Програми для старіння фото

Зістарити фото можна по-різному: застосувати спеціальні ефекти, які змінять якість самого зображення, створивши ілюзію старості, або обробити обличчя людини і зробити його старіше. Залежно від поставленого завдання використовуються різні додатки.

ProphecyMaster

ProphecyMaster є досить застарілою програмою, проте вона відмінно справляється зі старінням осіб людей на фотографіях. Її можна використовувати для розваги, щоб дізнатися, як приблизно буде виглядати людина через 20 років. Робочий процес автоматизований і практично не вимагає участі від користувача & 8212; досить завантажити вихідний графічний файл і запустити процес, а після його завершення ознайомитися з результатом. Він буде готовий буквально протягом декількох секунд. Отриманий файл можна зберегти, надіслати електронною поштою або роздрукувати.
Интерфейс программы ProphecyMaster
На сьогоднішній день ProphecyMaster є одним з кращих рішень саме для старіння фото на комп'ютері, оскільки компанія Luxand, що створила розглянутий продукт, займається дослідженнями і розробкою в області розпізнавання і обробки людських облич.поширюється цей софт безкоштовно, підтримка російської мови відсутня.

Завантажити ProphecyMaster з офіційного сайту

Якщо вам потрібно саме зістарити обличчя на фото, а не зображення цілком, ProphectMaster, мабуть, є найбільш надійним і ефективним рішенням, оскільки інші додатки або працюють нестабільно, або розробники вже припинили їх підтримку. Важливо відзначити, що на сьогоднішній день подібного роду програми активно розробляються для мобільних пристроїв, тому варто пошукати підходящий варіант для Android або iOS.

Читайте також: як зістарити фото онлайн

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop &8212; найпопулярніший графічний редактор, який використовують дизайнери та фотографи з усього світу. Він буде корисний в тих випадках, коли потрібно зістарити не обличчя людини, а всю фотографію в цілому (зробити її чорно-білою, додати подряпини і т.д.), хоча при вмілому підході відмінно впорається і з першим завданням. Процес не такий простий і виконується вручну, проте не обов'язково бути досвідченим &171;фотошопером&187;, адже на нашому сайті є докладна інструкція по состариванию фото в розглянутому редакторі.

Интерфейс программы Adobe Photoshop

Adobe Photoshop це професійне рішення з безліччю можливостей, тому не дивно, що він є платним. Для разових цілей досить завантажити пробну версію, що надається на 30 днів.

Завантажити Adobe Photoshop

Детальніше: як зістарити фото в Фотошопі

Фотомайстер

Фотомайстер & 8212; хороший аналог попередньої програми, але вже я з більш привабливим цінником. Це теж досить функціональний редактор, що володіє безліччю можливостей як для любителів, так і для професіоналів. Робота над проектами може бути виконана як в ручному, так і в напів-автоматичному режимі. У другому випадку користувачеві досить вибрати ефект &171;Ретро&187; і застосувати його.

Интерфейс программы ФотоМастер

На офіційному сайті розробника можна ознайомитися з докладною інструкцією по состариванию фото за допомогою розглянутого редактора російською мовою. Якщо ви не готові платити за повну версію, скористайтеся пробною, проте враховуйте, що в ній відсутня велика частина можливостей.

Завантажити останню версію фотомайстер з офіційного сайту

Читайте також: програми для відновлення старих фотографій

Paint.NET

Paint.NET (не варто плутати його зі звичайним Paint від Microsoft) & 8212; програма від сторонніх розробників зі значним списком можливостей. Як і в Фотошопі, робота з графікою в розглянутому додатку заснована на шарах, що накладаються один на одного, що дозволяє легко обробляти різні об'єкти на фото. Для старіння фото варто скористатися функціями з розділу & 171; корекція&187; , де присутня автонастройка рівнів, інвертування кольорів, огрубіння, регулювання яскравості, контрастності, насиченості. Тут же можна прибрати кольору і зробити проект чорно-білим.

Интерфейс программы Paint.NET

РОЗДІЛ &171; накладення ефектів & 187; теж допоможе зістарити фото, а всі ефекти в ньому поділені за категоріями для зручної навігації. Трохи покопавшись серед них, можна легко знайти те, що додасть ефект старовини зображення, наприклад, додавання шуму, сепія, розфокусування і т. д. варто відзначити, що Paint.NET підтримує завантаження додаткових плагінів, що розширюють його функціональність. Сам редактор поширюється на безкоштовній основі, а серед недоліків варто виділити, що іноді він починає нестабільно працювати при завантаженні об'ємних файлів.

Завантажити Paint.NET

Детальніше:
Як користуватися Paint.NET
корисні плагіни для Paint.NET

Movavi Photo Editor

Movavi Photo Editor &8212; графічний редактор, який підходить як для початківців користувачів, так і для професіоналів. Більшість функцій Програми автоматизовані та використовують штучний інтелект. Найбільш помітними з них є & 171; видалення об'єктів&187; і & 171; Видалення фону & 187; . Є й інші можливості, які вимагають ручної роботи від користувача.

Интерфейс программы Movavi Photo Editor

Зістарити фото за допомогою Movavi Photo Editor можна як вручну, так і автоматично. У першому випадку використовується розділ &171; ефекти&187; і & 171; Вінтаж&187; , де користувачеві достатньо вказати лише інтенсивність. У другому потрібно використовувати відразу кілька ручних інструментів: & 171; чорно-біле & 187; , & 171; текстури & 187; і &171; віньєтка & 187; , кожен з яких детально налаштовується окремо. Всі функції розміщені на верхній навігаційній панелі і переведені на російську мову, а на офіційному сайті можна ознайомитися з докладною інструкцією застосування кожної з них, включаючи состаривание.

Завантажити Movavi Photo Editor з офіційного сайту

Читайте також: програми для відновлення старих фотографій

Ми розглянули кілька програм для старіння фото. Вони підходять як для обробки людських облич, так і для створення ретро-стилю самого зображення.

більше статей на цю тему: