безкоштовні аналоги FineReader

FineReader вважається найпопулярнішою і функціональною програмою для розпізнавання текстів. Що ж робити, якщо вам необхідно оцифрувати текст, але немає можливості придбати це програмне забезпечення? На допомогу прийдуть безкоштовні розпізнавачі текстів, про які ми і поговоримо в цій статті.

Читайте на нашому сайті: Як користуватися FineReader

Безкоштовні аналоги FineReader

CuneiForm

Аналоги FineReader 4
CuneiForm & 8212; досить функціональне безкоштовний додаток, що вимагає установки на комп'ютер. Воно може похвалитися взаємодією зі сканером, підтримкою великої кількості мов. Програма підкреслить помилки в оцифрованому тексті і дозволить редагувати текст в місцях, які не змогла розпізнати.

Завантажити CuneiForm

Free Online OCR

Free Online OCR &8212; безкоштовний розпізнавач текстів, представлений в онлайн форматі. Він буде дуже зручний для користувачів, які рідко користуються оцифровкою тексту. Зрозуміло їм не потрібно витрачати час і гроші на покупку і установку спеціального софта. Щоб скористатися цією програмою, досить просто завантажити свій документ на головній сторінці. Free Online OCR підтримує більшість растрових форматів, розпізнає більше 70 мов, може працювати як з цілим документом, так і з його частинами.

Готовий результат можна отримати у форматах doc., txt. і pdf.

Аналоги FineReader 1

SimpleOCR

Безкоштовна версія цієї програми сильно обмежена у функціональності і може розпізнавати тільки тексти англійською та французькою мовами, оформлені стандартними шрифтами, розміщеними в одну колонку. До переваг програми можна віднести те, що вона підкреслює слова, вжиті в тексті некоректно. Програма не є онлайн-додатком і вимагає установки на комп'ютер.

Корисна інформація: Кращі програми для розпізнавання текстів

Аналоги FineReader 3

Img2txt

Це ще один безкоштовний онлайн-сервіс, перевага якого полягає в тому, що він працює з англійською, російською та українською мовою. Він простий і простий у використанні, однак має кілька обмежень &8212; розмір завантажуваного зображення не повинен перевищувати 4 Мб, а формат вихідного файлу повинен бути лише jpg, jpeg. або png. Втім, переважна більшість растрових файлів представлені саме цими розширеннями.

Аналоги FineReader 2

Ми розглянули кілька безкоштовних аналогів популярному FineReader. Сподіваємося, ви знайдете в цьому списку програму, яка допоможе вам швидко оцифрувати необхідні текстові документи.

більше статей на цю тему: