Програми для видалення стандартних програм у Windows

Уточнимо, що далеко не всі програми, представлені в сьогоднішньому матеріалі, здатні видалити абсолютно кожен додаток операційної системи, особливо це стосується останньої її версії. Враховуйте це при ознайомленні з наступним списком.

IObit Uninstaller

IObit Uninstaller &8212; безкоштовне програмне забезпечення, коректно функціонує у всіх останніх версіях ОС сімейства Віндовс. Софт хороший тим, що автоматично визначає останні видалення, які були зроблені вручну користувачем, і пропонує Очистити залишилися файли, зробивши сканування папок і ключів реєстру. Цей же процес ви можете запустити самостійно через IObit Uninstaller, вибравши мета для деінсталяції. Процес займе буквально кілька хвилин, а по завершенні ви отримаєте ту ж саму пропозицію про очищення залишкових файлів. Після на екрані відобразиться інформація з підсумковою статистикою, де можна переглянути, які об'єкти були прибрані і скільки місця на жорсткому диску в результаті звільнилося.

Использование программы IObit Uninstaller для удаления стандартных программ Windows

Реалізована функція сортування, тому на пошуки необхідного для деінсталяції додатки не буде витрачено багато часу. Власникам Віндовс 10 варто заглянути в розділ &171;Програми Windows&187; . Тут розташовуються всі об'єкти, які були встановлені через офіційний магазин Microsoft Store. Їх видалення проводиться точно таким же способом, як це робиться з усіма іншими програмами. Поширюється IObit Uninstaller безкоштовно, а інтерфейс повністю переведений на російську мову, тому навіть початківець користувач зрозуміє принцип взаємодії з інтерфейсом.

Завантажити IObit Uninstaller

CCleaner

CCleaner працює приблизно за таким же принципом, але в цьому рішенні розробники зробили ухил на стабілізацію роботи системи, а дії з програмним забезпеченням виробляються через одне невелике меню. Всі елементи там розташовані у вигляді списку, а ви можете сортувати його і знаходити необхідні додатки за назвами, датою установки або, наприклад, версії. CCleaner захоплює все те ПО, яке відображається в стандартному розділі & 171; Додатки&187; , однак іноді показує і об'єкти, чиє видалення не було доведено до кінця при використанні системних інструментів. Вам потрібно лише вибрати мету і натиснути на кнопку &171;видалення&187; , щоб запустити цю операцію.

Использование программы CCleaner для удаления стандартных приложений Windows

Інша функціональність розглянутого програмного забезпечення зосереджена на очищенні операційної системи від сміття, що оптимізує її роботу і підвищує швидкодію. Якщо ви давно шукали універсальне рішення, яке допоможе підтримувати ОС в нормальному стані, звернути увагу на CCleaner точно варто. Це по безкоштовне і доступно для скачування на офіційному сайті.

Завантажити CCleaner

Uninstall Tool

Назва програми Uninstall Tool вже говорить сама за себе — її основне завдання полягає у видаленні програм, що знаходяться на комп'ютері. При цьому вона очищає і реєстр від непотрібних ключів після деінсталяції. На жаль, далеко не всі стандартні додатки Windows 10 відображаються в списку, проте велика їх частина присутня, що робить можливим швидке видалення з очищенням залишкових файлів.

Использование Uninstall Tool для удаления системных программ Windows

Якщо ви поставили собі за мету позбутися відразу від декількох додатків, виділіть їх, а потім зробіть пакетну деінсталяцію. З додаткових опцій відзначимо повторну інсталяцію ПО з відстеженням всіх файлів. Так ви зрозумієте, куди встановлюються певні об'єкти, щоб в майбутньому знати їх розташування, наприклад, коли буде потрібно знову видалити будь-яку Програму повністю.

Завантажити Uninstall Tool

Revo Uninstaller

Revo Uninstaller — одне з найвідоміших тематичних рішень, ефективно справляється з поставленим завданням. У його функціональність входять основні опції, які можуть стати в нагоді для деінсталяції софта, включаючи і стандартні додатки операційної системи. Очищення слідів відбувається в автоматичному режимі, тому не турбуйтеся про те, що по завершенні деінсталяції на комп'ютері залишаться будь-які файли, пов'язані з цільовим ПЗ. При початку видалення постає питання про вибір одного з чотирьох типів видалення. Там же присутні і опису цих режимів, тому розібратися з цим завданням буде легко.

Использование программы Revo Uninstaller для удаления стандартных программ Windows

Додатково в Revo Uninstaller є функції, які оптимізують роботу комп'ютера, очищаючи його від сміття і тимчасових файлів, що стосується і браузерів. Наприклад, ви можете швидко стерти куки і кеш обраного веб-оглядача. У цьому Софті є один цікавий інструмент під назвою &171;режим мисливця&187; . Він дозволяє помістити приціл на робочий стіл і шляхом вибору ярлика відразу переходити до видалення пов'язаної з ним програми, що особливо актуально, якщо та відсутня в списку доступних для деінсталяції. Revo Uninstaller повністю переведена на російську мову і безкоштовна, що є величезною перевагою даного софта над іншими.

Завантажити Revo Uninstaller

Окремо хотілося б розповісти про інший матеріал на нашому сайті, який ви знайдете, перейшовши за посиланням нижче. Там знаходиться наочне керівництво по взаємодії з Revo Uninstaller, яке може стати в нагоді зовсім початківцям користувачам при першому ознайомленні з додатками подібного роду. Якщо вас зацікавила ця тема, прочитайте цю статтю, щоб більш розібратися у виконанні поставленого завдання.

Читайте також: Як користуватися Revo Uninstaller

Total Uninstall

Total Uninstall — ще одна стандартна програма, що володіє вже звичним набором можливостей, заточених під видалення різного софта на комп'ютері як в одиночному режимі, так і пакетному. Інтерфейс по зроблений таким чином, що ви в лівій панелі вибираєте мета, а праворуч дізнаєтеся основну інформацію про неї: пов'язані папки, розташування всіх компонентів і дату інсталяції. Подібне допоможе відстежити всі шляхи Додатки і зайнятися самостійною очищенням системи, якщо це не хочеться робити через Total Uninstall.

Использование программы Total Uninstall для удаления стандартных приложений Windows

З додаткових опцій, присутніх в розглянутому рішенні, можна відзначити тільки вбудований Менеджер автозавантаження. Через нього проглядаються всі об'єкти, які додані в автозапуск і стартують при вході в операційну систему. Їх відключення або активація відбувається шляхом проставляння галочок навпроти відповідних пунктів. Розповсюджується Total Uninstall платно, а на офіційному сайті для ознайомлення доступна безкоштовна 30-денна пробна версія. Перед покупкою ми рекомендуємо завантажити саме її, щоб зрозуміти, чи підходить вам це рішення.

Завантажити Total Uninstall

Soft Organizer

Наступний інструмент під назвою Soft Organizer теж надає основний набір опцій, необхідних для деінсталяції більшості програм. Тут цілі прогружаются у вигляді списку, в якому відображається набір відомостей про програму: його Розробник, дата установки, відсоток вилучень з боку користувачів. Виберіть одну або кілька програм, щоб перейти до її повної деінсталяції, що відноситься і до стандартних рішень від Microsoft.

Использование программы Soft Organizer для удаления стандартных приложений Windows

В майбутньому можна встановлювати будь-яке ПЗ за допомогою Soft Organizer. Інструмент буде відстежувати шляхи інсталяції і зберігати інформацію про них. Це дозволить в будь-який момент відшукати всі файли, пов'язані з софтом, і, наприклад, видалити їх або зробити будь-які інші дії. У розглянутому забезпеченні є лише одна додаткова і відмінна функція. Вона заточена на пошук оновлень через Інтернет, проте не завжди функціонує справно. Soft Organizer-платна програма, тому перед придбанням обов'язково скачайте пробну версію для ознайомлення.

Завантажити Soft Organizer

Absolute Uninstaller

Absolute Uninstaller нічим не виділяється серед інших представників подібного софта, проте все ж може зацікавити деяких користувачів. Якщо від такого додатка вам потрібно тільки коректне виконання своїх функцій, звернути увагу на це точно варто. Однак враховуйте: Absolute Uninstaller не завжди виявляє всі стандартні додатки Майкрософт, що пов'язано зі специфічним алгоритмом роботи програми. Через це дане ПЗ не підійде для деінсталяції в деяких ситуаціях.

Использование программы Absolute Uninstaller для удаления стандартных приложений Windows

Єдина унікальна опція, присутня в Absolute Uninstaller, — відновлення видалених додатків через відкат змін. Це допоможе повернути вам програму на комп'ютер, якщо та була випадково видалена або після деінсталяції почали спостерігатися проблеми з функціонуванням операційної системи. У цьому по присутня російська Мова інтерфейсу, тому при ознайомленні з інтерфейсом труднощів не буде.

Завантажити Absolute Uninstaller

Ashampoo Uninstaller

Ashampoo Uninstaller знаходиться на останньому місці нашого сьогоднішнього матеріалу через те, що програма не завжди справляється зі своїм основним призначенням і не може повністю очистити систему від залишкових файлів програми. Однак якщо ви зацікавилися видаленням стандартних утиліт, наявних в Windows 10, з цим не повинно виникнути ніяких проблем.

Использование программы Ashampoo Uninstaller для удаления стандартных приложений Windows

Перевіряти Ashampoo Uninstaller на коректність функціонування потрібно обов'язково, адже софт платний. На жаль, після покупки практично неможливо повернути гроші за ПЗ, тому буде прикро, якщо з його допомогою не вийде видалити цікавлять додатки. В іншій статті на нашому сайті за посиланням нижче ознайомтеся з допоміжними опціями, присутніми в Ashampoo Uninstaller.

Завантажити Ashampoo Uninstaller

більше статей на цю тему: