Програми для здачі звітності в податкову

Практично кожен співробітник фірм і різних підприємств, що займається веденням фінансів, стикається з необхідністю здачі звітності в податкову. Зараз більшість подібних дій здійснюються за допомогою спеціальних програм або Сервісів. У цій статті ми хочемо розповісти про найпопулярніші додатках, які підходять для виконання поставленого завдання.

Астрал Звіт

Першою програмою нашого сьогоднішнього матеріалу стала астрал звіт. Це рішення, як і більшість подібних, поширюється платно за щомісячною або річною підпискою, тому будьте готові до придбання. Головний недолік & 8212; неможливість ознайомитися з усіма функціями ПЗ перед придбанням, однак для компаній, які потребують такого софту, це майже ніколи і не потрібно. Після установки астрал звіт ви відразу ж потрапляєте в головне вікно. Тут можна вибрати один з 200 варіантів оформлення, які відповідають стандартам, тому вам залишається тільки заповнити форми відповідно до особистих вимог. Кожна форма є актуальною, оскільки розробники вчасно оновлюють їх, що стосується і правил контролюючих органів.

Использование программы Астрал Отчет для сдачи отчетности в налоговую

Одна з головних особливостей астрал звіт &8212; контроль відправляються файлів. Програма не допустить випадкової відправки форми з помилками або неправильно заповненими формами, через що багато співробітників і отримують штрафи. Всі користувачі, що володіють ліцензійними копіями програми, будуть об'єднані в одну групу і зможуть обмінюватися між собою документами, що відноситься і до контрагентів. Розробники пропонують різні тарифні плани для окремих організацій і типів структур, тому ми рекомендуємо вивчити особливості на офіційному сайті, щоб потім підібрати оптимальну збірку.

Завантажити Астрал Звіт

Контур.Екстерн

Наступна програма Контур.Екстерн походить як великому бізнесу, так і дрібним підприємствам, оскільки функціональність дозволяє адаптувати роботу софта відповідно до вимог користувачів. Це рішення підходить для відправки звітності в ФНС, ПФР, ФСС, Росстат, РАР і РПН, а також дозволяє переглянути список всіх готових документів в режимі онлайн. Всі типи звітностей і форми для заповнення регулярно оновлюються відповідно до правил служб, а в разі виникнення помилок при заповненні вбудована опція допоможе виправити їх в автоматичному режимі.

Использование программы Контур.Экстерн для сдачи отчетности в налоговую

Якщо ви зацікавлені в оформленні платежів через Контур.Екстерн, наявний там інструмент дозволить впоратися з цим завданням автоматично, самостійно заповнивши майже всі форми, а вам залишиться лише звірити їх і відправити документ одержувачу. У цей софт Вбудована довідкова база, що дає можливість отримати відповіді за існуючими законами, а також працює цілодобова підтримка. Контур.Екстерн доступна для скачування на офіційному сайті, де спочатку слід вибрати тарифний план і уважно ознайомитися з усіма присутніми функціями.

Завантажити Контур.Екстерн

Додатково відзначимо, що на нашому сайті є окреме керівництво, в якому детально описується інсталяція розглянутої програми для операційних систем Windows. Пропонуємо прочитати його, якщо ви вибрали Контур.Екстерн в якості ПЗ для відправки звітності в податкову.

Читайте також: Установка програми Контур.Екстерн на комп'ютер

НВІС

НВІС &8212; ще одне популярне додаток для здачі звітності в електронному вигляді. З його допомогою можна швидко скласти форму і для податкової, вибравши відповідний шаблон. Однак насправді можливості НВІС практично не обмежені, якщо мова йде про ведення бізнесу. Тут є всі необхідні інструменти, призначені для автоматизації магазинів і аптек, ресторанів та інших закладів харчування, а також для різних бізнесів зі сфери надання послуг і розваг. Ви можете легко стежити за всіма замовленнями, відстежувати стан підприємства і складати різні документи для відправки в відомі служби.

Использование программы СБИС для сдачи отчетности в налоговую

Більшість документів повністю відповідають формату &171;на папері&187; і підходять всім галузям підприємств і компаній різного рівня. Що стосується роботи бухгалтера, який буде оформляти звітності, для нього в НВІС буде створений спеціалізований календар, а повідомлення майбутній роботі будуть приходити на електронну пошту або по смс. Перевіряються звіти за алгоритмами держорганів, тому в результатах ви можете бути впевнені на сто відсотків.

Завантажити НВІС

При розгляді попередньої програми Контур.Екстерн ми представили посилання на інший матеріал на нашому сайті, де детально розписаний принцип інсталяції. Для НВІС теж є відповідне керівництво, вивчити які можна, клікнувши по посиланню нижче.

Детальніше: Установка програми НВІС на комп'ютер

1C-звітність

Практично кожен користувач, який зіткнувся з необхідністю вести різну документацію і справи через спеціальні програми, знає про комплексне рішення від компанії 1С. сьогодні ми візьмемо до уваги окремий модуль під назвою 1C-звітність. Через нього можна відправляти звітність майже в усі контролюючі органи Російської Федерації, включаючи ФНС, ПФР, ФСС, Росстат, Росалкогольрегулювання, Росприроднагляд і ФТС. Додатково присутній інструмент, що дозволяє швидко оформляти виписки з ЕГРЮЛ / ЕГРІП.

Использование программы 1C-Отчетность для сдачи отчетности в налоговую

Головна складність в роботі з 1С виникає під час підключення, якщо користувач вирішить здійснити його самостійно. Для цього повинен бути придбаний спеціальний електронний ключ з підписом, а потім за допомогою авторизації відбувається інсталяція. Якщо офіс знаходиться в зоні покриття компанії, розібратися в цьому допоможуть фахівці фірми, а через один рік ліцензія буде продовжена за безпаперовою технологією вже самостійно системним адміністратором компанії, де встановлена 1C-звітність, або тими ж фахівцями від розробників. Більш детально з основними опціями даного програмного забезпечення ми рекомендуємо ознайомитися на офіційному сайті, клікнувши по посиланню далі.

Завантажити 1C-звітність

Такском Доклайнер

Такском Доклайнер &8212; Остання програма, про яку ми хочемо розповісти в рамках сьогоднішньої статті. Вона функціонує приблизно за таким же принципом, як і описані вище рішення, а також підтримує документообіг з усіма вже названими державними установами. Після придбання цього софта користувачеві потрібно інсталювати на комп'ютер додатковий інструмент, через який буде здійснюватися вхід за допомогою заздалегідь створеної електронного цифрового підпису. Це є найскладнішим етапом, оскільки далеко не всі раніше стикалися з виконанням подібного завдання. Однак на офіційному сайті Таксоком ви з легкістю знайдете всі необхідні інструкції і розберетеся з цим аспектом.

Использование программы Такском Доклайнер для сдачи отчётности в налоговую

Все, що стосується відправки звітності, в Такском Доклайнер реалізовано за звичними стандартами, а також підтримується прийом відповідей з ФНС, Росстат, ПФР і ФСС. Додатково в даному програмному забезпеченні можна формувати файли з вимогами по звітах і звіряти наявні документи, виявивши тим самим помилки, якщо вони там є. Поширюється Такском Доклайнер теж платно за Ліцензією, яку потрібно буде продовжувати. Перед її придбанням ми радимо вивчити тарифні плани і можливості, щоб переконатися в тому, що це по вам повністю підходить.

Завантажити Такском Доклайнер

Онлайн-сервіси

На завершення даного матеріалу хочемо уточнити, що зараз багато користувачів відмовляються від повноцінних інструментів у вигляді програмного забезпечення і переходять на онлайн-сервіси. Вони не входять в тематику нашого огляду, тому ми торкнемося їх лише поверхнево. Кожен такий веб-ресурс функціонує приблизно однаково, а також пропонує аналогічний набір опцій. Для взаємодії з сайтом потрібно лише придбати ліцензію, створивши разом з цим профіль, а потім авторизуватися, ввівши особисті дані. У вкладці, приклад якої ви бачите нижче, здійснюється основна взаємодія, включаючи здачу звітів. Особливу увагу ми рекомендуємо звернути на сайти Моя справа, Небо і Ельба, оскільки вони є найпопулярнішими і відповідають стандартам.

Использование онлайн-сервисов для сдачи отчетности в налоговую

Тепер Ви знайомі зі списком програм, придатних для здачі звітності в податкову. Як бачите, кожна з них має свої особливості, але в той же час стандартизована і відповідає державним нормам, тому користувачеві залишається тільки підібрати софт відповідно до особистих переваг.

більше статей на цю тему: