Програми для зміни дати створення файлу

За замовчуванням кожен файл операційної системи зберігає властивості про самого себе, дозволяючи користувачам переглядати ці відомості і здійснювати сортування або фільтрацію, відштовхуючись, наприклад, від формату, дати створення або зміни об'єкта. Деяку інформацію можна змінити самостійно, не вдаючись до завантаження додаткового софта, що відноситься, наприклад, до дати зміни, оскільки вона змінюється відразу ж після повторного збереження елемента. Однак дату створення не вийде поміняти без допоміжних засобів, і сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитися з такими інструментами.

FileDate Changer

Першою на черзі знаходиться програмне забезпечення під назвою FileDate Changer. Воно було створено в далекому 2002 році, але до цих пір підтримується розробником і доступно для скачування на офіційному сайті. Цей софт сумісний з усіма версіями операційних систем, тому ви можете не турбуватися, завантажуючи його на Windows 10 або старішу версію. Відразу звернемо увагу на простий і зрозумілий інтерфейс, що ви бачите на представленому далі скріншоті. Тут навіть не потрібна російська локалізація, оскільки все реалізовано в інтуїтивно зрозумілому вигляді.

Использование программы FileDate Changer для изменения даты создания файла

Принцип взаємодії з FileDate Changer теж максимально простий, адже вам потрібно лише вказати всі необхідні файли для зміни властивостей, використовуючи розділ &171;Filename(s)&187; або просто перетягуючи об'єкти, оскільки опція Drag&Drop теж підтримується. Після цього користувач сам вирішує, яку дату створення, модифікації та доступу встановити. Заповнюється дві форми, де спочатку вказується сама дата, а потім і час з точністю до секунди. Всі зміни зберігаються відразу ж після натискання на кнопку &171;Change Files Data&187; . Головним недоліком цього рішення можна вважати неможливість додати саме каталог, щоб змінити його дату, проте це потрібно далеко не всім користувачам. Щоб завантажити FileDate Changer на свій комп'ютер і почати використання, потрібно перейти за посиланням далі і завантажити виконуваний файл зі сторінки розробника.

Завантажити Filedate Changer

SetFileDate

Наступне програмне забезпечення здається більш функціональним, ніж інші, лише тому, що інтерфейс виглядає розширеним, і це завдяки вбудованому браузеру. Однак вбудований оглядач, через який і здійснюється пошук необхідних файлів і папок, є єдиною особливістю SetFileDate і його не можна вважати вагомим достоїнством, оскільки всі ті самі дії прекрасно здійснюються і через стандартний Провідник. Однак тут є фільтрація по масках файлів, що допоможе значно звузити коло пошуку, якщо це необхідно.

Использование программы SetFileDate для изменения даты создания файла

Що стосується решти можливостей SetFileDate, то вони є найбільш стандартними. Після вибору файлу або каталогу Користувач задіє праву панель, щоб встановити дату, а потім вибирається, для яких властивостей буде відбуватися оновлення, наприклад, тільки для створення або для модифікації та доступу. Після натискання на кнопку &171;Modify Date(s)&187; всі зміни відразу ж вступають в силу. Завантажити SetFileDate можна з офіційного сайту, скориставшись посиланням нижче.

Завантажити SetFileDate

BulkFileChanger

На початку цієї статті ми говорили про програмне забезпечення під назвою Filedate Changer. Його Розробник створив і інший додаток під назвою BulkFileChanger, реалізувавши більш сучасні рішення. Почнемо з того, що це ПЗ не вимагає установки, тобто після скачування виконуваного файлу з офіційного сайту його можна запустити і відразу ж почати виробляти конфігурацію. Ще тут присутня російська Мова інтерфейсу, що є важливою складовою для деяких користувачів. Версія для 64-бітних операційних систем теж присутня, тому звертайте на це увагу перед завантаженням EXE-об'єкта.

Использование программы BulkFileChanger для изменения даты создания файла

Тепер поговоримо про функціональність BulkFileChanger. Всі зміни проводяться в окремому вікні і користувач сам вказує, які властивості файлу слід поміняти, включаючи і дату створення. По суті, Розробник переніс абсолютно всі параметри, що знаходяться в стандартному вікні властивостей, і додав кілька унікальних. Тому при необхідності зміни атрибутів це теж можна зробити через BulkFileChanger. Підтримується і одночасна обробка відразу декількох об'єктів. Для цього їх потрібно лише додати через оглядач або перетягнути у вікно. Поширюється BulkFileChanger безкоштовно і, схоже, не має вагомих недоліків, про які б хотілося розповісти при огляді.

Завантажити BulkFileChanger

NewFileTime

При першому знайомстві з програмою NewFileTime може здатися, що її інтерфейс виконаний в складному і незрозумілому вигляді, оскільки він трохи відрізняється від тих представників, про які ми говорили раніше. Однак після декількох хвилин управління все стає точно так само зрозуміло, адже набір функцій і доступних налаштувань тут мінімальний, як і в інших подібних програмах. Єдина відмінність &8212; можливість перемикання між вкладками, щоб просто встановити час, зробити файл молодше або старше.

Использование программы NewFileTime для изменения даты создания файла

Усі об'єкти додаються до NewFileTime шляхом переміщення або введення повного шляху. Таким способом можна просто імпортувати список елементів або вставити його з текстового файлу. Після цього залишається тільки заповнити вже звичні рядки, що відповідають за дату створення, зміни і останнього доступу. Кожен з цих параметрів налаштовується за особистим уподобанням користувачів. На завершення хочемо відзначити принцип переміщення об'єктів. Не забудьте активувати папки та підкаталоги, щоб вони не тільки були додані, але й оброблені разом з іншими файлами.

Завантажити NewFileTime

EXIF Date Changer

Часто користувачі стикаються з необхідністю зміни дати створення фотографії, оскільки це може бути пов'язано з різними обставинами. Ідеально для цього підійде програма EXIF Date Changer, проте відразу хочемо відзначити, що коректно вона взаємодіє тільки з зображеннями, тому і розташувалася на даному місці сьогоднішнього матеріалу. У ній є безліч самих різних опцій, про які ми не будемо говорити в рамках цього огляду, оскільки вони відносяться до налаштувань самої фотографії, а не до конфігурації дат.

Использование программы EXIF Date Changer для изменения даты создания файла

Що ж стосується безпосередньої зміни часу створення аж до секунд, то настройка цих параметрів здійснюється на вкладці &171;Time Difference&187; , однак перед цим потрібно не забути вибрати папку із зображеннями або вказати тільки одну фотографію. Ця опція доступна і в безкоштовній версії EXIF Date Changer, тому купувати Pro-збірку не обов'язково. На принципі зміни зупинятися не будемо, оскільки він повністю відповідає розглянутим раніше інструментів. Ви просто виставляєте показники відповідно до своїх потреб і застосовуєте зміни. Якщо ви зацікавлені в більш глобальної налаштування фото, радимо детально вивчити функціональність EXIF Date Changer на сторінці розробника і задуматися про придбання повної ліцензійної версії.

Завантажити EXIF date Changer

RunAsDate

RunAsDate &8212; останнє програмне забезпечення, про яке ми хочемо поговорити в рамках сьогоднішнього огляду. Воно відрізняється від розглянутих вище представників тим, що не змінює дати файлів, а запускає обраний додаток, тимчасово змінивши системну дату всередині нього, а не в самій операційній системі. Ми знаємо, що багато користувачів зацікавлені в налаштуванні дати створення файлу якраз тому, що це викликає конфлікти при спробі відкриття будь-якої Програми, тому в кінці і хочемо розповісти про безкоштовне рішення RunAsDate.

Использование программы RunAsDate для изменения даты создания файла

Взаємодія RunAsDate не викличе ніяких труднощів навіть у початківців користувачів, оскільки тут присутній всього кілька кнопок і два рядки, в яких можна вписувати відповідну інформацію. Після запуску програми вказується шлях до необхідного EXE-файлу, правильна системна дата і параметри запуску, якщо це потрібно. Параметри запуску можна змінити і у властивостях самого ярлика, тому рідко доводиться задіяти цю опцію в RunAsDate. Після цього здійснюється відкриття софта, а дата самостійно змінюється. При закінченні роботи з ним все повертається в своє початкове положення.

Завантажити RunAsDate

Це була вся інформація про програми для зміни дати створення файлів, яку ми хотіли розповісти в рамках даного огляду. Як видно, практично всі рішення функціонують приблизно за одним і тим же принципом, розрізняючись тільки оформленням інтерфейсу і незначними додатковими опціями.

більше статей на цю тему: