Програми для розділення PDF на сторінки

Іноді виникає необхідність розділити PDF-файл на окремі сторінки. Існує безліч інструментів, що дозволяють легко зробити це своїми руками. Пропонуємо розглянути найефективніші і надійні рішення.

PDF Splitter

Варто почати зі зручної утиліти PDF Splitter, призначеної для швидкого розбиття багатосторінкового документа. Передбачено кілька режимів роботи: поділ файлу на окремі сторінки, по закладках або порожніх сторінках, а також витяг окремих сторінок і парних або непарних. Отримані в результаті об'єкти можна об'єднувати в інші документи, не використовуючи для цього додаткове ПЗ.

Интерфейс программы PDF Splitter

PDF Splitter оснащений зрозумілим інтерфейсом з інтуїтивним управлінням і підтримкою російської мови. Для більш зручного вибору файлів можна скористатися фільтром. Реалізовано командний рядок для просунутих користувачів. Зв'язок з розробниками здійснюється безпосередньо з головного меню. Програма є платною, проте можна скористатися пробною версією для разових потреб.

Завантажити PDF Splitter

Урок: поділяємо файл PDF на сторінки

PDF-Xchange Editor

PDF - XChange Editor & 8212; багатофункціональне рішення для роботи з документами формату PDF. Дозволяє переглядати, друкувати і редагувати їх, доступний експорт тексту і графічних об'єктів в окремі файли. У вбудованому редакторі можна додавати спливаючі підказки і коментарі, змінювати шрифт тексту, масштабувати його і т.д. підтримується робота з зашифрованими документами. Передбачена можливість відкривати відразу кілька файлів для одночасної обробки.

Интерфейс программы PDF-Xchange Editor

У PDF-XChange Editor можна як відкривати існуючі документи, так і створювати власні з нуля. Реалізований просунутий алгоритм розпізнавання тексту на різних мовах, при роботі зі сканами використовується технологія OCR. Підтримуються сервіси Google Диск , SharePoint та Office 365. Окремі сторінки або зображення можуть бути експортовані в формати TXT, RTF, DOC, JPEG, PNG, BMP, TIFF і ін головна проблема в тому, що більшість функцій відкривається тільки при покупці повної версії.

Завантажити PDF - XChange Editor

PDF Split & Merge

PDF Split & Merge & 8212; додаток для швидкого розділення та об'єднання PDF-документів. Як і у випадку з PDF Splitter, реалізовано кілька режимів для різних потреб: посторінковий поділ, по групах, із зазначеним інтервалом і з видаленням непотрібних сторінок. Підтримується робота з зашифрованими документами. Крім цього присутня безліч додаткових функцій, серед яких варто відзначити &171;Drag-n-Drop&187; , система безпеки документів та детальне налаштування PDF.

Интерфейс программы PDF Split & Merge

Поділ і об'єднання файлів здійснюється в кілька кліків. Для цього навіть не потрібно відкривати вікно програми, оскільки PDF Split & amp; Merge додає свої функції до контекстного меню операційної системи. Можна завантажити безкоштовну версію, проте в ній присутнє обмеження за кількістю оброблюваних файлів і їх сторінок. Придбання PRO-версії прибирає ці недоліки. Інтерфейс російськомовний.

Завантажити PDF Split & Merge

PDFsam Basic

PDFsam Basic &8212; проста утиліта, в якій передбачена можливість поділу та об'єднання окремих сторінок. Присутні і додаткові функції, що дозволяють здійснювати стандартні операції над PDF-файлами: Витяг певних фрагментів документа, поворот сторінок, зміна їх порядку і опція візуального складання проекту за допомогою перетягування об'єктів курсором.

Интефрейс программы PDFsam Basic

Підтримується командний рядок, якою зможуть скористатися досвідчені користувачі. Додаток не підключається до онлайн-сервісів, всі оброблювані файли зберігаються на комп'ютері, завдяки чому шахраї не можуть отримати доступ до них. Базову версію можна скачати безкоштовно, вона володіє відкритим вихідним кодом. На офіційному сайті є дві просунуті редакції з безліччю додаткових функцій, але їх необхідно купувати окремо. Російська мова не передбачена.

Завантажити PDFsam Basic

Читайте також: програми для редагування PDF-файлів

Adobe Acrobat Reader DC

Adobe Acrobat Reader DC &8212; одне з найпопулярніших рішень для перегляду та редагування PDF-файлів. Програма розроблена тією ж компанією, яка створила сам формат, тому вважається стандартом в даному сегменті. З основних особливостей варто виділити читання документів, додавання різних коментарів, підказок і штампів, сканування зображення і подальше перетворення в PDF, а також об'єднання і поділ на окремі сторінки.

Интерфейс программы Adobe Acrobat Reader DC

Можливо конвертування PDF в TXT, RTF, XML або DOC, але тільки не в режимі пакетної обробки &8212; з кожним файлом доведеться працювати окремо. З недоліків варто відзначити необхідності оформлення платної версії для відкриття доступу до деяких функцій. Інтерфейс кожен користувач зможе налаштувати під свої потреби, а освоїти його допоможе російськомовна локалізація.

Завантажити Adobe Acrobat Reader DC

Урок: Як редагувати PDF-файл

Foxit PDF Reader

Foxit PDF Reader &8212; відмінний аналог попереднього рішення, що не вимагає оплати за додаткові функції. У комплект додається докладний посібник від розробників, проте воно може не стати в нагоді навіть початківцям користувачам, оскільки інтерфейс виконаний максимально просто. Відображення документа здійснюється в декількох режимах. При читанні можна скористатися функцією автоматичної прокрутки сторінок. При необхідності файл може бути збережений в розширеннях DOC, TXT і ін.

Интерфейс программы Foxit PDF Reader

PDF-документ може бути конвертований в безліч інших форматів, в числі яких використовуються додатками Excel і Word, Visio, WPS Office, файли TXT і HTML. Як і в аналогічних редакторах даного типу, користувач може додавати власні штампи і коментарі. Окремо відображається Зведена статистика про оброблюваний документ, куди входить кількість сторінок, слів, символів (з пробілами і без) і рядків. З недоліків виділяють відсутність технології розпізнавання тексту, але це компенсується безкоштовністю і наявністю російськомовного інтерфейсу.

Завантажити Foxit PDF Reader

Це були найкращі рішення для розділення PDF-документів на окремі сторінки. Одні з них дозволяють буквально в кілька кліків виконати поставлене завдання, інші ж є багатофункціональними редакторами і надають куди більш широкі можливості.

більше статей на цю тему: