Програми для зміни голосу при дзвінку

Іноді, з тих чи інших причин, може виникнути необхідність змінити свій голос для дзвінка, щоб співрозмовник не зміг вас впізнати. Зробити це допоможуть спеціальні програми для Android і iOS, які ми і розглянемо далі.

Android

У Google Play Маркеті можна знайти безліч додатків, що дозволяють змінити голос користувача. Деякі з них можуть обробляти тільки диктофонні записи і не працюють в реальному часі (під час виклику). Ті ж, що пропонують таку можливість, вимагають оформлення платної підписки.

FunCalls &8212; Voice Changer & Call Recording

Почнемо з досить забавного додатка FunCalls, що дозволяє дзвонити зі зміною голосу на будь-які номери світу. Звукові ефекти застосовуються як під час виклику, так і при записі на диктофон. Самі дзвінки теж зберігаються в окремий файл, щоб можна було поділитися ними в подальшому. Передбачено п'ять варіантів зміни голосу: &171;Гелій&187; , & 171; Смішний & 187; , & 171; людина & 187; , &171; страшний & 187; , &171; звичайний & 187; . Кожен з них має власну частотою і тембром, а міняти їх можна безпосередньо під час бесіди.

Интерфейс приложения FunCalls — Voice Changer & Call Recording на Android

Слід виділити наявність додаткових звукових ефектів, що накладаються поверх голосу. Серед них собачий гавкіт, котяче нявкання, пуки і т.д. підтримуються виклики на стаціонарні і мобільні телефони близько 150 країн світу. Не можна не розповісти про двох головних недоліках: по-перше, програма не переведено на російську мову і може викликати труднощі у початківців користувачів, а по-друге, безкоштовно доступний тільки один дзвінок. За кожний наступний доведеться платити за фіксованим тарифом, вказаним в FunCalls.

Завантажити Funcalls & 8212; Voice Changer & Call Recording з Google Play Маркета

Модулятор голосу

Наступний додаток має більш скромну функціональність, оскільки не дозволяє змінювати голос у режимі реального часу. Орієнтоване воно на аудіозаписи і їх обробку, проте ніхто не забороняє використовувати отримані звуки під час розмови в подальшому. Головне меню містить чотири розділи: & 171; записати аудіо&187; , &171;відкрити аудіо&187; , &171; збереження запису & 187; і & 171; більше&187; . Таким чином, спочатку користувач записує звичайний голос, після чого накладає звукові ефекти, яких може бути кілька штук, і зберігає отриманий файл на телефон. Доступні такі голосові режими: робот, бурундук, дитина, Старий, Марсіанин, хор, бджола, іноземець, нервовий, п'яний, під водою та ін.

Интерфейс приложения Модулятор голоса на Android

Варто відзначити, що обробити за допомогою Модулятора голосу можна не тільки записи з диктофона, але і будь-які інші звукові файли, наприклад, музичні композиції. Кожен отриманий аудіофайл наділяється метаданими: вказується ім'я, дата створення, назва застосованих ефектів, місце зберігання в пам'яті телефону, а також розмір і тривалість. Додаток безкоштовно і не має на увазі вбудованих покупок, проте в ньому демонструється реклама.

Завантажити Модулятора голосу з Google Play Маркета

MagicCall – Voice Changer App

Виходячи з відгуків в Play Маркеті, MagicCall є дещо сумнівним рішенням, проте все одно дозволяє змінити голос при дзвінку. Головна претензія користувачів полягає в дорогій підписці, необхідної для здійснення викликів. Відразу після реєстрації ви отримуєте безкоштовні кредити, щоб випробувати додаток, проте в подальшому доведеться платити гроші. Присутні голоси дівчини, чоловіка, героя мультфільму, дитини, президента, деяких знаменитостей тощо. Як і у випадку з FunCalls, є й інші звуки, які можна накладати поверх голосу: бавовна, поцілунок, сміх і ін.

Интерфейс приложения MagicCall – Voice Changer App на Android

У додатку діє партнерська програма, що дозволяє безкоштовно користуватися ним в тому випадку, якщо ви приводите друзів. Переклад на російську мову не передбачений. MagicCall завантажується з Маркета безкоштовно, проте оснащений вбудованими покупками і рекламою.

Завантажити MagicCall-Voice Changer App з Google Play Маркета

Перетворювач голосу

Останнє рішення для Android, як і голосовий Модулятор, не змінює голос під час дзвінка в режимі реального часу. & 171; перетворювач & 187; використовує диктофон, після чого дозволяє обробити отриманий запис. База голосових ефектів включає наступні: дракон, гігант, робот, зомбі, п'яний, білка, інопланетянин, назад, під гелієвою кулькою тощо.

Интерфейс приложения Преобразователь голоса на Андроид

Отриманим записом можна поділитися в соціальних мережах, надіслати електронною поштою або зберегти в пам'ять телефону. Також доступна можливість встановити її в якості рингтон або звуку повідомлення безпосередньо з основного меню. В якості вихідного зовсім необов'язково використовувати свій голос. Реалізований алгоритм, що дозволяє автоматично перетворити потрібний текст в голос обраного персонажа. У додатку є внутрішні покупки і реклама, а інтерфейс переведений на російську мову.

Завантажити перетворювач голосу з Google Play Маркета

Урок: запис звуку на Android

IPhone

Тепер розглянемо рішення, призначені для пристроїв на базі iOS. Вони теж діляться на дві категорії: обробка запису або зміна голосу в реальному часі. Представники другої є платними, але наділені підтримкою пробних дзвінків.

Callbacker: Calling App & SMS

Callbacker &8212; це комплекс корисних утиліт, які можуть знадобитися при здійсненні викликів на телефоні. Спочатку додаток призначений для здійснення міжнародних або дзвінків в роумінгу з більш низькою вартістю. Однак є в ньому і додаткові функції, що полегшують використання девайса для спілкування. Під час розмови через розглянуте додаток можна змінити голос в реальному часі і додати фонові шуми. На жаль, доступно не так багато режимів і ефектів, але і цього буде достатньо більшості.

Интерфейс приложения Callbacker Calling App & SMS на Айфон

У розглянутому рішенні присутній два види підписок: дзвінки на міжнародні телефонні номери і безліміт в певні країни. Вартість розраховується індивідуально в самому додатку, а без придбання хоча б однієї з послуг здійснювати виклики і змінювати голос не вийде. Callbacker працює навіть без інтернету, а для підвищення якості розмов використовує кодеки HD-Voice. Інтерфейс переведений на російську мову.

Завантажити Callbacker: Calling App & SMS з App Store

Урок: як записати телефонну розмову на iPhone

Call Voice Changer &8212; IntCall

IntCall &8212; відмінне рішення для розіграшів по телефону, що змінює голос в реальному часі. Для здійснення дзвінків використовується технологія VOIP, тому для стабільної роботи програми потрібне стабільне підключення до Інтернету. Режими голосу налаштовуються по висоті: дуже низький, низький, високий, дуже високий. Присутні додаткові звукові ефекти: музика на день народження, популярні репліки персонажів мультфільмів, звуки тварин і т. д.

Интерфейс приложения Call Voice Changer — IntCall на Айфон

При першому скачуванні Програми Користувач отримує кілька безкоштовних хвилин, використовувати які можна протягом обмеженого періоду, після чого вони зникнуть. Присутні внутрішні покупки, що дозволяють придбати додаткові хвилини. Так, дві хвилини розмови через IntCall обійдуться в 75 рублів. Переклад на російську мову відсутній.

Завантажити Call Voice Changer & 8212; IntCall з App Store

Voice Changer App

Voice Changer App & 8212; редактор голосу, що працює з аудіозаписами. Головна особливість програми & 8212; наявність величезної бази різних звукових ефектів, що додаються на тлі голосу в будь-яких кількостях. Можна змінювати і сам голос, для цього передбачено кілька стандартних режимів (чоловік, жінка, дитина та ін.). Головна проблема в тому, що більшість звукових ефектів входять до складу платних пакетів, придбаних окремо.

Интерфейс приложения Voice Changer App - Диктофон с Звуковыми Эффектами на Айфон

Отриманий звук можна встановити як сигнал дзвінка або сповіщення, надіслати друзям у соціальних мережах або зберегти на телефон. Як вже було сказано вище, для зміни голосу потрібно заздалегідь записати його в аудіофайл. Додаток переведено на російську мову.

Завантажити Voice Changer App & 8212; Диктофон з звуковими ефектами з App Store

Читайте також: приховуємо номер на iPhone

Voice Changer Plus

Voice Changer Plus працює за тим же принципом, що і попереднє рішення: користувач вибирає персонажа, чиїм голосом хоче говорити, записує мова на диктофон, після чого додає додаткові звукові ефекти і зберігає результат. Передбачено близько 55 голосових ефектів і звуків. Варто відзначити підтримку функції &171;VoiceOver&187; і можливість обрізання запису за допомогою зручного редактора.

Интерфейс приложения Voice Changer Plus на Айфон

У додатку є преміум-версія, при покупці якої зникає вся реклама і відкриваються деякі додаткові можливості. Оброблена аудіозапис може бути відправлена по електронній пошті або голосовим повідомленням, опублікована в Twitter, Facebook та ін всі проекти автоматично зберігаються в iCloud, завдяки чому їх легко можна відновити, якщо така необхідність виникне. Інтерфейс русифікований.

Завантажте Voice Changer Plus з App Store

Ми розглянули кілька програм для Android та iOS, які дозволяють змінювати голос безпосередньо під час дзвінка або лише під час запису.

більше статей на цю тему: