Програми для завантаження музики з ВКонтакте

Зараз практично у кожного користувача є аккаунт в одній з популярних соціальних мереж. Переважна більшість вітчизняних користувачів активно використовують ВКонтакте, спілкуючись там з друзями, переглядаючи новини і слухаючи музику. На жаль, тільки у власників мобільних пристроїв з підпискою з'являється можливість швидкого і простого скачування треків на свої пристрої, а тим, хто авторизований з комп'ютера, окремо доведеться встановити сторонні рішення, щоб отримати бажану композицію в форматі MP3. Якраз про таких програмах, розширеннях і піде мова в нашій сьогоднішній статті.

VkOpt

Почнемо з найпопулярнішого розширення браузера, яке називається VkOpt. Воно містить в собі величезну кількість різноманітних допоміжних інструментів і функцій, значно розширюють спектр доступних дій в даній соціальній мережі. Не обійшлося тут і без поліпшеної можливості з управління музичними композиціями. Крім інструментів по скробблінгу в Last.FM, швидкому видаленню всіх записів або перегляду посилань є і кнопка, що дозволяє завантажити на комп'ютер абсолютно будь-яку музику. При наведенні курсору на цей значок з'являється інформація про розмір і бітрейт записи, а відразу ж після натискання починається скачування на ПК в розділ &171;Завантаження&187; або в іншу папку, яку вибрав користувач в якості альтернативи.

Скачивание музыки с социальной сети ВКонтакте с помощью расширения VkOpt

ДОДАТКОВО перед користувачем відкривається окреме вікно, де і здійснюється повна конфігурація даного доповнення. Ви можете в будь-який момент відключити кнопку скачування, а потім знову активувати її. Що стосується інсталяції, то відбувається вона точно так же, як у випадку з усіма іншими розширеннями. Більш детальну інформацію по VkOpt і посилання на скачування з магазину браузера ви знайдете в іншому нашому матеріалі, клікнувши за вказаною нижче посиланням.

Завантажити VkOpt

VK Music Saver

Відразу ж давайте поговоримо про ще одному популярному браузерному розширенні VK Music Saver. Принцип його дії схожий на розглянутого раніше представника, проте вся увага тут зосереджена виключно на завантаженні музики і відео, а різні допоміжні функції просто відсутні. Розробники запевняють, що ви завжди отримуєте найвищу якість і найшвидшу швидкість скачування.

Скачивание музыки с ВКонтакте с помощью расширения VK Music Saver

VK Music Saver підтримує цілих сім мов інтерфейсу, які змінюються через відповідне меню налаштувань. Виробник все ще активно стежить за цією утилітою, періодично випускаючи оновлення, що виправляють знайдені людьми помилки. Тому при використанні розширення і знаходженні в ньому проблем не соромтеся писати безпосередньо автору, адже існує велика ймовірність того, що він прислухається до зауважень незабаром виправить цю неполадку.

Завантажте VK Music Saver з Google Webstore

MusicSig

MusicSig &8212; ще одне універсальне розширення, до складу якого входить кілька інструментів. Тут присутній календар, статистика особистих повідомлень, повідомлення про нові події, відображається знак зодіаку користувачів. Однак зараз ми зупинимося на найголовнішому &8212; скачуванні музики за допомогою цього доповнення. Ви можете завантажити як одну з композицій, так і вибрати відразу цілий плейлист. Причому дана завантаження доступна в форматах M3U і txt.

Скачивание музыки с ВКонтакте с помощью дополнения MusicSig

Вагомих помилок тут не спостерігається, тільки зрідка користувачі стикаються з дрібними неполадками, які вирішуються шляхом перезавантаження браузера. Якщо крім скачування треків вас цікавлять і додаткові можливості розширення, а VkOpt з яких-небудь причин не підходить, настійно рекомендуємо вивчити саме це рішення.

Завантажити MusicSig

VKSaver

VKSaver &8212; стандартне доповнення, що впроваджує в соціальну мережу лише функцію по скачуванню музики і відео. Завантажити матеріали можна тільки по одному, тому доведеться кликати на кожен трек. Важливо зауважити, що при завантаженні пісень або відео з назвами на кирилиці можуть спостерігатися проблеми з відображенням символів, через що потім доводиться вручну міняти ім'я файлу.

Загрузка аудиозаписей с ВКонтакте с помощью дополнения VKSaver

Однак VKSaver має одну дуже цікаву особливість. При скачуванні утиліти з офіційного сайту ви отримуєте можливість одночасної її установки відразу в усі присутні на комп'ютері веб-оглядачі, якщо вони, звичайно, підтримують додавання доповнень. VKSaver & 8212; відмінний варіант для тих, хто шукає тільки інструмент по скачуванню музики, а інші можливості йому просто не потрібні.

Завантажити VKSaver

MusVK

Ще одне просте розширення, що дозволяє без будь-яких проблем завантажувати необхідні композиції і відео з даної соціальної мережі, що називається MusVK. Воно працює приблизно за тим же принципом, як і інші розглянуті раніше інструменти. Після установки в розділ&171; аудіозаписи & 187; додається кнопка, натискання на яку автоматично запускається скачування треків. Ще в самому меню розширення відображається список виявлених і прослуханих композицій. Їх можна відтворити, поділитися в інших соцмережах або завантажити на свій комп'ютер.

Скачивание музыки с ВКонтакте с помощью MusVK

Функціонує MusVK повністю коректно. Під час роботи не спостерігається ніяких збоїв, а Завантаження завжди проходить успішно. Завантажити дане доповнення можна з офіційного магазину Google, а після інсталяції не обов'язково навіть перезавантажувати браузер, досить оновити сторінку і нові функції тут же з'являться.

Завантажити MusVK з Google Webstore

Savefrom.net

Передостаннє Розширення, про яке ми хочемо поговорити в рамках сьогоднішнього матеріалу, називається Savefrom.net. його основне завдання & 8212; надати Користувачеві функцію, що дозволяє завантажити музику або відео з популярних сайтів. Сюди входить YouTube, Vimeo, Однокласники і ВКонтакте. Вам потрібно лише перейти на офіційний сайт, Завантажити звідти додаток, а після перезавантаження веб-оглядача кнопка для скачування з'явиться на всіх сайтах, звідки можна здійснити завантаження.

Загрузка музыки с социальной сети ВКонтакте с помощью дополнения Savefrom net

Що стосується саме розглянутої соціальної мережі, то тут справа йде точно так же, як з усіма іншими вже згаданими розширеннями. Після інсталяції ви побачите нову кнопку, яка буде відображатися біля рядка з кожної аудіозаписом. Натискання на неї автоматично запускає скачування файлу в форматі MP3 на комп'ютер. Як вже було сказано раніше, встановити Savefrom.net можна з офіційного сайту, а поширюється утиліта безкоштовно.

Завантажити Savefrom.net

Вконтакте.DJ

Плавно перемістимося до теми повноцінних додатків, що дозволяють здійснити поставлене сьогодні завдання. Працюють вони трохи за іншим принципом. Для початку користувач викачує програмне забезпечення на комп'ютер, потім заходить через нього в свій профіль ВКонтакте або відразу ж шукає музику через глобальний пошук. Найбільш примітним по подібного плану виступає Вконтакте.DJ.

Использование программы Вконтакте.DJ для скачивания музыки ВКонтакте

Воно дозволяє виконувати Глобальний пошук відео або аудіо, а також заходити в музику друзів, переглядати додані до себе треки і шукати цілі альбоми. Після знаходження відповідних записів залишається тільки відтворити їх, щоб переконатися в якості звучання, а потім можна натиснути на відповідну кнопку для початку завантаження. Однак, як і під час установки більшості безкоштовного софта, Вконтакте.DJ запропонує додати в систему компоненти від Яндекс, тому не забудьте відмовитися від цього, а то в подальшому доведеться чистити комп'ютер від непотрібних додатків.

Завантажити Вконтакте.DJ

VKMusic

Другий і останній софт, який ми хочемо порекомендувати, називається VKMusic. Його функціональність зосереджена саме на виконанні поставленого завдання. Інтерфейс програми вкрай зрозумілий, тому навіть початківець юзер швидко розбереться з усіма функціями і зможе приступити до пошуку і завантаження треків.

Использование программы VKMusic для скачивания музыки с ВКонтакте

Зверніть увагу на структуру пошуку у VKMusic. Вона тут реалізована приблизно за таким же принципом, як це зроблено і в соціальній мережі. Ви можете скористатися глобальним пошуком, переглянути популярні записи, новинки або відразу переміститися до доданим на свою сторінку композиціям. Сама програма поширюється безкоштовно і доступна для скачування на офіційному сайті розробника.

Завантажити VKMusic

В рамках сьогоднішнього матеріалу ми розібрали досить велику кількість спеціальних розширень, вбудованих в веб-оглядач, і лише дві спеціальні, перевірені нами, програми. Така ситуація склалася через те, що практично кожному подібному софту не можна довіряти. Перед використанням таке ПЗ просить авторизуватися через ВКонтакте, а це означає ризик крадіжки особистих даних. Ми можемо порадити лише якісні рішення з хорошою репутацією, тому рекомендуємо зробити вибір виходячи з тих утиліт і додатків, які представлені вище.

більше статей на цю тему: