Додатки для заняття спортом

Далі мова піде саме про комплексних додатках, що дозволяють скласти програму тренувань і спрямованих на всі групи м'язів. Якщо ж ви шукаєте софт, який підійде виключно для бігу, радимо ознайомитися зі списком відповідних рішень в іншому нашому огляді за посиланням нижче.

Читайте також: додатки для бігу на Андроїд

Sworkit

Sworkit являє собою комплексне додаток, в якому зібрано величезну кількість різновидів тренувань з деталізованими відеоуроками. Від користувача потрібно тільки вибрати один з видів тренування або конкретну вправу, яке він хоче виконати, після чого встановлюється час заняття і запускається сам процес. Повторюйте всі дії за тренером з відео, щоб не просто виконати вправу, а зробити це правильно. Sworkit не змушує переробляти свій розклад і точно слідувати кожному заняттю. Додаток підлаштовується під Користувача, а людина сама вибирає кількість і тривалість тренувань.

Использование мобильного приложения Sworkit для занятия спортом

Що стосується безпосередньо вправ, то вони тут розділені за категоріями. Наприклад, любителі йоги знайдуть для себе безліч різних занять, що відноситься і до силових тренувань, і кардіо, і звичайної розтяжці. Розробники Sworkit зробили так, щоб вправи з кожного тренування комбінувалися для максимальної ефективності навантажень. При цьому вам не доведеться купувати додаткове обладнання або ходити в зал, адже все можна виконати в домашніх умовах. Поширюється Sworkit на платній основі, тому початківцям ми радимо завантажити пробну версію терміном на тиждень і перевірити, чи підходить це додаток для постійного використання.

Завантажте Sworkit з Google Play Market
завантажте Sworkit з App Store

7 Хвилин Вправа

Існує відома методика загальних фізичних тренувань, що має на увазі заняття протягом семи хвилин. Додаток під назвою 7 хвилин дозволяє сформувати комплекс таких занять і кожен день міняти його, дотримуючись інструкцій від розробників. Ви самостійно вибираєте один з типів тренувань, наприклад, це можуть бути класичні вправи або прописана структура на цілий місяць. Потім по готовності залишається тільки запустити урок і виконувати те, що відображається на екрані смартфона або планшета. Відповідно, все тренування займе всього сім хвилин, після чого можна йти займатися своїми справами.

Использование мобильного приложения 7 Минут Упражнение для занятия спортом

Завдяки вбудованим в 7 хвилин вправа опцій ви можете відстежувати свої показники і вести календар занять, який покаже, яких успіхів ви досягли і коли пропустили уроки. Кожна вправа в цьому додатку супроводжується текстової складової, ілюстраціями, а також присутній коротке відео, для запуску якого потрібно натиснути по відповідній кнопці. Перемикайтеся між вкладками програми для переходу до іншого комплексу, наприклад, щоб тренувати тільки певну групу м'язів. Скачайте 7 хвилин вправу вже зараз і перевірте результати через місяць, вибравши відповідні уроки і слідуючи наданим розкладом.

Завантажити 7 хвилин вправа з Google Play Market
Завантажити 7 хвилин вправа з App Store

JEFIT

JEFIT &8212; додаток, який підійде як початківцям спортсменам, так і досвідченим відвідувачам гойдалок. У цьому рішенні користувач знайде для себе комплекс вправ під певні ситуації. Наприклад, можна зайнятися тренуванням вдома без допоміжного обладнання або ж вибрати заняття в залі, використовуючи штанги, гантелі та інші інструменти. Після вибору відповідної структури користувач відразу ж може ознайомитися з усім списком присутніх вправ. Кожне з них супроводжується тематичною картинкою, текстом і пояснювальним відео від професіоналів, яке допоможе виконувати вправу правильно.

Использование приложения JEFIT для занятия спортом

Ви самостійно задаєте час тренування, а також складаєте список тих вправ, які хочете виконати саме зараз. JEFIT буде засікати час і кількість підходів, що дозволить зібрати велику статистику і вивести графік за місяць або будь-який інший період. При виборі занять звертайте увагу і на вкладку &171;Exercises&187;. У ній ви знайдете фільтр по групах м'язів і зможете підібрати відповідні вправи. Поширюється JEFIT безкоштовно, але, на жаль, в програмі відсутня Російська мова, тому розбиратися з текстовими інструкціями доведеться англійською.

Завантажити JEFIT з Google Play Market
завантажити JEFIT з App Store

Профіт

Профіт дозволяє заздалегідь підібрати систему тренувань, відштовхуючись від особистої мети, після чого залишається перейти до виконання завдань, підлаштувавши під себе оптимальний графік. Наприклад, можна вибрати максимально ефективний комплекс, який триватиме 28 днів, дозволить позбавитися від зайвої ваги і набрати м'язову масу. При цьому важливо правильно виконувати кожну вправу в певній послідовності, в чому допоможуть розібратися присутні в додатку інструкції. Використовуйте вбудований трекер, щоб забивати результати і переглядати статистику, розуміючи, яких змін вдалося досягти під час виконання занять.

Использование приложения ПроФит для занятия спортом

Цей додаток дозволяє зосередитися на домашніх тренуваннях, не застосовуючи додаткового обладнання, або ж включати ті вправи, для виконання яких доведеться записатися в зал або купити собі кілька інструментів. Якщо у вас вже є досвід в спортивних навантаженнях або тренер підібрав вам індивідуальні тренування, через Профіт ви можете скласти власну програму, сформувавши її з присутньої бази вправ. Почати використання Профіт можна безкоштовно, для чого потрібно просто перейти за посиланням нижче і встановити додаток на свій мобільний пристрій.

Завантажити Профіт з Google Play Market
завантажити Профіт з App Store

Adidas Training

Додаток adidas Training теж дозволяє скласти план тренувань самостійно або вибрати одну з присутніх програм. У їх створенні брали участь професіонали, тому всі вправи ретельно збудовані, а також підібраний оптимальний графік занять. Однак нічого не заважає вам створити свою програму, включивши в неї тільки необхідні вправи і вибравши зручний час. Налаштовується і тривалість, оскільки в adidas Training є курси тривалістю як 7 хвилин, так і всі 45.

Использование мобильного приложения adidas Training для занятия спортом

Просунутий конструктор тренувань допоможе визначитися, які групи м'язів задіяні сьогодні і яке навантаження на них буде надана. Вправ в adidas Training присутній більше 180, а також для кожного з них підібрані відповідні інструкції, щоб користувач не порушував правил виконання. Слідкуйте за своїм прогресом в окремій вкладці, переглядаючи статистику за будь-який період часу. В adidas Training присутня вкладка з новинами, де відображаються добірки правильного харчування, поради та інша цікава інформація, що відноситься до спорту.

Завантажити adidas Training з Google Play Market
завантажити adidas Training з App Store

Seven

Seven &8212; ще одна програма, спрямована на щоденні швидкі тренування, які триватимуть лише сім хвилин. Користувачеві потрібно лише по готовності запустити сам процес і слідувати інструкціям, виконуючи вправу певний час або повторюючи його встановлену кількість разів. Що стосується програми, то в Seven, як і в більшості інших додатків, її можна сконструювати самостійно, якщо є знання в цій області.

Использование мобильного приложения Seven для занятия спортом

Додаткової мотивації для проведення регулярних тренувань додасть вбудована в Seven система нагород, а також велике співтовариство, що складається з інших користувачів. Отримуйте внутрішньоігрові бонуси за різні досягнення, а їх будуть бачити інші учасники спільноти. Ви теж зможете стежити за їх активністю, спілкуватися і дізнаватися загальну статистику. Seven & 8212; одне з кращих додатків для щоденних тренувань, які допоможуть тримати себе в тонусі. Перейдіть за посиланням нижче, щоб ознайомитися з ним більш детально і приступити до свого першого заняття.

Завантажити Seven з Google Play Market
завантажити Seven з App Store

На завершення відзначимо, що існують спеціальні програми, що дозволяють підрахувати калорії. Під час щоденних навантажень, наприклад, для схуднення або набору м'язової маси важливо стежити за своїм харчуванням, тому такі інструменти точно виявляться корисними. Натисніть по наступному заголовку, щоб ознайомитися зі списком подібного ПО.

Детальніше: програми для підрахунку калорій на пристроях Android

більше статей на цю тему: