Програми для запису аудіо на CD

Зараз диски поступово втрачають свою популярність через незручне використання. Все менше користувачів зацікавлені в збереженні інформації, що цікавить саме на таких пристроях, віддаючи перевагу флешкам. Однак деякі все ще задіють CD або DVD для зберігання різних даних, в тому числі і музики. Коректне відтворення файлів формату аудіо буде можливо тільки в тому випадку, якщо диск записаний правильно, а впоратися з цим допоможе спеціальне програмне забезпечення. Саме про нього і піде мова в нашому сьогоднішньому матеріалі.

BurnAware

BurnAware &8212; перший софт, який ми хочемо розглянути. Його особливість полягає в наявності спеціальної опції, що дозволяє записувати музику на диск. Від користувача потрібно тільки завантажити, встановити це ПО і в розділі &171; Проект & 187; вибрати категорію &171;аудіо диск&187; . Потім здійснюється додавання доріжок і застосування додаткових параметрів, наприклад, додавання мультимедійних даних про самого носія. По завершенні цієї операції залишається тільки натиснути на &171; записати&187; і дочекатися закінчення процесу. Після цього можна відразу ж переходити до безпосереднього використання диска, вставляючи його в привід комп'ютера або іншого зчитувального пристрою.

Использование программы BurnAware для записи музыки на диск

Програма BurnAware & 8212; багатофункціональне рішення, що дозволяє створювати різні проекти, що записуються на диск, тому стане в нагоді в самих різних ситуаціях, наприклад, коли потрібно зберегти фільм на DVD або зробити накопичувач завантажувальним, щоб в майбутньому запустити з нього Утиліту або установник операційної системи. Ми можемо сміливо рекомендувати BurnAware всім тим користувачам, хто активно задіє подібні пристрої зберігання даних і потребує відповідного ПЗ, яке б реалізувало всі заплановані завдання. Цей інструмент доступний для скачування безкоштовно за вказаною далі посиланням.

Завантажити BurnAware

Nero Burning ROM

Nero &8212; відоме багатьом комплексне рішення для запису дисків і виконання інших дій, пов'язаних з цими накопичувачами. Розробники створили спеціальний модуль під назвою Nero Burning ROM, і його головне завдання якраз і полягає в записі різних файлів. Всі дії в цьому програмному забезпеченні здійснюються покроково в спеціальному Майстрі, тому впорається з пропалюванням навіть самий початківець користувач. В меню досить вибрати тип проекту &171;аудіо компакт-диск&187; , задати додаткові параметри, присутні в софті, і вказати музичні файли. Все інше Nero Burning ROM зробить в автоматичному режимі.

Использование программы Nero Burning ROM для записи музыки на диск

Відзначимо наявність різних ефектів і фільтрів, що допоможе перетворити звучання композицій або значно підвищити їх якість. Відтворити музику можна прямо в цьому модулі, простежуючи внесені зміни. У Nero Burning ROM є і вбудований оглядач, через який здійснюється додавання композицій. Він стане в нагоді для швидкого переміщення треків перед записом. Для бажаючих записати інші файли на диск є і окремі режими в Майстрі створення проектів, тому рекомендуємо ознайомитися з Nero Burning ROM більш детально, прочитавши огляд на нашому сайті.

Завантажити Nero Burning ROM

DAEMON Tools

DAEMON Tools &8212; одне з найбільш відомих додатків, що дозволяють взаємодіяти з носіями, образами дисків, фізичними і віртуальними приводами. Тут присутня величезна кількість найрізноманітніших функцій, спрямованих на запис інформації, в тому числі і музичної. Цікавить нас сьогодні дію в DAEMON Tools запускається через натискання на кнопку &171; записати Audio CD & 187; . Після вибору режиму залишається тільки додати файли і вказати фізичний диск, а процес запису не займе багато часу. Згадаємо і опцію &171; створити образ Audio CD & 187; . Вона стане в нагоді тим користувачам, хто зацікавлений у створенні віртуального диска з треками, наприклад, для подальшого підключення до віртуального приводу або запису на флешку.

Использование программы DAEMON Tools для записи музыки на диск

Є в DAEMON Tools і функція копіювання. Вона стане в нагоді в тому випадку, коли ви підключили диски через два приводу і хочете в точності скопіювати один вміст на іншу болванку, зберігши при цьому таблицю розділів і послідовність елементів. Працює це і з носіями, де знаходяться тільки музичні файли. Зверніть увагу на наявність декількох версій DAEMON Tools. Lite поширюється безкоштовно, але має певні обмеження. Розробники на офіційному сайті наводять повну таблицю відмінностей збірок, що допоможе підібрати оптимальну і вирішити, чи є сенс платити гроші за цей софт.

Завантажити DAEMON Tools

Astroburn Lite

Наступна програма, про яку ми хочемо поговорити в рамках сьогоднішньої статті, називається Astroburn Lite. Її перевага полягає в швидкості виконання поставленого завдання і в простоті реалізації графічного інтерфейсу. Тут немає модуля, який би дозволив записувати виключно музичні файли, але він в цьому інструменті і не потрібно. При включенні Astroburn Lite користувачеві потрібно лише натиснути на кнопку додавання об'єктів, вибрати необхідну кількість треків в браузері і почати запис, попередньо вказавши сам диск.

Использование программы Astroburn Lite для записи музыки на диск

Описана тільки що функція доступна і в пробній версії Astroburn Lite, але для створення образів або отримання додаткових опцій доведеться купувати просунуту збірку за окрему плату. Не всі користувачі готові йти на такий крок, та й потрібно це теж далеко не всім. Втім, краще самостійно ознайомитися з усіма можливостями цього софта, щоб вирішити, чи варто купувати ліцензію або вам потрібно тільки одноразово записати треки на CD, а після перестати взаємодіяти з по подібного роду.

Завантажити Astroburn Lite

CDBurnerXP

Назва інструменту CDBurnerXP вже говорить сама за себе &8212; він ідеально підійде для запису різних об'єктів на CD, що відноситься і до музичних композицій. У цій програмі є режим, який відповідає за створення аудіодисків. Його особливість полягає в певному алгоритмі запису і спеціальних параметрах, які дозволяють налаштувати моменти відтворення, наприклад, додати меню або встановити паузу між треками. При цьому диски в такому форматі точно будуть коректно відтворюватися абсолютно на всіх програвачах, що і здійсненно завдяки тим самим алгоритмам.

Использование программы CDBurnerXP для записи музыки на диск

Слід звернути увагу і на режим &171;диск даних&187; . Він є багатофункціональним і підійде в ситуаціях, наприклад, коли на одному носії потрібно зберігати як музику, так і відео або ж комбінувати інші типи файлів. Однак цим функціональність CDBurnerXP не обмежується. Тут можна копіювати диск, записати образ або видалити весь вміст перезаписуваного накопичувача. Програма підтримує російську мову інтерфейсу, тому з розумінням не повинно виникнути ніяких проблем навіть у новачків. Ще одна перевага CDBurnerXP & 8212; безкоштовне поширення, А завантажити її можна з офіційного сайту.

Завантажити CDBurnerXP

Ashampoo Burning Studio

Напевно багато користувачів хоча б раз стикалися з рішеннями від компанії Ashampoo. Цей виробник за час свого існування створив величезну кількість програм самих різних напрямків, серед яких є і Ashampoo Burning Studio, що потрапила в нашу сьогоднішню статтю. Функціональність цього інструменту націлена на взаємодію з образами дисків і фізичними накопичувачами. Зараз нас цікавить опція &171;Музика&187; , яка і дозволяє записувати музичні файли на CD або DVD. Вона розділена на три режими &8212; &171; створити Audio CD & 187; , &171; створити MP3 або WMA диск&187; і & 171; копіювати музичні файли на диск&187; . Перший режим дозволяє поєднувати аудіофайли різних форматів, другий призначений тільки для двох зазначених, а третій відповідає за банальне копіювання, тобто створюється просто носій з довільними об'єктами, куди потім можна помістити і елементи інших форматів.

Использование программы Ashampoo Burning Studio для записи музыки на диск

Інші функції, присутні в Ashampoo Burning Studio, теж зосереджені на створенні образів або запису вмісту на диск. Їх перелік ви побачите на наведеному вище скріншоті, якщо подивіться на ліву панель. Єдиний недолік цієї програми & 8212; платне поширення, а демонстраційна версія не дозволяє використовувати розглянуті в минулому абзаці опції, тому тут вже кожен користувач сам вирішує, чи є потреба відразу ж купувати повну версію Ashampoo Burning Studio.

Завантажити Ashampoo Burning Studio

InfraRecorder

InfraRecorder &8212; одна з найпростіших програм, про які ми розповідаємо сьогодні. Вона функціонує за принципом поділу на профілі, де користувач перед початком роботи повинен вибрати, дані якого саме типу він збирається записувати на диск, а вже після буде здійснюватися їх додавання. В InfraRecorder присутній і профіль, присвячений створенню накопичувачів з музичними файлами. Виберіть його в головному вікні і просто дотримуйтесь інструкцій, що відобразилися на екрані, щоб швидко впоратися з поставленим завданням. Якщо ж до комп'ютера підключено кілька приводів і є диск з треками, які хочеться скопіювати на іншу болванку, досить підключити обидва носія і запустити вбудовану функцію копіювання. Це дозволить в точності перенести всі файли, зберігши при цьому розмітку.

Использование программы InfraRecorder для записи музыки на диск

Інші опції, доступні в InfraRecorder, теж спрямовані на запис дисків. Тут присутні проекти, що дозволяють працювати з відеоматеріалами, довільними документами, наявними образами. Додатково можна просто прочитати вміст з доступністю копіювання. Операція проводиться через вбудований в програму оглядач. Через нього ж файли копіюються в будь-яке інше місце на локальному сховищі або просто видаляються. Завантажити InfraRecorder можна безкоштовно, а також в ній присутня російська Мова інтерфейсу, що допоможе швидше освоїти управління початківцям користувачам.

Завантажити InfraRecorder

UltraISO

Вище ми розповіли виключно про тих програмах, в яких присутні окремі модулі, що дозволяють записувати аудіодиски. Однак існує ще велика кількість гідних представників, функціональність яких реалізована трохи в іншому напрямку. Перший такий додаток називається UltraISO. Запис файлів будь-яких форматів тут відбувається однаково. Юзер створює образ диска, додаючи необхідну кількість елементів через вбудований оглядач, а після залишається тільки записати його на вказаний накопичувач, виставивши додаткові параметри. До них відноситься тип запису і формат образу. Обов'язково вказуйте формат, відповідний для використовуваних програвачів або залишайте значення за замовчуванням, якщо не впевнені у виборі.

Использование программы UltraISO для записи музыки на диск

UltraISO може використовуватися і для інших цілей, які пов'язані із записом образів і файлів на диск. Наприклад, буквально кілька кліків тут потрібно для того, щоб створити завантажувальну флешку, CD або DVD з чином операційної системи в форматі ISO, щоб в майбутньому завантажити накопичувач і зробити інсталяцію на комп'ютер. З іншими особливостями даного програмного забезпечення ми радимо ознайомитися в огляді на нашому сайті, клікнувши по розташованій далі кнопці.

Завантажити UltraISO

Alcohol 120%

Alcohol 120% &8212; ще одна програма, що працює приблизно за тим же принципом, як і розглянута вище, тому на принципах запису музики ми зупинятися не будемо. Розповімо про реалізацію повного копіювання вмісту, якщо ПК підтримує два і більше DVD-приводів. При цьому позиціонування даних зберігається, а також можна активувати функцію пропуску помилкових блоків, якщо такі раптом існують. З незвичайних опцій Alcohol 120% відзначимо наявність аудіоконвертера. Він дозволяє під час запису музичних треків відразу ж перетворити їх в інший формат. Це стане в нагоді в тих ситуаціях, коли зчитування вмісту буде проводитися на специфічних програвачах, підтримуваних тільки певні формати файлів.

Использование программы Alcohol 120% для записи музыки на диск

Інтерфейс інструменту повністю переведений на російську мову, що допоможе швидко освоїтися початківцям користувачам. Зі взаємодією теж не повинно виникнути ніяких проблем. Всі основні опції розташувалися на панелі зліва, а також розробники надають короткі описи кожному параметру, що буде корисно при підготовці до запису образів.

Завантажити Alcohol 120%

DVDFab

Останнім представником нашої сьогоднішньої статті виявилася програма DVDFab. Вона підтримує виконання різних дій з дисками, включаючи запис файлів, тому ми і вирішили розповісти про це рішення. Принцип запису до банальності простий &8212; користувачеві залишається натиснути на кнопку &171; додати&187; , вказати файли, вибрати диск і почати пропалювання. Весь процес не займе багато часу, а впорається з ним навіть самий початківець юзер.

Использование программы DVDFab для записи музыки на диск

Присутність російської мови інтерфейсу додатково допоможе швидше розібратися з DVDFab, а просте оформлення головного вікна не викличе ніяких труднощів з розумінням необхідного для виконання алгоритму дій. На жаль, DVDFab поширюється платно. Перший місяць доступний безкоштовно без будь-яких обмежень, але потім за софт доведеться платити. Ми настійно рекомендуємо першочергово ознайомитися з демонстраційною версією, щоб згодом вирішити, чи варто купувати повну.

Завантажити DVDFab

Вище ми розповіли про найрізноманітніші програми, придатні для запису музики на диск. Як бачите, всі вони чимось відрізняються один від одного, тому кожен користувач обов'язково знайде оптимальне для себе рішення. Для цього потрібно уважно вивчити огляд, ознайомитися з достоїнствами і недоліками програмного забезпечення.

більше статей на цю тему: