Додатки для перегляду гостей ВКонтакте

Важлива інформація

Відзначимо, що не існує спеціальних десктопних програм або мобільних додатків для перегляду гостей ВКонтакте, а якщо вам вдасться знайти таке і після установки буде запропоновано авторизуватися, ввівши електронну пошту або номер телефону і пароль від VK, ні в якому разі не робіть цього. Існує велика ймовірність того, що так ви самостійно передасте авторизаційні дані в руки зловмисникам і вони без будь-яких проблем зможуть скористатися аккаунтом.

Наступне важливе зауваження &8212; робота алгоритмів ВКонтакте. На відміну від сайту Однокласники розробники не надають вбудованих інструментів для перегляду гостей і ніяким чином не повідомляють про те, що взагалі ведеться стеження за подібною активністю. Описані далі додатки, доступні у відповідному розділі VK, працюють за принципом перегляду взаємодії з іншими користувачами. Наприклад, хтось відповів на ваш коментар, поставив лайк або поділився записом. Тоді користувач зі стовідсотковою ймовірністю відображається в списку відвідувачів, хоча за фактом міг і не переглядати сторінку. Вирішувати вам, чи варто довіряти таким інструментам і, тим більше, купувати спеціальні послуги для перегляду &171;прихованих гостей&187;.

Ваші гості та шанувальники

Розглянемо найпопулярніше додаток &8212; ваші гості і шанувальники. Воно оснащене основними функціями для соціальної взаємодії, які за замовчуванням відсутні ВКонтакте. Головна особливість & 8212; показ ваших гостей. Як вже було сказано вище, в списку відображаються тільки ті користувачі, з якими пов'язана певна активність, і показуються дні, коли вона проявлялася. Ви можете відкрити профіль людини або перейти до перегляду її відвідувачів, якщо придбаєте преміум-підписку. До речі, ця преміум-підписка і відкриває доступ до інших інструментів.

Использование приложения Ваши гости и поклонники для просмотра гостей ВКонтакте

Подивіться на верхню панель, де відображаються всі інструменти програми ваші гості та шанувальники. Дізнайтеся, хто найбільше сподобався вам або відповів на коментарі, коли друзі були додані або видалені. В інших категоріях можливий перегляд статистики лайків та іншої активності на сторінці.

Дополнительные функции приложения Ваши гости и поклонники для просмотра гостей ВКонтакте

Функція &171; визнання & 187; з'явилася зовсім недавно і дозволяє відзначити користувача як &171; Друг & 187; або & 171; Люблю & 187; . Він отримає повідомлення і запис опублікується на його сторінці, якщо розміщення подібного контенту підтримується настройками приватності. Практично все в ваші гості і шанувальники доступно за підпискою, що і є його головним недоліком.

Перейти до додатка ваші гості і шанувальники у ВКонтакте

Мої гості

Наступне додаток з назвою Мої гості наділене всіма необхідними інструментами для перегляду активності особистої сторінки. З його допомогою ви можете дізнатися, хто і як часто відвідує профіль, чи залишає коментарі, ставить лайки або виконує інші дії. Історія ведеться з тієї дати, як була створений ваш аккаунт, тому в списку іноді знаходяться і ті користувачі, з якими ви вже давно не спілкуєтеся, але найчастіше це трапляється в тих ситуаціях, коли активності на сторінці недостатньо для перекриття новими відвідувачами старого списку. Якщо придбати PRO-аккаунт, на вкладці з гостями з'явиться трохи більше інформації, але і стандартної функціональності цілком вистачає для отримання основних відомостей.

Использование приложения Мои гости для просмотра гостей ВКонтакте

Друга, але не незначна вкладка &8212; & 171; шанувальники&187; , де виводиться топ ваших друзів або інших користувачів, з якими ви взаємодіяли найчастіше. Сюди відносяться проставлені лайки, репости, відповіді на коментарі та інші види активності в даній соціальній мережі.

Дополнительные функции приложения Мои гости для просмотра гостей ВКонтакте

Розподілити топ можна за тиждень, місяць або весь час. На завершення пропонуємо звернути увагу на функцію & 171; спіймати більше гостей&187; . Вона не завжди працює так, як цього хотілося б, але все ж показує набагато більше користувачів, які теоретично могли відвідати ваш профіль.

Перейти до додатка мої гості у ВКонтакте

Мої друзі (зв'язки, гості)

Додаток Мої друзі (зв'язки, гості) мало чим відрізняється від попередніх рішень і показує практично такий же набір інформації. На домашній сторінці ви можете переглянути останні відвідування за один день, тиждень або місяць, перемикаючись між вкладками. Під ім'ям користувача знаходиться інформація про те, коли він останній раз заходив на вашу сторінку. Як і попередні Додатки, це теж має похибки і не завжди показує достовірну інформацію, проте її цілком достатньо, щоб оцінити останню активність. Вище відображаються три різних кола: & 171; всі&187; , & 171; Чоловіки&187; і &171; жінки&187; . У них відображається список всіх ваших відвідувачів за категоріями.

Использование приложения Мои друзья (связи, гости) для просмотра гостей ВКонтакте

Переключіться на & 171; симпатії & 187; або &171;мої зв'язки & 187; , щоб дізнатися, хто з друзів найчастіше залишав лайки, писав коментарі або ділився вашими записами. На жаль, точну інформацію Мої друзі (зв'язку, гості) не показує, а виводить на екран тільки список найактивніших користувачів.

Дополнительные функции приложения Мои друзья (связи, гости) для просмотра гостей ВКонтакте

Деякими функціями в цьому додатку можна користуватися тільки платно. Vip-статус набувається за голоси або методом прямого поповнення гаманця. Додатково підтримується система внутрішньої валюти, а одержувані монети можна витрачати на складання аналізу друзів або ведення анкети про інших учасників програми.

Перейти до додатка Мої друзі (зв'язку, гості) у ВКонтакте

Мої гості твої Лайки Розкрутка

Назва програми мої гості твої Лайки Розкрутка вже передає його суть, а новою функцією для багатьох користувачів якраз є розкрутка. Якщо в попередніх рішеннях такої можливості не було, то в цьому додатку вона є однією з основних.

Для початку поговоримо про стандартну функціональність &8212; перегляді відвідувачів. Зробити це можна на вкладці & 171; останні гості&187; або &171;Топ 15 гостей&187; . Дізнатися іншу інформацію про свою сторінку допоможе вкладка & 171; Аналітика сторінки&187; , де виводяться відомості не тільки про відвідування, а й про лайки, репости, коментарі та друзів.

Использование приложения Мои гости Твои Лайки Раскрутка для просмотра гостей ВКонтакте

VIP-статус купується за голоси і дозволяє використовувати платні функції, куди відноситься і розкрутка. Інші користувачі будуть бачити ваш профіль на панелі з вкладками, зможуть перейти в нього, якщо ваша особистість їх зацікавила. Це сумнівний засіб підняття активності, але все ж має невеликий відсоток ефективності. Додатково відзначимо можливість подивитися, кому ставлять лайки друзі і перевірити їх на предмет виконання інших дій і зв'язків з користувачами соціальної мережі.

Перейти до додатка мої гості твої Лайки Розкрутка у Вконтакте

Я шпигун

Останнє на сьогодні додаток &8212; Я шпигун &8212; зібрало в собі приблизно такий же набір інструментів для аналізу профілю ВКонтакте, як і описані вище варіанти. Після запуску ви відразу ж опинитеся в розділі&171; гості & 187; , де можна подивитися, хто і коли заходив на вашу сторінку. Як і всі інші програми, це не завжди працює коректно, тому деякі зіткнуться з тим, що в списку не буде жодного облікового запису.

Использование приложения Я шпион для просмотра гостей ВКонтакте

Я шпигун підходить і для піару, а то, як проводиться розкрутка аккаунта, ви бачите на попередньому скріншоті. Додаток генерує рядок з аватарками користувачів і виводить їх в Головне меню, а всі бажаючі можуть перейти на сторінку і почати діалог. Даний інструмент підходить і для спілкування з іншими учасниками, що дозволяє завести нові знайомства. На завершення відзначимо функцію &171;хто пішов у відставку?!&187; , яка показує, хто виключив вас зі списку друзів за недавній час.

Перейти до додатка запустити додаток я шпигун у ВКонтакте

Детальну інформацію про те, як відбувається перегляд відвідувачів профілю ВКонтакте за допомогою одного з описаних раніше додатків, ви знайдете в іншій статті на нашому сайті, перейшовши за наступним посиланням.

Детальніше: як подивитися гостей у ВКонтакте

більше статей на цю тему: