури правильної і довільної форми, а також малювати від руки і застосовувати ефекти. Є широкі можливості для роботи з текстом і кольором, який тут застосовується відразу до декількох властивостей об'єкта – заливці, кордонів і ефектів.

Разработка логотипа в Gravit Designer

Допоміжні інструменти можуть значно спростити створення логотипів. Функція прив'язки забезпечує вирівнювання об'єктів при наближенні одного до іншого, інструмент " ніж» швидко розрізає векторні фігури на частини, а угруповання об'єднує кілька елементів в єдиний об'єкт. Програма пам'ятає історію ваших дій, тому в будь-який момент ви зможете відкрити їх список і швидко повернутися на певний етап, а якщо раптово пропаде інтернет, то Gravit Designer на п'ять хвилин перейде в автономний режим, щоб дати можливість спокійно зберегти проект.

Програмне забезпечення дозволяє імпортувати растрові і векторний файли, а також файли графічних редакторів Sketch і Adobe Illustrator . Зберігає логотипи у форматах SVG, PDF, PNG і JPEG, причому експортує не тільки цілі проекти, а окремо шари, об'єкти, групи і фрагменти дизайну. Повна версія Gravit Designer поширюється за річною підпискою, але її необов'язково оформляти, якщо вас не цікавлять такі функції, як експорт з розширеними параметрами, робота в автономному режимі, доступ до історії операцій та інше.

Гідності:

 • Можливість зберігати файли в хмарі Gravit;
 • Розширений список скасування операцій;
 • Бібліотека форм, ілюстрацій та значків;
 • Підтримка мультивкладочного режиму;
 • Простота використання.

Недоліки:

 • Є платні опції;
 • Потрібне підключення до Інтернету;
 • Обов'язкова реєстрація.

Завантажте Gravit Designer з офіційного веб-сайту

Inkscape

Inkscape-потужне і безкоштовне ПО для роботи з векторною графікою, яке включає в себе інструменти і можливості своїх дорогих аналогів-Adobe Illustrator, CorelDRAW та ін.незважаючи на широку функціональність, воно досить просте у використанні, тому підійде як новачкам, так і професіоналам галузі. Софт підтримує імпорт SVG-проектів, тому Ви зможете доопрацювати тут логотип, розпочатий в іншій програмі, а що стосується експорту, то основний формат PNG, але в діалоговому вікні " Зберегти» можна вибрати SVG, PDF, HTML, EPS та інші типи файлів.

У вашому розпорядженні ряд інструментів для малювання геометричних фігур, об'єктів вільної форми, кривих Безьє, контурів та субконтурів. Доступні розширені логічні операції для комбінації двох і більше об'єктів, а також технології каліграфії, інтерполяції і багато інших можливостей. Якщо у вас є ескіз логотипу, зможете завантажити його у вигляді растрової картинки і спробувати перетворити в векторний формат, а для швидкого розмноження одного і того ж елемента передбачений розпилювальний інструмент з трьома режимами роботи.

Создание логотипа с помощью Inkscape

Вдосконалена система створення тексту стане в нагоді, якщо логотип повністю або частково складається з символів. Крім виконання базових операцій, ви легко проставите надрядкові і підрядкові індекси, а також зможете застосувати спеціальні ефекти, наприклад, якщо потрібно, щоб деякі букви були зміщені вгору, вниз або повернені під певним кутом. Є швидка зміна орієнтації тексту-вертикальне і горизонтальне положення, інструмент перевірки орфографії, опція автоматичного розподілу написи уздовж довільної траєкторії або всередині фігури і багато іншого.

Передбачено більше сотні фільтрів і набір ефектів для контурних об'єктів. Крім того, Inkscape – програма з відкритим вихідним кодом, тому вам буде доступна велика колекція модулів і плагінів, розроблених користувальницьким співтовариством. Можна було запропонувати що-небудь схоже на попередній софт, але вибір припав на Inkscape, адже її можливості практично не обмежені. Звичайно, чимось вона складніше, але якщо зацікавить вас, то розібратися в ній допоможе колекція підручників в довідці, які досить непогано переведені на російську мову і відкриваються прямо в інтерфейсі, даючи можливість відразу практикуватися. А якщо уважно вивчити керівництво до ПО, в якому, до речі, є приклади створення логотипів, справа піде набагато швидше.

Гідності:

 • Безкоштовна ліцензія;
 • Відкритий код;
 • Потужний редактор;
 • Широка функціональність;
 • Вбудовані навчальні посібники російською мовою.

Недоліки:

 • Не виявлено.

Завантажити Inkscape

більше статей на цю тему: